Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 10, 17:03)
Sveikutes, atnesiau jums pasijuokti is sortuku  biggrin.gif  ( va sitos anasyk turejo buti idetos fotkes)

o cia liemene mano vyriskio, reiks is naujo nufotkinti ale, kad jau lb uznesiojo labai jam smagai ji nesiojasi  ax.gif  reikes viena dar nufotkinti parodyti is arciau nes ten blogom akytem ismegsta yra pedutes  wub.gif



Kokie smagus sortukai lotuliukas.gif tikrai privercia sypsotis thumbup.gif

O liemenes spalvyte man thumbup.gif ir atrodo is tolo, kad labai dailiai numegzta 4u.gif
Atsakyti
[quote=inusiukas15,2012 01 10, 17:03]
Sveikutes, atnesiau jums pasijuokti is sortuku biggrin.gif ( va sitos anasyk turejo buti idetos fotkes)
tikrai linksma, ir grazu..smile.gif
Atsakyti
Gargastai Mergaitė 4 m visgi greičiausiai bus ~ 104 cm ūgio. Akių skaičius priklauso nuo modelio, siūlų storio, virbalų bei pačios megzimo stiliaus. reikia nusimegzti mėginuką bei žinoti apimtis, kad apsiskaičiuoti akis. Na, o modelio geriausiai pačiai internete pasižvalgyti - gi gausybė visur visko yra.
Atsakyti
O kodel sortukai be akyciu? biggrin.gif

Cia musu variantas tokiu kelnyciu:
user posted image

user posted image

Atsakyti
gitulia thumbup.gif man tokios ir turejo iseiti, bet as kai uzsisvajojusi mezgiau ir pamirsau apie akis tai tik burna ir isejo lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
liemen ryt nufotkinsiu jei matysis pedutes 4u.gif na pas mane daug rubu pas vaika ryskus yra g.gif nznau kodel, bet man tamsiu nesinori na ir as tokios spalvos nemegstu rubu viskas spalvota kaip pas vaivorykste lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inusiukas15: 10 sausio 2012 - 22:51
[quote=gitulia,2012 01 10, 23:21]
O kodel sortukai be akyciu? biggrin.gif

Cia musu variantas tokiu kelnyciu:
[quote]

Super wub.gif

As ir noresiu tokiu savo pupai, bet jau kai vaikscios biggrin.gif, o vaikscios turbut tik pavasari, tai kelnytes nusimato kitai ziemai biggrin.gif Tai va, jau zinom, koks kitos ziemos pirmas uzsakymas mociutei bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieshkute: 11 sausio 2012 - 07:45
gal gali kas paaiskinti kaip megsti kepure vaikiska,ar ant 4 virbalu,ar ant2 ir nugaroj susiuti,ir kaip virsui nuleidineti akis ar visas sutraukti ar kaip kitaip sooooos
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2012 01 11, 09:09)
gal gali  kas paaiskinti kaip megsti kepure vaikiska,ar ant 4 virbalu,ar ant2 ir nugaroj susiuti,ir kaip virsui nuleidineti akis ar visas sutraukti ar kaip kitaip sooooos

biggrin.gif gali ir taip megzti kaip pati rasiai smile.gif yra ivairiausiu metodu kaip galima numegzti kepure, bet ziurint manau kokio amziaus vaikas, jei dar gulintis manau nelabai gerai jei bus susiuta nes galvyte nuspaust gali vis tik guli maziukas ax.gif bent as taip manau.

Tai vat gali ir ant 4 ir ant 2 virbalu megzti ir vienu metu visas suimti arba palaipsniui mazinti akis mezgant ir viskas.... Cia kazkiek psl atgal yra kapurytes schema ir ten parodyta kas kiek galima akis nuleidineti smile.gif
Atsakyti
[quote=gitulia,2012 01 10, 23:21]
O kodel sortukai be akyciu? biggrin.gif

Cia musu variantas tokiu kelnyciu:


super, labai faina smile.gif
Atsakyti
[quote=aurute1,2012 01 06, 22:07]
Kostiumėlis krikštynoms 4u.gif


Labai gražus kostiumėlis mažyliui !
Atsakyti
aciu,tai teisingai galvojau,einu ieskot
Atsakyti
Megztukelis panelei
user posted image
Atsakyti