Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(mayja @ 2011 12 14, 15:54)
Užmačiau Ristinos megztuką ir pagalvojau papildysiu savo interpretacija smile.gif
Aš mezgiau metukų berniukui.

Žaliasis megztukas

ir su baktusiuku

Megztukas

Mano gavosi toks storokas, kaip švarkelis, nes iš viengubo siūliuko pasirodė bus per plonas.

Visų darbeliai labai gražūs:)


oho kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Ristina, mayja gražūs megztukai bigsmile.gif

o mes jau Kalėdų labai laukiam biggrin.gif mano nykštukas su apvaliuoju megztuku bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2011 12 14, 20:21)
O sagos kokios gražios  bigsmile.gif


Su sagom šiek tiek teko pasukti galvą.Buvau nusipirkusi visai kitokias,nebuvo vaizdo...Bet kitoj sagų parduotuvėj pasitaikė labai maloni pardavėja, paklausiau jos patarimo ir rezultatu patenkinta:)


Ačiū kam patiko wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 15 gruodžio 2011 - 08:39
Labai gražūs visų darbeliai 4u.gif
Pasirodau ir aš su savo suknele dukrytei, ilgai ir sunkiai megzta doh.gif bet pagaliau pabaigta biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2011 12 15, 13:34)
Pasirodau ir aš su savo suknele dukrytei, ilgai ir sunkiai megzta  doh.gif  bet pagaliau pabaigta  biggrin.gif


Labai labai daili wub.gif Kokie čia siūliukai? Ir gal galima būtų centrinės pynės schemos? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Ziuriu, sventiniu rubeliu padaugejo. Ir as idedu sava darbeli:
user posted image
Ir dar vienas, tiesiog labai siltas wink.gif:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 12 15, 12:56)
Labai labai daili  wub.gif  Kokie čia siūliukai? Ir gal galima būtų centrinės pynės schemos?  blush2.gif


Ačiū. Siūlai tai net neįsivaizduoju, senai pirkti, užsibuvę ir tik dabar panaudoti, nebuvo jau nei etiketes jokios... O pynės schemos jokios neturiu, dariau iš galvos. Imta 10 akių, ir pynė megzta standartiškai, iš pirmų 4 akių padaryta pynė poto 2 akys išmegztos gerosiomis ir iš likusių 4 vėl išmegzta pynė, tik jau sukta į kitą pusę. Na gal suprantamai parašiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 12 14, 23:54)
Ristina, mayja gražūs megztukai bigsmile.gif

o mes jau Kalėdų labai laukiam biggrin.gif mano nykštukas su apvaliuoju megztuku bigsmile.gif


labai miela nykštukė wub.gif turiu jai į porą nykštuką. kol kas tik rūbelius pasirodom, nes dar vienos kostiumo detalės trūksta - nerandu pėdkelnių dryžuotų raudona/balta.
user posted image

QUOTE(Naomyte @ 2011 12 15, 12:34)
Labai gražūs visų darbeliai  4u.gif
Pasirodau ir aš su savo suknele dukrytei, ilgai ir sunkiai megzta  doh.gif  bet pagaliau pabaigta  biggrin.gif


buvo verta vargti 4u.gif

QUOTE(IRIM @ 2011 12 15, 13:31)
Sveikos. Ziuriu, sventiniu rubeliu padaugejo. Ir as idedu sava darbeli:



pirmąjam labai jau taikliai fonas parinktas - tokia tikra kalėdinė nuotrauka wub.gif smile.gif
o modeliukas fainuolis su superiniu megztuku 4u.gif
Atsakyti
Lepukas, tas nykstuko kostiumas-kazkas nerealaus. Superine ideja thumbup.gif:
Na, o mano modelis tai sunus wub.gif
Atsakyti
Labai grazus mezginukai jusu, o jau nykstuko komplektas isvis suzavejo wub.gif
Atsakyti
maza liemene mazam berniukui

user posted image

cia ant modeliuko blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Nykstuko kostiumas superinis. Negaliu atsigrozeti.

Maza liemene mazam berniukui wub.gif
Atsakyti