Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Viliuteee @ 2011 11 26, 11:28)

nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus sarafaniukui. 4u.gif tikrai nesitikejau,kad toks, rodos ,paprastas darbelis sulauktu tiek demesio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Staisi @ 2011 11 16, 23:44)
sveiki 4u.gif

cia mano megzta sita suknele ax.gif mezgiau dvi dalis ir susiuvau sonuose, o siaurinau kai numezgiau sijonuka ir vienoj eilej kas kelias akis vis suemiau. tikiuos aiskiai cia parasiau blush2.gif o sirdeles tai man atrodo tokios pat kaip ir idetos schemutes, nes mezgiau jau seniai ir tikrai nebeatsimenu is kur jos doh.gif


Graži Jūsų suknelė, ale dar neesu patyrusi mezgėja, tad viršų prie pažastų numezgiau kiek kitaip, kaip man išėjo. ax.gif blush2.gif Vakare pasistengsiu įmesti foto. Dabar ieškau ką čia dar gražaus numezgus... 4u.gif Jūsų visų darbeliai nuostabūs wub.gif Ir aš noriu kada nors šitaip megzti. rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykite kur kaune butu galima nusipirkti graziu saguciu vaikiskiems rubeliams (gelyciu, masinyciu ir t.t). Ir vienur ir kitur ziurejau, bet neturejo tokiu.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 11 28, 15:51)
Sakykite kur kaune butu galima nusipirkti graziu saguciu vaikiskiems rubeliams (gelyciu, masinyciu ir t.t). Ir vienur ir kitur ziurejau, bet neturejo tokiu.


as sagutes vaikiskas perku Kreves pr. Pasimatymo IKI, antram aukste 4u.gif ten visokiu yra ir masinyciu ir gelyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 11 28, 14:03)
as sagutes vaikiskas perku Kreves pr. Pasimatymo IKI, antram aukste  4u.gif ten visokiu yra ir masinyciu ir gelyciu  mirksiukas.gif

Aciu.
O as matai buvau redos toj mazyteje parduotuveje, o iki pasimatymo patingejau nueiti, nes pagalvojau, kad ir ten nebus.

Dar karta aciu notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 11 28, 16:12)
Aciu.
O as matai buvau redos toj mazyteje parduotuveje, o iki pasimatymo patingejau nueiti, nes pagalvojau, kad ir ten  nebus.

Dar karta aciu  notworthy.gif  notworthy.gif



As perku silainiu maksimos antrame aukste esancioje siulu parduotuveje. Ten tokiu graziu saguciu galima rasti...visokiausiu
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 11 28, 16:12)
Aciu.
O as matai buvau redos toj mazyteje parduotuveje, o iki pasimatymo patingejau nueiti, nes pagalvojau, kad ir ten  nebus.

Dar karta aciu  notworthy.gif  notworthy.gif


prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 11 27, 20:46)
aš va tokį mezgiau
user posted image
aprašymas


Labai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 11 28, 16:51)
Sakykite kur kaune butu galima nusipirkti graziu saguciu vaikiskiems rubeliams (gelyciu, masinyciu ir t.t). Ir vienur ir kitur ziurejau, bet neturejo tokiu.

Čia taip pat gražių sagučių yra. smile.gif
Atsakyti
Stai tokia suknute mergaitei
user posted image
Atsakyti
merginos,gal kas turit kokia schemele berniukui siltu kelnyciu,arba gal galit paaiskinti kaip nesunkiai numegzti? jau pradejau,bet toliau bijau rizikuoti pasikliaudama savo galva biggrin.gif uzsidejau 50 akiu. mezgu 2 geras,2 blogas akis. tik 5 eiles dar numezgiau ax.gif labai lauksiu patarimu jusu 4u.gif
Atsakyti