Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Viliuteee @ 2011 11 26, 10:28)

Tikra grožybė wub.gif
Atsakyti
Viliuteee, thumbup.gif labai gražus modeliukas wub.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus 4u.gif .Modeliuka sita man atsiunte viena mamyte.Deja, ten buvo tik nuotrauka.
http://www.flickr.co...pdx/4151737260/
bet neabejoju,kad kazkur internete yra aprasymas..Gal kas yra kur mate ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 26 lapkričio 2011 - 16:07
Viliuteee,super!!!!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 26, 09:16)



QUOTE(Evelinute:) @ 2011 11 26, 14:44)


ačiū 4u.gif
viliuteee, l. gražu. jau jūsų darbukų pasiilgau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 11 27, 12:34)
ačiū  4u.gif
viliuteee, l. gražu. jau jūsų darbukų pasiilgau  wub.gif



aciu,mazge1979.parodyciau daugiau,bet kad pas mane vis tos mocherinukes.Jos vis dar paklausios,o kartotis temose nebesinori ax.gif
Atsakyti
man gražu. aš pati tokių net nemėginu, nes tai ne mano kantrybei.. tokiem darbam reikia atsidėti. nors retkarčiais pamalonink akis 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,mezgejeles,be galo graziu dalyku primezgusios,net akys raibsta.as pas jus su prasymu,gal kuri turit schema,kaip suknyte ar tunika su braskem numegzt,noriu savo mazajai numegzt kaledom i darzeli.aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif gal turite kuri schemute kombenizoniuko kudikiui, labai noreciau savo mazyliui numegsti , nes jau salta, o i kiema po apacia pavilkti po lauko drabuziais butu pats tas, aciu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2011 11 27, 17:42)
Sveikos mamytes,  4u.gif gal turite kuri schemute kombenizoniuko kudikiui, labai noreciau savo mazyliui numegsti , nes jau salta, o i kiema po apacia pavilkti po lauko drabuziais butu pats tas, aciu. blush2.gif

aš va tokį mezgiau
user posted image
aprašymas
Atsakyti
Viliuteee ,labai grazu wub.gif
Atsakyti