Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

na čia tai geras- dingo visi skundai apie Baltic Tika iš http://darbdaviai.biznews.lt
blink.gif blink.gif blink.gif Gal šeimininko užsakymu panaikinti, nes niekas nebeina ten dirbti? "kauno dienoje" mirga jų skelbimiūkčšiai su darbo pasiūlymais. El.pašto dėžutės vis kitos tik telefonas tas pats duotas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gudručiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na, bet kaip gali dingti visi skundai, vis dėl to...? g.gif Gal kas paaiškins? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 30 sausio 2007 - 18:41
Atsikandau ir aš "Baltic Tikos" doh.gif blink.gif Su šizofrenikais rėksniais susiremti neteko, bet už tai vadybininkas vienas kaip pristojo (pareiškė, kad jei jau į tokias pareigas mane pasiėmė, tai as dabar turiu su juo susitikti, ir kaip tais jam atsilyginti) blink.gif blink.gif blink.gif , tai dabar dar telefonas netyla, nors pasakiau, kad tokiu atveju ,man to darbo nereikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ziurkyte*: 31 sausio 2007 - 08:13
Sveikos smile.gif
Norėjau paklausti apie dvi firmas esančias Kaune...
Dažnai matau skelbimus kad darbo ieško "Selteka" arba UAB "Mažasis rojus"...
Gal kam teko susidurti su šiomis firmomis ar girdėti atsiliepimų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2007 01 26, 17:09)
Žinot mergaitės pastebėjau, jei jau įmonė į savo Internetinę svetainę įtraukė nuoroda karjera ar panašiai, tai jau nieko gero nelauk iš tos įmonės.
Išvada, kad geri darbdaviai nesiskelbia ieškantys darbuotojų nuolatos  blush2.gif


Turiu pasakyt, kad nesamone parasei. Gal tik su tokiom susidurei, bet ir normalios firmos sia rubrika itraukia. Sekmes. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 25, 23:08)
kaip prisimenu, net dabar susinervijau, vyras su žmona vadovauja, du tai man tik pasisekė, kad už tas dienas gavau nemažą sumelę, nes ji buvo iki tos ribos kai dar neatskaitomi jokie mokesčiai  lotuliukas.gif

Gal gali apsviest, kas cia per sposai? blink.gif Kiek zinau visi mokesciai mokami nuo pirmos darbo dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2007 02 16, 15:04)
Gal gali apsviest, kas cia per sposai? blink.gif Kiek zinau visi mokesciai mokami nuo pirmos darbo dienos g.gif


manau, kalba eina apie neapmokestinama minimuma. tada mokesciai ir neatskaitomi 4u.gif

Atsakyti
Sveiki,
Butu naudinga bet kokia informacija apie Northway medicinos centra Viniuje, is anksto dekoju !
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 02 16, 19:25)
manau, kalba eina apie neapmokestinama minimuma. tada mokesciai ir neatskaitomi  4u.gif

tikrai taip
tiksliai negaliu visko išaiškinti, bet alaga buvo sutarta apie 1200 lt/ mėn., tai už tris dienas gavosi suma be kelių litų iki tos sumos kaip jau nusiskaičiauja nemaži proc.
Atsakyti
QUOTE
rainiukas,2007 02 16, 15:04
Kiek zinau visi mokesciai mokami nuo pirmos darbo dienos g.gif
Mokesčiai "nuo pirmo lito" atskaičiuojami, dirbant antraeilėse pareigose, nes NPD ir PNPD netaikomi. schmoll.gif
Atsakyti
Cia daug kas pasakojo apie apklausu atlekejas,man irgi buvo pasiulytas tas darbas,tik vaiksciuot atsisakiau,tai pasake kad sau pazymes,ir kai atsilaisvins darbo vieta,paskambins,t.y.apklausas reiketu telefonu atlikinet,kaip manot ar verta,ar vel tas pats?Beje,gal ka zinot dar apie tokia imone Id g.gif
Ten telefonu reiktu apie kazkokius seminarus kazkam sakyt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors ką žinot apie Teo pardavimų vadybininko pareigas Kaune. Kokie atlyginimai, sąlygos ir pan.?
Atsakyti
Planuojancios ateityje gimdyti, venkite UAB "Burda moden salonas". Po vaiko prieziuros atostogu i sia darboviete nebepriims:( As ten jau 6 metus buvau atidirbus, paauginau vaikeli metus ir gavau direktoriaus atsakyma:"mums jusu nebereikia, nebera vietu" verysad.gif Ir toks atvejis nebe pirmas...
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2007 01 30, 18:41)
na čia tai geras- dingo visi skundai apie Baltic Tika iš http://darbdaviai.biznews.lt
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Gal šeimininko užsakymu panaikinti, nes niekas nebeina ten dirbti? "

Užtad atsirado nauji biggrin.gif Baltic Tika
Atsakyti