Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Gal kas galėtų ką pasakyti apie "Baltic Tiką" g.gif Gavau darbą ten.
Atsakyti
QUOTE(*ziurkyte* @ 2007 01 25, 18:17)
Gal kas galėtų ką pasakyti apie "Baltic Tiką"  g.gif Gavau darbą ten.


neikit ten- sugaištas laikas+sugadinti nervai doh.gif doh.gif doh.gif

o čia plačiau apie tą kontorėlę:
http://darbdaviai.sk...omments&sid=559
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 25 sausio 2007 - 17:19
QUOTE(*ziurkyte* @ 2007 01 25, 17:17)
Gal kas galėtų ką pasakyti apie "Baltic Tiką"  g.gif Gavau darbą ten.

kaip prisimenu, net dabar susinervijau, vyras su žmona vadovauja, du šizofrenikai doh.gif
skambino mano draugei į šiaulius klausė, gal turi ką iš kauno parekomenduoti, tai ji mane ir parekomendavo, tuo metu tik sesija man buvo prasidėjus, tai iškart pradėt negalėjau, laukė jie manęs apie 3 savaites, sutiko su tuo metu nemažai paprašytų atlygiu, ir po 3 dienų atleido, nes susivokė, kad negali tiek mokėti, o ir neklausė ar sutikčiau už mažiau.
kaip tik buvo užsakovai atvažiavę iš užsienio, jau buvom suderinę darbo procesą ir pan.,
tai man tik pasisekė, kad už tas dienas gavau nemažą sumelę, nes ji buvo iki tos ribos kai dar neatskaitomi jokie mokesčiai lotuliukas.gif
tik kelios moterys iš administracijos, ramino, sakė patikėk, taip tik geriau.
žodžiu iki šiol nesupratau, kas ir kaip. tik tai, kad ne dėl mano darbo įgūdžių
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 26, 00:08)
kaip prisimenu, net dabar susinervijau, vyras su žmona vadovauja, du šizofrenikai  doh.gif
skambino mano draugei į šiaulius klausė, gal turi ką iš kauno parekomenduoti, tai ji mane ir parekomendavo, tuo metu tik sesija man buvo prasidėjus, tai iškart pradėt negalėjau, laukė jie manęs apie 3 savaites, sutiko su tuo metu nemažai paprašytų atlygiu, ir po 3 dienų atleido, nes susivokė, kad negali tiek mokėti, o ir neklausė ar sutikčiau už mažiau.
kaip tik buvo užsakovai atvažiavę iš užsienio, jau buvom suderinę darbo procesą ir pan.,
tai man tik pasisekė, kad už tas dienas gavau nemažą sumelę, nes ji buvo iki tos ribos kai dar neatskaitomi jokie mokesčiai  lotuliukas.gif
tik kelios moterys iš administracijos, ramino, sakė patikėk, taip tik geriau.
žodžiu iki šiol nesupratau, kas ir kaip. tik tai, kad ne dėl mano darbo įgūdžių

drinks_cheers.gif va va- tai tik vienas iš pavyzdžių. neikit ten niekas. jaučiu, kad Žiegždrių psichiatrinėj geriau dirbt nei ten. kažkokių nesusivokėlių kontora. niekam neįdomūs tavo įgūdžiai , išsilavinimas- vistiek būsi gluša, ir .t.t kitų epitetų net nedrįstu vardinti. juos išgirdus išėjau iš darbo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 25, 23:08)
kaip prisimenu, net dabar susinervijau, vyras su žmona vadovauja, du šizofrenikai  doh.gif
skambino mano draugei į šiaulius klausė, gal turi ką iš kauno parekomenduoti, tai ji mane ir parekomendavo, tuo metu tik sesija man buvo prasidėjus, tai iškart pradėt negalėjau, laukė jie manęs apie 3 savaites, sutiko su tuo metu nemažai paprašytų atlygiu, ir po 3 dienų atleido, nes susivokė, kad negali tiek mokėti, o ir neklausė ar sutikčiau už mažiau.
kaip tik buvo užsakovai atvažiavę iš užsienio, jau buvom suderinę darbo procesą ir pan.,
tai man tik pasisekė, kad už tas dienas gavau nemažą sumelę, nes ji buvo iki tos ribos kai dar neatskaitomi jokie mokesčiai  lotuliukas.gif
tik kelios moterys iš administracijos, ramino, sakė patikėk, taip tik geriau.
žodžiu iki šiol nesupratau, kas ir kaip. tik tai, kad ne dėl mano darbo įgūdžių


Siaubas blink.gif Gerai, kad atsisakiau aš to darbo, nes vien jau užteko su direktorium pabendraut ir supratau, kad nieko gero nelauk blink.gif
Atsakyti
TEO tai gal ir nieko, bet jau LINTEL tai padek dieve, ten moteru kalejimas g.gif
Atsakyti
Žinot mergaitės pastebėjau, jei jau įmonė į savo Internetinę svetainę įtraukė nuoroda karjera ar panašiai, tai jau nieko gero nelauk iš tos įmonės.
Išvada, kad geri darbdaviai nesiskelbia ieškantys darbuotojų nuolatos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2007 01 26, 16:09)
Žinot mergaitės pastebėjau, jei jau įmonė į savo Internetinę svetainę įtraukė nuoroda karjera ar panašiai, tai jau nieko gero nelauk iš tos įmonės.
Išvada, kad geri darbdaviai nesiskelbia ieškantys darbuotojų nuolatos  blush2.gif



Esi absoliučiai neteisi! doh.gif Dažai įmonės darbuotojų ieško ne todėl, kad jie keičiasi, o todėl kad įmonė plečiasi. antra, toki praktika plačiai paplitusi pasaulyje. Dažnai įmonės kalbamu momentu žmponių neieško, bet kaupia duomenų bazę, kad staigiai iškilus poreikiui, turėtų rezervą. Kitos įmonės tokiu būdu sulaukia "perliukų" kuriems sukuria darbo vietą (reklamos agentūros, IT kompanijos ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2007 01 27, 14:48)
Esi absoliučiai neteisi!  doh.gif  Dažai įmonės darbuotojų ieško ne todėl, kad jie keičiasi, o todėl kad įmonė plečiasi. antra, toki praktika plačiai paplitusi pasaulyje. Dažnai įmonės kalbamu momentu žmponių neieško, bet kaupia duomenų bazę, kad staigiai iškilus poreikiui, turėtų rezervą. Kitos įmonės tokiu būdu sulaukia "perliukų" kuriems sukuria darbo vietą (reklamos agentūros, IT kompanijos ir pan.)


Pritariu drinks_cheers.gif as kartais nuo karto pavartau "karjeros" skilti ties viena ar kita dominancia imone. kodel gi nepabandyti pasiulyt saves, jei matai, jog tiktum? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 01 29, 11:40)
okei, galetum pasidalinti savo patirtim? ivardink konkreciai kas nuvyle, kad mes neuzkibtume wink.gif


Informacija apie Kaune esančias įmones: Dokeda, Infoneta su TEO priešakyje(nesumoka atlyginimo, nuolatos neturi pinigų, apgaudinėja); Katpėdėlė savanorių prospekte (psihologinis šantažas, nuolatinė kontrolė ir diltatūra); Iš patikimų šaltinių žinau, kad beprotiškas tempas ir praktiškai jokių laisvadienių Maxsimoj, Taupyk prekybos centruose.
O apie įmonės trūkumus galima rasti labai daug informacijos Skundai.lt
Manau išsamiai aprašo ir praktiškai kartojasi tų pačių įmonių pavadinimai
Atsakyti
Gal kas turi kokios informacijos apie firmą "Avilda" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2007 01 29, 19:19)
Informacija apie Kaune esančias įmones:  Dokeda,


dokedoj tai bent jau man vienintelis trūkumas - veidmainių kolektyvas ax.gif o algas moka visada laiku smile.gif
Atsakyti