Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(mamukas2 @ 2006 12 05, 18:52)
gal kas nors girdėjote apie dirbančius TEO, kokios ten algos realios?


Viena mano pažįstama dirba ir jau gan senai, tiksliau labai senai. Tai pagal tai, kad ji ten senai dirba sprendžiu, kad viskas patinka. O algos TEO kiek žinau visada buvo tik baltos thumbup.gif ir geros.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 12 08, 10:04)
Viena mano pažįstama dirba ir jau gan senai, tiksliau labai senai. Tai pagal tai, kad ji ten senai dirba sprendžiu, kad viskas patinka. O algos TEO kiek žinau visada buvo tik baltos thumbup.gif ir geros.

Pritariu Limcamcai drinks_cheers.gif Aš irgi pažįstu žmogų dirbantį TEO, tikrai nesiskundžia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2006 06 05, 14:54)
Geras, kaip gerai, kad perskaičiau, nes vos neišsidūriau ant šitos įmonės, tiesa ne su įmonės atstovu, o su personalo atrankos darbuotoju tik kalbėjau, bet  irgi kaip nupasakojo, tai labai jau viliojančiai skambėjo ten darbas  doh.gif

Aišku ten sunku dirbti ypač tems kurie ne pripratusi sunkiai dirbti,bet ne kalejimas,atlyginimas visada laiku mokamas,yra žmoniu kurie po 10 m.dirba ir patenkinti,nors visko buna.Ir kolektyvas drauguškas bigsmile.gif
Atsakyti
[SIZE=7][FONT=Times]Sveikutes! Noriu paklausti apie UAB MAGE. Gal kas nors apie ja zinote gero ir blogo, kokie atlyginimai? atsakykite i az. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 08, 23:14)
Pritariu Limcamcai  drinks_cheers.gif  Aš irgi pažįstu žmogų dirbantį TEO, tikrai nesiskundžia  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif mano klasiokės mama jau seniai dirba ten, algos normalios, sąlygos irgi, keičiantis laikams ir vadovams, nemokantiems užsienio kalbos darbuotojams buvo organizuojami ir anglų kalbos kursai smile.gif šiaip nesiskundžia chebra biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau visiem papasakoti apie TOPO CENTRĄ. Mano vyras pusmetį ten dirbo, po šiaip taip išėjo ir ne už dyką schmoll.gif Žodžiu nežinia kas pelnosi iš naujai atėjusių darbuotojų, vis tai tas dingsta, tai anas. Pirmą kartą bandė dingusį telefoną užkabint, po to kamerą. Kai vyras pasakė kviečiam policiją ir aiškinamės, tai kalba baigėsi. Kaip jie iš sandėlio ar kur dingsta neaišku...jeigu ne pas patį vedėją...arba vagia seniai dirbantys, kurie jau perkando jų sistemą ir dalinasi, tai kai padavė pareiškimą išeiti sugalvojo dar vieną istoriją. Mes turėjome už nebūtą kamerą sumokėt 1500lt, nes kitaip pagrasino, kad išėjimo priežastį įrašys i knygelę kokią jam patiks. TAI IR SUMOKĖJOM!!! kad atsiknistų, dar ir dabar kvitą turim. Čia Kaune savanorių prospekte. Jai kada gyvenime sutikčiau buvusį vedėją Česlovą tai spjaučiau jam tiesiai į veidą. Šūdžius gun_rifle.gif Nors tai buvo prieš 1.5 metus, bet ir dabar nervas sukyla tai prisiminus mad.gif
Atsakyti
Turejau drauge, kuri mazdaug pries 1.5 metu TOPOCENTRE Savanoriuos dirbo. Labai patenkinta buvo ir darbo salygom, ir atlyginimu ir kolektyvu unsure.gif Turbut nuo skyriaus tokie dalykai priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2006 09 18, 13:06)
"MARSO ZIEDAS", "AMMAT". Skundas yra "Skundu knygoje" cia: http://skundai.biznews.lt/?id=4741


Teko kelis mėnesius padirbėt ten unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 11 27, 15:26)
Ketinu padirbėti papildomai. Gal kas ką girdėjo apie TNS Gallup apklausų atlikėjų darbą?  g.gif  Blogo, o gal gero?..

Pusseserė sugebėjo ten mėnesį išdirbt.Per tą mėnesį žmogui vos stogas nenuvažiavo,būdavo duoda jai krūva anketų ir per savaitę liepia padaryt,negalvoja,jog nevisad sėkmingai pavyksta rast žmones tinkančias apklausai,turi padaryt ir viskas,dar vienų anketų nespėdavo padaryt,jau kitas įduodavo ir nuolat skambindavo tikrindavo kaip dirbt sekas,įkyrumas tai nežmoniškas tos firmos darbuotojų,o ir pats darbas-bastaisi iš vieno namo į kitą- mažai kas įsileidžia ir visai suprantama kam noris laiką gaišt,tuo labiau,kad nemažaito laiko užima,o klausimai tai visiška nesamonė. doh.gif
Dar kiek kiek man minėjo,darbuotojai ten labai danai keičias ir nužsibūna,dėl to ir galima rast kone kasdien laikraščiuose skelbimą,kad priima į darbą norinčius.
lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip del "Rodiklio"?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2006 12 27, 14:15)
o kaip del "Rodiklio"?


apie tai irgi buvo rashyta
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2006 12 17, 00:50)
Norėčiau visiem papasakoti apie TOPO CENTRĄ. Mano vyras pusmetį ten dirbo, po šiaip taip išėjo ir ne už dyką  schmoll.gif    Žodžiu nežinia kas pelnosi iš naujai atėjusių darbuotojų, vis tai tas dingsta, tai anas. Pirmą kartą bandė dingusį telefoną užkabint, po to kamerą. Kai vyras pasakė kviečiam policiją ir aiškinamės, tai kalba baigėsi.  Kaip jie iš sandėlio ar kur dingsta neaišku...jeigu ne pas patį vedėją...arba vagia seniai dirbantys, kurie jau perkando jų sistemą ir dalinasi, tai kai padavė pareiškimą išeiti sugalvojo dar vieną istoriją. Mes turėjome už nebūtą kamerą sumokėt 1500lt, nes kitaip pagrasino, kad išėjimo priežastį įrašys i knygelę kokią jam patiks. TAI IR SUMOKĖJOM!!! kad atsiknistų, dar ir dabar kvitą turim. Čia Kaune savanorių prospekte. Jai kada gyvenime sutikčiau buvusį vedėją Česlovą tai spjaučiau jam tiesiai į veidą. Šūdžius  gun_rifle.gif  Nors tai buvo prieš 1.5 metus, bet ir dabar nervas sukyla tai prisiminus  mad.gif

Na nezinau, mano draugas dirbo ten apie metus ir pusbrolis dirba iki siol jau apie 3 metus. Abu labai patenkinti. Brolis dabra dirbadamas pardaveju gauna 2000 ir daugiau i rakas. apie darbo salygas nieko blogo negirdejau, kolektyva gyria.
Atsakyti