Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(white:) @ 2006 10 03, 17:24)
Vajej... O drauge kaip tik DELANO neseniai isidarbino sad.gif


oi, tai ka jus negirdejot, kaip Kaune streikus kele bigsmile.gif . mano grupioke pradirbo 2 men. tai paskui isidarbino cili, ko pasekoje jau 2 metus Londone gyvena.
Atsakyti
Į sąrašą drąsiai įtraukiu B. Gardauskienės firmą "Pas Agotą", dirbi viršvalandžius, per parduotuves keičia kas savaitę ir dar nė nežinau už ką nuskaičiuoja atlyginimą
Atsakyti
Na, iš savo patirties ir aš galiu papildyti šį sąrašiuką.
Yra tokia garsi milžiniškų cepelinų firma "TIGRASA" Karmėlavoje....
Siaube, o siaube, kas ten darosi... blink.gif Savininkė - moteriškė metuose, nu bet boba su kiaušiniais. Taip tave sugeba išdirbti, kad pats sau pasirodai pats blogiausias darbuotojas pasaulyje... Aišku dirba rimtuose postuose vien dukterys ir giminaičiai.
O apie algas iš vis patyliu doh.gif Kai aš "dirbau"-kas dieną rašydavom atėję iš ryto į darbą pareiškimą dėl priėmimo į darbą blink.gif Vakarais, jie buvo suplėšomi, o iš ryto vėl rašomi nauji. Oficialiai dirbo tik "savi". Algos visos nesumokėjo, o darbo krūviai blink.gif blink.gif blink.gif Nu, kaip kokiam lagery... verysad.gif
Beje, ir pačių cepelinų receptūras kai pamačiau - praėjo noras valgyti... rolleyes.gif Ištvėriau tik 2 savaites, bet ir tai laikau žygdarbiu hihihi.gif
Tai tiek žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skeveldra: 23 lapkričio 2006 - 10:38
Gal kas ką girdėjo apie Samsono firmą kaune. Ar moka atlyginimus, nes vis žiūriu, kad ieško darbuotojų.
Atsakyti
QUOTE(Lukė plukė1 @ 2006 11 27, 08:48)
Gal kas ką girdėjo apie Samsono firmą kaune. Ar moka atlyginimus, nes vis žiūriu, kad ieško darbuotojų.

Į kokias pareigas pretenduoji?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2006 11 27, 09:54)
Į kokias pareigas pretenduoji?



Darbas gamyboje, bet kažką girdėjau, kad su atlyginimais netvarka, bent buvo anksčiau.
Atsakyti
Ketinu padirbėti papildomai. Gal kas ką girdėjo apie TNS Gallup apklausų atlikėjų darbą? g.gif Blogo, o gal gero?..
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 11 27, 16:26)
Ketinu padirbėti papildomai. Gal kas ką girdėjo apie TNS Gallup apklausų atlikėjų darbą?  g.gif  Blogo, o gal gero?..

Drauge pas juos atlikinejo telefonines apklausas, ilgai neištvėrė.. Berods, 2 men pabuvo.. Uzsidirbti irgi nepavyko schmoll.gif
Jei noretum vaikscioti po namus su anketom, tai pavojingas darbas.. pati dirbau toki. Be to, niekas nenori gaisti laiko prie ilgos anketos doh.gif
Turi surašyti visus adresus kur buvai, kad jie galetu patikrinti, ar tikrai ne pati užpildei tas anketas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asarele: 28 lapkričio 2006 - 13:12
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 23, 10:40)
Na, iš savo patirties ir aš galiu papildyti šį sąrašiuką.
Yra tokia garsi milžiniškų cepelinų firma "TIGRASA" Karmėlavoje....
Siaube, o siaube, kas ten darosi... blink.gif

Ištvėriau tik 2 savaites, bet ir tai laikau žygdarbiu hihihi.gif
Tai tiek žinių mirksiukas.gif


mano draugė kažkada ten dirbo ne porą savaičių, o kelis mėnesiu, tai tą patį pasakojo...Kadangi dirbdavo iki vėlaus vakaro, tekdavo ir nakvoti toje "tigrasoje" doh.gif o už nakvynę turėdavo po to šveisti su šepečiais visus kampelius doh.gif Darbas sekinantis, algos mažos, tik gerai,kad "arbatos" gaudavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2006 12 01, 13:45)
mano draugė kažkada ten dirbo ne porą savaičių, o kelis mėnesiu, tai tą patį pasakojo...Kadangi dirbdavo iki vėlaus vakaro, tekdavo ir nakvoti toje "tigrasoje" doh.gif o už nakvynę turėdavo po to šveisti su šepečiais visus kampelius doh.gif Darbas sekinantis, algos mažos, tik gerai,kad "arbatos" gaudavo smile.gif

Tavo draugei medalį reikia kabint už ištvermę doh.gif O šiaip šeimininkė papildomo darbelio visada susigalvodavo... Kaip pavyzdys: padavėja atėjusi į darbą išlygina užuolaidas, šveičia tas betonines lauko plyteles nuo riebalų... Šeimininkė pasižiūri kas rytą kaip tu pasidažiusi ir jei jai atrodo, kad per daug ar per ryškiai - eini plautis... hihihi.gif Na, čia tik maža dalis iš "Tigrasos lagerio"... rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas nors girdėjote apie dirbančius TEO, kokios ten algos realios?
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 11 27, 14:26)
Ketinu padirbėti papildomai. Gal kas ką girdėjo apie TNS Gallup apklausų atlikėjų darbą?  g.gif  Blogo, o gal gero?..

studijų metu viena pažįstama pas juos dirbo wink.gif uždirbdavo nedaug, tekdavo anketas po namus nešiot, o po to ją tikrindavo ar tikrai išnešiojo smile.gif sunkus darbas, bet kai kam patinka wink.gif
Atsakyti