Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(MissR @ 2012 07 22, 11:32)
Gal papasakotumete placiau? kaip tik domejausi sia imone, pasirode itartina, kad reikia praeiti kursus uz 1000 lt, ir tai neaisku , ar gausi darba, ir siaip nuojauta kuzda kad kazkas su jais ne taip  g.gif


Man taip pat idomus atsiliepimai smile.gif Buvau pokalbyje,bet daugiau ten nebejau,nepatikimai ir man tie kursai pasirode,o alga mazesne dar uz kursu kaina doh.gif
Papildyta:
Kadangi neseku temos,labai jau daug biggrin.gif tai nezinau,gal jau kas ir kalbejot,bet noriu dar atsiliepimu apie "TRASALI" .Buvau pokalbyje,tai vadovas Kęstutis ir Rasuolė pasirodė labai nemalonus zmones,pasikele..Kad net nenoreciau ten dirbti..Bet gal yra kitokiu nuomoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 07 24, 17:48)
Man taip pat idomus atsiliepimai smile.gif  Buvau pokalbyje,bet daugiau ten nebejau,nepatikimai ir man tie kursai pasirode,o alga mazesne dar uz kursu kaina doh.gif
Papildyta:
Kadangi neseku temos,labai jau daug biggrin.gif  tai nezinau,gal jau kas ir kalbejot,bet noriu dar atsiliepimu apie "TRASALI" .Buvau pokalbyje,tai vadovas Kęstutis ir Rasuolė pasirodė labai nemalonus zmones,pasikele..Kad net nenoreciau ten dirbti..Bet gal yra kitokiu nuomoniu? g.gif


Praeita rudeni buvau Trasalyje kaip kliente,tai personalo darbuotojai lb piktai kalbejo apie vadovus,sake,kad deka ju sudarytu blogu darbo salygu prarado puikios kvalifikacijos darbuotojus. g.gif
Atsakyti
Nerekomenduoju UAB Amarivus, ypac vedejoms. Tai parduotuviu tinklas Viva batai ir Alikante. Su darbuotojais direktore nesiskaito, vagystes atveju nespei dengti is savo algos. Darbu niekuomet nepatenkinti- darai 100% planus- taip ir turi buti, bent 1% smunki zemyn, prasideda psichologinis persekiojimas. Vedeja neskaiciuoja savo darbo valandu, o uz virsvalandzius nemoka. Vedejos keiciasi ir keiciasi, kas keisciausiai, visos pacios iseina smile.gif
Atsakyti
Gal būt ką nors girdėjote apie įmonę "Fh life" bei medicinos atstovo darbą pas juos?
Atsakyti
QUOTE(Daloresa @ 2013 03 15, 13:54)
Gal būt ką nors girdėjote apie įmonę "Fh life" bei medicinos atstovo darbą pas juos?

maciau siandien sita kontora ziurejo mano cv. Labai tankiai jie iesko tu atstovu. g.gif
Atsakyti
Man pasiūlė darbą pas juos, tik nežinau ar verta su jais prasidėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloresa @ 2013 03 15, 22:41)
Man pasiūlė darbą pas juos, tik nežinau ar verta su jais prasidėti g.gif

o kaip siule darbinti? nes paziurejau,kad pas juos tik vienas darbuotojas, tai turbut tektu individualia veikla issimti ar pan.? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 16 kovo 2013 - 17:13
Pokalbio metu apie tai neminėjo nieko, bet aš irgi pasižiūrėjau, kad rodo tik vien darbuotoją, tai ir suabejojau dėl jų. O ir šiaip, pateikė kaip tobulą darbą, o tai jau kelia įtarimą smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as darbinuosi i "Kauno Tiltai" gal turit kokia tai nuomone apie jus kaip ten kas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloresa @ 2013 03 15, 12:54)
Gal būt ką nors girdėjote apie įmonę "Fh life" bei medicinos atstovo darbą pas juos?

Parašiau atsiliepimą Medicinos atstovų temoje.
Atsakyti
QUOTE(Kukulio mama @ 2012 04 15, 09:52)
Sveikos,mergaites...susiduriau su stai kokia situacija: nunesiau suremuontuoti auskaro uzsegima juvelyrui (nuluzo kilpute per kuria segesi tas uzsegimas, ja reikejo privirinti). Tai va auskarai sidabriniai ir juose rozinio kvarco akmenelis...dar paprasiau kad auskarus nuvalytu. Atejusi pasiimti matau, kad vienas akmuo visiskai skiriasi nuo spalvos kitam auskare ir nuo ziede esancio akmens spalvos (nes zieda irgi palikau  nuvalyti). Be to paliekant tuos papuosalus juvelyras paaiskino, kad kaina bus 30 Lt nes reikia akmeni isimti kad lituojant nesusigadintu....ir israse kvita, grizusi namo pamaciau kad kaina 50 Lt (sake nuvalymas nekainuos). Nu galvoju tiek to....Nuvaziavus pasiimti akmens spalvos akivaizdziai skiriasi viename auskare ir ziede rozines spalvos o kitame auskare pilkos sad.gif berniukas kuris ta diena dirbo paaiskino, kad jis ne seiminkas ir ne jis tuos papuosalus tvarke todel patare atvaziuoti pas seiminka kt. diena....beto tas akuo kur pilkos spalvos liko ne pailgas o toks apvalesnis, nors visi akmenys buvo pailgos formos...Nors jis pasvere ir sake, kad svoris nesumazejo bet man akivaizdziai skiriasi...Noreciau, kad juvelyras pakeistu akmeni i pailga ir nors kiek artimesnes spalvos nei tie kur kt papuosaluose... Ka daryti> Kaip isireikalauti?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Veiksmas AKROPOLIS.


Čia gal ne į temą, bet perskaičius prisiminiau, kad panaši situacija įvyko mamai. Ji rado pakabuką su rožiniu skaidriu akmenėliu. Nunešusi kad jį pataisytų(nes buvo sutrūkęs) pasiimant pastebėjo, kad akmuo aiškiausiai nebe tas, taip pat rožinis stikliukas bet ne tas. Tiesiog įdėjo stikliuką, akmenį pasiėmė. darytina išvada, kad tokia jau jų praktika.
Atsakyti
Norėjau paklausti apie įmonę TNS group. Gal kas dirba ar yra dirbę? Kiek radau google, atsiliepimai nekokie, bet seni. Tai įdomu, gal situacija pasikeitė. Ketvirtadienį turėtų įdarbinti, tik įdomu ar verta.
Atsakyti