Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(Bomba @ 2010 01 04, 19:25)
o cia galioja tik zmonems, kurie atleisti PRIES bankroto iskelima ar visiems ?  nes kiek man zinoma, darbuotojai visada yra kreditoriu saraso pirmoje vietoje, ir mokama jiems proporcingai.



Taip, jeigu bankrotas iškeltas, darbuotojai pirmoje vietoje po bankų (jiems įkeisto turto ir pan.)
Bet, kiek man žinoma, jeigu bankroto dar neiškėlė, darbuotojai stoja į bendrą skolininkų eilę (pvz. joje gali būti prekių tiekėjai, komunalinių paslaugų tiekėjai, darbuotojai)- kas pirmesnis padavė į teismą, tas greičiau atgaus skolą, čia darbuotojų pirmenybė kaip ir negalioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leidaa: 05 sausio 2010 - 07:56
SAUGOKITES IR NESIPREKINKITE www.sankabos.lt - chamu chamas ten dirba SANKABOS

taip pat nesusidekite su firma www.manokreditas.lt - direktore Asta siaubingas zmogus doh.gif saziningumo nulis, uzjauciu tuos, kas ten ims kredita MANO KREDITAS
Atsakyti
Gal ka ka grdejo apie idarbnimo agentura ara travel?
Atsakyti
QUOTE(Leidaa @ 2010 01 05, 07:54)
Taip, jeigu bankrotas iškeltas, darbuotojai pirmoje vietoje po bankų (jiems įkeisto turto ir pan.)
Bet, kiek man žinoma, jeigu bankroto dar neiškėlė, darbuotojai stoja į bendrą skolininkų eilę (pvz. joje gali būti prekių tiekėjai, komunalinių paslaugų tiekėjai, darbuotojai)- kas pirmesnis padavė į teismą, tas greičiau atgaus skolą, čia darbuotojų pirmenybė kaip ir negalioja.


Įdomu, kaip su tuo bankrotu ir garantininiu fondu. Prieš metus dirbau vienoje įmonėje, kuri paskelbė bankrotą ir atleido visus darbuotojus. Buvo paskaičiuota nemaža suma pinigų išeitinėm, už atostoginius ir t.t., tačiau iki šiol negavau nei cento ir tiesą pasakius jau nebesitikiu gaut ..
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 01 19, 15:05)
Įdomu, kaip su tuo bankrotu ir garantininiu fondu. Prieš metus dirbau vienoje įmonėje, kuri paskelbė bankrotą ir atleido visus darbuotojus. Buvo paskaičiuota nemaža suma pinigų išeitinėm, už atostoginius ir t.t., tačiau iki šiol negavau nei cento ir tiesą pasakius jau nebesitikiu gaut ..


Garantiniame fonde yra maždaug 2 metų eilė. Tai gal sulauksite mirksiukas.gif Aš irgi panašiai...
Atsakyti
Jei nuo gegužės Jums nesumokėtos babkytės, reik rašyt pareiškimą Darbo inspekcijai, nemažai delspinigių jau pritiksėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mauryte @ 2010 01 29, 15:09)
Jei nuo gegužės Jums nesumokėtos babkytės, reik rašyt pareiškimą Darbo inspekcijai, nemažai delspinigių jau pritiksėjo blush2.gif


Darbo inspekcija negali priversti įmonės sumokėti babkyčių.
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2010 01 29, 19:27)
Darbo inspekcija negali priversti įmonės sumokėti babkyčių.


drinks_cheers.gif Pritariu. Nesvarbu kas ir kur kapsi, darbo inspekcija neprivers. Surašys aktą, lieps pasitaisyt, jei nepasitaisys, uždės baudelę ir tiek. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2010 01 07, 13:20)
SAUGOKITES IR NESIPREKINKITE www.sankabos.lt - chamu chamas ten dirba SANKABOS

taip pat nesusidekite su firma www.manokreditas.lt - direktore Asta siaubingas zmogus doh.gif saziningumo nulis, uzjauciu tuos, kas ten ims kredita MANO KREDITAS


Sveiki,

Noreciau suzinoti is kur tokia nuomone apie www.sankabos.lt?
Atsakyti
Nenusvilkit Vilniuje su vertimais ir redagavimais buvusioj Ricor, o dabar RA26. AFERIUGU UAB'ėliai, pavadinimus keičia kas ketvirtį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gloris @ 2010 02 06, 14:08)
Nenusvilkit Vilniuje su vertimais ir redagavimais buvusioj Ricor, o dabar RA26. AFERIUGU UAB'ėliai, pavadinimus keičia kas ketvirtį lotuliukas.gif

nudegiau... nedaug, 100 lituku, ale bet vistiek... Gatanauskai ir Gaidukevičiai... linciuga@gmail.com, info.ricora.lt ir pan aferistai... pinigų nemoka niekam ....

UAB "RICORA" ir IĮ "RA26" , UAB "MARSO ŽIEDAS" ir IĮ "AMMAT" - baisi vieta vis kitu pavadinimu, kur dirba Gatanauskai ir Gaidukevičienė... Paskelbia priimą žmones, įdarbina ir.. nemoka algų, nemoka už vertimus, apgaudinėja.. Nepapkliūkite...
Atsakyti
labai keista firma SAAS ir ivairus priedai, kaip antai capital management, technologies, logistic ir pan. jokios info apie ja iskapstyt neina, samdyti nori moteris, klausia ar vyras nepriestarautu jei vaziuotum i komandiruotes g.gif . cr.lt pateikia gana spalvinga kredito istorija blink.gif . direktorius toks idomus zmogus, nusakyti zodziais neina (buvau pokalbyje). lyg ir viskas turetu buti gerai, bet kazkoks idomus jausmas neapleidzia ax.gif
butent del to jausmo ir nesuviliojo darbo galimybe schmoll.gif
Atsakyti