Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Gal turite informacijos apie Pro Buono Vilniuje ax.gif . Buciau labai dekinga rolleyes.gif .
Atsakyti
MAne ryt pakviete pokalbiui i hansa banka del analitiko pozicijos bet nezinau ar net eisiu tiek blogu atsiliepimu isgirdusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indroole @ 2008 09 09, 15:32)
MAne ryt pakviete pokalbiui i hansa banka del analitiko pozicijos bet nezinau ar net eisiu tiek blogu atsiliepimu isgirdusi  4u.gif

Hansabankas patenka į geidžiamiausių darbdavių trejetuką, aš - tikrai eičiau, bent jau įsitikinti, kad ten taip jau "blogai" kitiems, kaip pasakoja biggrin.gif mirksiukas.gif
O gal tau bus gerai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklausti gal kas žinote apie VAKARŲ VERSLO VIZIJA, gal kas dirbote,mane kviečia į pokalbį Apskaitininkės-buhalterės darbui,net nežinau ką čia padarius. 4u.gif
Atsakyti
Na zinokit nuejau ir tikrai nenoreciau ten dirbti kur vien susiraukeles, vadove matosi nieko nenutuokianti gal apie savo darba, gal kokia naujoke ar pan., bet visko klausinejo administratore, kai pasakiau alga kokios pageidaucios( o pasakiau tikrai nedidele) tai susizvalge tik abi sako o gal butu galima deretis ka deretis jei uz maziau net negaletum egzistuoti smile.gif zodziu...


QUOTE(Auksinė žuvytė @ 2008 09 10, 20:39)
Hansabankas patenka į geidžiamiausių darbdavių trejetuką, aš - tikrai eičiau, bent jau įsitikinti, kad ten taip jau "blogai" kitiems, kaip pasakoja  biggrin.gif  mirksiukas.gif
O gal tau bus gerai? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Indroole @ 2008 09 12, 20:22)
Na zinokit nuejau ir tikrai nenoreciau ten dirbti kur vien susiraukeles, vadove matosi nieko nenutuokianti gal apie savo darba, gal kokia naujoke ar pan., bet visko klausinejo administratore, kai pasakiau alga kokios pageidaucios( o pasakiau tikrai nedidele) tai susizvalge tik abi sako o gal butu galima deretis ka deretis jei uz maziau net negaletum egzistuoti  smile.gif zodziu...

O kokios algos pageidauji? Man asmeniškai tai pats "baisiausias" klausimas ..
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2008 09 13, 13:36)
O kokios algos pageidauji? Man asmeniškai tai pats "baisiausias" klausimas ..

Kodėl baisiausias? Galima būtų sakyti, man atlyginimas yra labai aktualus klausimas. Nustebčiau, jei jo neišgirsčiau užduodant. tongue.gif Tada klausčiau pati. bigsmile.gif Vis gi, ne visada darbdavys rinksis kandidatą, kuris užsiprašė mažiausio atlyginimo. Vienas iš savęs vertinimo kriterijų ir yra "žinok savo vertę ir nenusipigink". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 09 13, 15:21)
Kodėl baisiausias? Galima būtų sakyti, man atlyginimas yra labai aktualus klausimas. Nustebčiau, jei jo neišgirsčiau užduodant.  tongue.gif Tada klausčiau pati.  bigsmile.gif Vis gi, ne visada darbdavys rinksis kandidatą, kuris užsiprašė mažiausio atlyginimo. Vienas iš savęs vertinimo kriterijų ir yra "žinok savo vertę ir nenusipigink". mirksiukas.gif

Visiems tai aktualus klausimas smile.gif Tik man kvailai skamba tas klausimas per pirmą interviu. Aišku gali išreikšti savo lūkesčius, bet alga tiesiogiai priklauso nuo to, kaip dirbsi/atliksi darbą, o nepradėjęs dirbti, to nei pats, nei darbdavys negali žinoti. Poreikiai gali būti dideli, bet turi užsitarnauti gaunamą algą.
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2008 09 14, 00:01)
bet alga tiesiogiai priklauso nuo to, kaip dirbsi/atliksi darbą, o nepradėjęs dirbti, to nei pats, nei darbdavys negali žinoti. Poreikiai gali būti dideli, bet turi užsitarnauti gaunamą algą.

Vis gi dažniau išgirstame "kiek jūs norėtumėte uždirbti?" Ir jei sakysi - nežinau, kažin, ar pavyks vėliau savo geru darbu "išsireikalauti" norimo uždarbio.
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 09 14, 12:10)
Vis gi dažniau išgirstame "kiek jūs norėtumėte uždirbti?" Ir jei sakysi - nežinau, kažin, ar pavyks vėliau savo geru darbu "išsireikalauti" norimo uždarbio.

O kokia tada motyvacija dirbti, jei neatsižvelgiama į darbo rezultatus/kokybę?
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2008 09 14, 14:28)
O kokia tada motyvacija dirbti, jei neatsižvelgiama į darbo rezultatus/kokybę?

Tai jau pati motyvacija "GERAI DIRBTI" yra motyvacija, kad žmogus ieško darbo. user posted image
Bet gi, mes ne toje temoje kalbamės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 09 14, 18:32)
Tai jau pati motyvacija "GERAI DIRBTI" yra motyvacija, kad žmogus ieško darbo. user posted image
Bet gi, mes ne toje temoje kalbamės.  mirksiukas.gif

Man asmeniškai įdomu ne žmogus atsako į šį klausimą, o kaip. Sorry už offtopic'ą smile.gif
Atsakyti