Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

O gal girdejote ka nors apie darba Eurovaistinese? Ne farmacijoj, o administracijos skyriuje. Kokie ten atlyginimai? Kaip kolektyvas?
Atsakyti
O gal kas turit info apie Aurika ir galite ja pasidalinti? girdejau, jog ten atlyginimai neblogi. Tiesa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ega999 @ 2008 02 12, 15:15)
na taip kaip kam.Uzsispyrimo i valias,o durniu volioti nesu linkus.Stengiesi is paskutiniuju,bet projekto tikslai realiai neigyvendinami.Pvz skambuciu trukme,ir t.t..o virsininku daugiau negu proto ir visi ismoke psichologines knygas ir tau prota knisa...



Ne, na c'mon! kad ir kaip nedžiugina manęs darbas transcome, bet bonusai ir tikslų įgyvendinimas ten realus. Pirmą mėn, kai pradėjo mokėt buvau antroj grupėj 2.2lt/h, o jau antrą - pirmoj, kai 3lt/h. Ir tą skambučio strukmę išeina pasidaryt, kokybę, produktyvumą, papildomų prekių siūlymo procentą.. Na nepriprognozuosi pardavimų, bet ir be jų jau bonusai gaunami. Anyway my point was, kad bonusai ten realūs. Bet šiaip tai bjaurus darbas, žiauriai didelis intensyvumas ir emocinė perkrova. Na aš jau ieškau kito darbo biggrin.gif
Atsakyti
labai gera tema,gaila,kad apie ŠIAULIUS mažai,abudu su vyru dirbame toje pačioje įmonėje,už vasarį negavom algų,nuotaikos bjaurios,kai iš normalaus dirbančio žmogaus virsti skolininku.daug darboviečių esu perejusi,ir galiu pasakyti drasiai-nepasiduokit,kovokit už save,nesvarbu kokias užimtumėt pareigas.
Atsakyti
QUOTE(Liepsnita @ 2008 03 29, 02:27)
Ne, na c'mon! kad ir kaip nedžiugina manęs darbas transcome, bet bonusai ir tikslų įgyvendinimas ten realus. Pirmą mėn, kai pradėjo mokėt buvau antroj grupėj 2.2lt/h, o jau antrą - pirmoj, kai 3lt/h. Ir tą skambučio strukmę išeina pasidaryt, kokybę, produktyvumą, papildomų prekių siūlymo procentą.. Na nepriprognozuosi pardavimų, bet ir be jų jau bonusai gaunami. Anyway my point was, kad bonusai ten realūs. Bet šiaip tai bjaurus darbas, žiauriai didelis intensyvumas ir emocinė perkrova. Na aš jau ieškau kito darbo biggrin.gif

Atleiskit, bet negaliu tylėt. Laimei, Transcome nesu dirbusi, bet ten dirbo net kelios mano kolegės, jų patirtis nėra labai teigiama. Skambino jie ir man, bet, kai paklausiau, ar pas juos įmanoma uždirbt 1200 Lt/puse etato, telefono ragelyje išgirdau tylą... po to šiaip ne taip išlemeno, kad net dirbant visu etatu ten retai tiek moka doh.gif aš suprantu, kad šeimos neturinčiam studentui šis darbas tinka, bet kai turi galvoti apie šeimą, toks variantas netinka schmoll.gif
Atsakyti
merginos gal girdejote apie BTA draudima .
Atsakyti
Labutis 4u.gif
kas ką gali pasakyti apie "UAB "Puslapis" ir "New Vision Baltija"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2008 04 03, 12:03)
labai gera tema,gaila,kad apie ŠIAULIUS mažai,abudu su vyru dirbame toje pačioje įmonėje,už vasarį negavom algų,nuotaikos bjaurios,kai iš normalaus dirbančio žmogaus virsti skolininku.daug darboviečių esu perejusi,ir galiu pasakyti drasiai-nepasiduokit,kovokit už save,nesvarbu kokias užimtumėt pareigas.


Ar tik ne Ventoj dirbat g.gif
Atsakyti
Gal kas žinot apie tokią įmonę Kaune UAB Ambertonas? kaip ten kolektyvas, valdžia algos?
Atsakyti
Norejau paklausti,gal kas zinote apie Salon+ Klaipedos Akropolyje?Kaip ten kolektyvas ir vadovai?
Atsakyti
QUOTE(subalansuota @ 2006 04 05, 16:01)
UAB "Technolitas" - baldų salonas Juozapavičiaus gatvėje, su komercijos direktorium Olegu Dolgopolovu priešakyje. Pinigų nemoka, atlyginimas - juodi pinigai. Ant popieriaus - minimumas, bet net jo nesumoka. Olegas - pasipūtęs cinikas, galvojantis, kad jis pats teisingiausias žmogus pasaulyje doh.gif Dar plis energetinis vampyras  blink.gif Ten darbuotojai dirba kaip arkliai, bet atlyginimas - ašaros, arba išvis jo nėra schmoll.gif


Papildyta:
[quote=ela38,2008 05 27, 12:45]
UAB "FEDORA" Kauno raj. Ramuciuose padirbekite ten ir pamatysite kiek gali skirtis oficiali alga nuo juodos. O savininko zmonai tinkamiausia vieta - psichiatrinej ligoninej.
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2008 01 12, 18:29)
Jeigu turi užsispyrimo ir valios ir noro dirbti - užsidirbsi. iš patirties sakau cool.gif  premijas gauti įmanoma, tik, kaip ir minėjau, reikia dirbt, o ne durnių voliot. karjeros perspektyvų taip pat yra.
algos taip, mažos, bet kas vienam mažai, tas kitam gali būti labai normaliai rolleyes.gif  nu čia vienžo. kaip kam


tragedija ten.dirbau 3 metus.viskas priklauso nuo vadovo,jeigu jis normalus tada viskas o.k.mano vadovė deja buvo isterikė,vos ne paauglė panelė.
Papildyta:
QUOTE(vatan @ 2008 03 01, 19:31)
tai jau tikrai, net visai is paziuros atrodancios rimtos ir dideles firmos pasirodo tokios. As suprantu, kai kokia maza individuali imone saraskinai buna, jiems tikrai sunku konkuruoti su musu gigantais, kurie gauna valstybes parama bet, kad saraskinai ir yra ir dideles lyg ir pelningos imones doh.gif .


Dirbau UAB FURNITANAS dir.V.Navickas(jis vadovauja ir įmonėms Duranus,Milesija).Tragedija ten,darbuotojų kaita nereali.Direktorius linkes visus sekti,atleisti be priežasties.Darbinausi administratore,bet teko ir sandėlyj padirbėt ir grindis plaut.Tiesioginiam savo darbui tekdavo skirt tik kokia valandą per darbo dieną.Nes..."Merginos einam saloną sutvrkyt reikia".puslapyje Skundai.lt galit paskaityt išsamiau verysad.gif
Atsakyti