Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(leonel @ 2007 12 29, 14:40)
Dėkui už info  4u.gif Geras, o patalpas jie rašo, kad turi visai modernias ir t.t.  doh.gif  Gal gali plačiau papasakot, kaip pokalbis, kas nepatiko, ką ten jie kalbėjo?  g.gif Gali į AŽ  mirksiukas.gif

As gan senokai ten buvau, gal prasigyveno zmones biggrin.gif gal pries 1.5m buvau.. jei jie vis dar sedi paneriu g prie "Iris" salono, tai bus tos pacios patalpos. kur jie turi pora kambariu, o kituose kambariuose bei laiptais lipant i antra auksta visokie betono maisai, stattybines medziagos metesi...
O klausimai.. moki excel dirbt? sakau puikiai, atsuko nesiojama kompa, tipo nukopink situs skaiciau zemiau biggrin.gif nu sakes, cia buvo excel testas biggrin.gif nu ir tradiciskai.. kodel nosi pas mus dirbt? ar galetum vakarais po darbo atvaziuot pasimokyt? kad ir 7 vakaro.. blink.gif va cia man nepatik.. kai priims, tada ir mokysiuos darbo valandom, uz kurias man mokama bus, o ne po darbo lakstyt, o po to sugalvos, kad netinku.. blink.gif doh.gif
nueik i poklabi, gal tau kitaip viskas pasirodys... bet man tai is pokalbio panasu buvo, akd Saraskynas ten toks neprastas.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 12 29, 22:13)
As gan senokai ten buvau, gal prasigyveno zmones  biggrin.gif /.../


Nu dabar parašyta, kad Vytenio gatvėje g.gif Jooo, įdomiai čia blink.gif aš ne tiek žadėjau eiti į pokalbį, kiek man labai keista pasirodė, kad skelbimuose jokių reikalavimų nenurodo - sakau, gal koks stebuklingas darbas, kad reikalavimų nėra lotuliukas.gif matyt, tikrai bus Šaraškino kontora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 12 29, 22:27)
labai keista pasirodė, kad skelbimuose jokių reikalavimų nenurodo - sakau, gal koks stebuklingas darbas, kad reikalavimų nėra  lotuliukas.gif matyt, tikrai bus Šaraškino kontora  doh.gif

būtent drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
man tai išvis keista buvo, kad tik išsiunčiau CV - po 5min paskambino blink.gif čia rekordas, joks darbdavys taip greit nebuvo sureagavęs į mano CV unsure.gif
Atsakyti
Gal kasnors kąnors girdėjo apie UAB"Pramoninis servisas" Kaune? g.gif
Atsakyti
Nesusilaikysiu ir as neparasius apie UAB Iks. Dabar jie tikrai Vytenio gatveje isiskure. Na zodziu, pakviete i pokalbi, tai visai nesuprantamai ten jie kalbejo. Siunciau cv i vienas pareigas, o pradejo siulyti visai kitas t.y. dirbti prie kompo su exceliu (na mane kaip ir sudomino tai is pradziu). Po to paskambino po keliu dienu, pakviete i antra pokalbi del to darbo, taciau pries tai liepe nueiti i viena prekybos centra (prekiaujanti statybinemis ir namu apyvokos prekemis) ir surasyti 30 lietuvisku imoniu (IR DAR SMULKIU IMONIU) pavadinimu nuo prekiu, susirasti internete ju adresus, bei telefonus ir viska surasius atsinesti i antra pokalbi. Zodziu, as ten nuejau, pradejau kilnoti prekes, ieskoti tu imoniu pavadinimu, taciau dauguma buvo lenkiski gamintojai, o lietuvisku tai is vis mazai. Pagalvojau, kad visa diena cia prasitrinsiu ir nieko gero nerasiu ir apskritai toks jausmas apeme, kad gal cia koks nors issityciojimas is manes ar dar kas nors neaiskaus, nes jei man siulo darba prie kompo, tai kam reikalingas sitas vaiksciojimas po parduotuves.Tad meciau sita reikala ir i antra pokalbi nejau. Taigi, tokia buvo mano pazintis su UAB IKS. Nerimti jie man pasirode ir jokio konkretumo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackgate @ 2008 01 04, 13:59)
Taigi, tokia buvo mano pazintis su UAB IKS. Nerimti jie man pasirode ir jokio konkretumo.  verysad.gif

O aš kaip tik norėjau leonel klaust, kaip jai įspūdis, mat žadėjo ait..
Žodžiu nuo to laiko, kai aš buvau poklabį tik kad naujas patalpas gavo, o šiaip tokie patys Šaraškinai liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2006 12 14, 12:58)

drinks_cheers.gif mano klasiokės mama jau seniai dirba ten, algos normalios, sąlygos irgi, keičiantis laikams ir vadovams, nemokantiems užsienio kalbos darbuotojams buvo organizuojami ir anglų kalbos kursai smile.gif šiaip nesiskundžia chebra biggrin.gif  4u.gif


As pati dirbau TEO, kaip konsultante, kuri turejo atsiliepineti i skambucius ir teikt info. As jums sakau AS GRISTU PAS JUOS. Geros salygos 4u.gif ir galima kilt karjeros laiptais drinks_cheers.gif . gathering.gif lithuania.gif smartass.gif . O dar kokie nuostabus buna imones renginiai.


Su pagarba Jusu buvusi darbuotoja
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 13, 15:26)
Gal ka dirdejote apie Transcom? Internete beveik vien blogi atsiliepimai g.gif


oj jau tik ne transcom,cia darbas studentams geriausiu atveju,atlyginimai mazi,premiju gauti neimanoma,tiesiog per dideli reikalavimai jai pasiekti,reikia tureti daug kantyrbes kalbant su angliskom bobutem(ziurint koks projektas as dirbu su redcats),iseiti velgi neimanoma,reikia uz mokymus susimoketi,kuriuos FINANSUOJA europos sajunga.Kai istojom i profsajunga,po savaites musu pirmininka is darbo isspyre.Zodziu tikrai ne pyragai,na nebent studentams,imanoma grafika susiderinti.Kalbi angliskai visa diena,tas pacias frazes kartoji,ir dar turi pardavineti bobutem dirzus kuriu jos nenesioja o uz pardavimus premijas moka,nesamone visiska.Nebent karjera ten daryti..
Atsakyti
QUOTE(ega999 @ 2008 01 11, 13:31)
oj jau tik ne transcom,cia darbas studentams geriausiu atveju,atlyginimai mazi,premiju gauti neimanoma,tiesiog per dideli reikalavimai jai pasiekti,reikia tureti daug kantyrbes kalbant su angliskom bobutem(ziurint koks projektas as dirbu su redcats),iseiti velgi neimanoma,reikia uz mokymus susimoketi,kuriuos FINANSUOJA europos sajunga.Kai istojom i profsajunga,po savaites musu pirmininka is darbo isspyre.Zodziu tikrai ne pyragai,na nebent studentams,imanoma grafika susiderinti.Kalbi angliskai visa diena,tas pacias frazes kartoji,ir dar turi pardavineti bobutem dirzus kuriu jos nenesioja o uz pardavimus premijas moka,nesamone visiska.Nebent karjera ten daryti..


Jeigu turi užsispyrimo ir valios ir noro dirbti - užsidirbsi. iš patirties sakau cool.gif premijas gauti įmanoma, tik, kaip ir minėjau, reikia dirbt, o ne durnių voliot. karjeros perspektyvų taip pat yra.
algos taip, mažos, bet kas vienam mažai, tas kitam gali būti labai normaliai rolleyes.gif nu čia vienžo. kaip kam
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2008 01 12, 17:29)
Jeigu turi užsispyrimo ir valios ir noro dirbti - užsidirbsi. iš patirties sakau cool.gif  premijas gauti įmanoma, tik, kaip ir minėjau, reikia dirbt, o ne durnių voliot. karjeros perspektyvų taip pat yra.
algos taip, mažos, bet kas vienam mažai, tas kitam gali būti labai normaliai rolleyes.gif  nu čia vienžo. kaip kam

nesutinku schmoll.gif
čia arba papuls laimė arba ne ax.gif
pati dirbau TELNET - niekam nerekomenduoju schmoll.gif jei esat biednas studentas ir turit energijos, geriau padavėju eiti... Aš išdirbau tokiame darbe 9 mėn., tik todėl, kad man ten buvo idealios darbo valandos, kitur tokių neradau schmoll.gif
Visaip dirbau, visaip stengiausi, bet jei papuls tau žmogus, kuris turi tarkim pigų pokalbių planą ar jam nusispjaut į naują tel. aparatą ar jis tiesiog nemėgsta permainų, tai nieko tokiam neparduosi, nors stokis ant galvos rolleyes.gif o juk dar telefonu parduoti, nematomas esi... plius tu jo niekaip neįpareigoji, išsiunti tik akcijos kuponą, jis gali kokiam kaimynui parodyti, tas išjuoks tą pasiūlymą ir tiek to pardavimo doh.gif
nesakau, buvo kam pasisekdavo, bet daugumai nesisekė tas darbas bent jau TELNET.
Jei atsirastų kas tam prieštaraus, tai galbūt tik tas, kas dirbo ten vyr. vadybininku ar direktoriumi, nes jie ten kaip kojinės keisdavosi lotuliukas.gif tai nenuostabu, kad gali ir SM bendrauti ar šiaip užsukti iš šitiekos žmonių skaičiaus kas nors. Bet jei esi paprastas vadybininkas, tai minimumo nesusirinksi, o ant tavo galvos vis jos ir jos ir norės tau amžinai įrodyti, kad tu netikėlis, o ne žmonės pas mus pasyvūs ir nereikia jiems "stebuklingų" Omnitel ar Tele2 pasiūlymų lotuliukas.gif arba šūdžių TEO, kurie teikia žiauriai nekokybiškas paslaugas už nerealią kainą blink.gif
Atsakyti
niekada n eikit dirbti i United colors of Bennetton parduotuve;
i degustaciju firma/reklamos agentura/SERNA;

saraskino kontoros:juodi pinigeliai, klaikus sefai.
Atsakyti
Gal kas nors, ka nors zinote apie NT " ADOMAX"
Atsakyti