Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Niekada nedirbkit ir lai nedirba jūsų vyrai UAB "Sava statyba" UAB 'Udegita". Direktorius Saulius Gustys keičia firmas kaip kojines atsidaro žmonės padirba jis nesumoka pin gų iškelia bankrotą, o po to atsidaro naują firmą ir t.t. priima dar kitus darbuotojus ir t.t. Kartai firmas atsidaro savo brolio alkoholiko vardu Arvydas Gustys...
Atsakyti
QUOTE(belladonna @ 2007 11 17, 14:42)
sveikos greitu laiku zadu isidarbinti kurioj nors klaipedos veterinarijos klinikoj? gal kas zino kuriose yra blogai? nes kaune dirbdama 1 klinikoj tikrai karciu atsiminimu turiu

Kokia klinika? Viesinam, kad kitos zinotu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri girdejot ka nors apie Baltrade? g.gif 4u.gif
Atsakyti


tns'e dirbti jau darosi nelabai. g.gif
be to jokiu karjeros galimybiu, yra tik sava febryte ir tik jie viska sprendzia ir pinigelius geus nugraibo, o visi kiti darbuotojai nevertinami ir jais nesirupina:))
CIA PARASYTA NETIESA. Nera jokios menamos "chebrytes" ir jokiu pinigu susigraibymo..anketas kisa visiems kas tik gali paimti, nes nera kas dirba. Koordinatores maldauja interviuotoju kad tik kas tuos darbus padarytu. Visiska nesamone parasyta stupid.gif
Atsakyti
Sveikutes, as kolkas dirbu vienoje firmoje. Ji man skolinga alga uz 3 menesius. Taciau susitariau su direktoriumi, kad sis kai bus pinigu ismokes man skoloje esanty atlyginima, o kol kas i sodra moa uz mane mokescius nors nedarau jokiu darbu. Dabar as laukiuosi ir nuo sausio iseisiu i dekretines. Tad jis us mane mokescius moka daugiau nei 3 menesius. Ir bijau , kad jis man to skoloj esancio atlyginimo nesumokes, pareiskes, kad mokejo mokescius nors as nedirbau. Aisku is jo puses yra grazu tai , kad jis mokejo mokescius, nors nieko nedirbau, taciau jam nebuvo kitos iseities nes niesciosios negalima atleisti is darbo. Taciau isejus i dekretines planuoju pareikalauti atlyginimo o jai nesutiksman jo sumoketi, kreiptis i mokesciu inspekcija. Gal galit kas patarti ar i ja ar i teisma reikia kreiptis... kaip tvarkomi tokie reikalai?
Aisku bus labai nesmagu, jai reikes taip daryti, bet 3 menesiu uzdarbio tikrai neplanuoju uzmirsti.
Gal kas gali pasidalinti patirtimi..?
Atsakyti
manau, kad prazioje kreipkis i mokesciu inspekcija, o jei nepades tada jau i teisma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 12 10, 18:06)
manau, kad prazioje kreipkis i mokesciu inspekcija, o jei nepades tada jau i teisma. 4u.gif

Ikyšiu trigrašį ax.gif
O prie ko čia mokesčių inspekcija?
Tokioje situacijoje reikia kreiptis į Valstybinę darbo inspekciją.

4 straipsnis. Valstybinės darbo inspekcijos kompetencija

Valstybinės darbo inspekcijos kompetencijai priskiriama nelaimingų atsitikimų darbe, profesinių ligų, darbuotojų saugos ir sveikatos, norminių darbo teisės aktų pažeidimų prevencija ir Lietuvos Respublikos darbo kodekso, darbuotojų saugą ir sveikatą bei darbo santykius reglamentuojančių įstatymų ir kitų norminių teisės aktų kontrolė įmonėse, įstaigose, organizacijose ar kitose organizacinėse struktūrose, nepaisant jų nuosavybės formos, rūšies, veiklos pobūdžio, taip pat tais atvejais, kai darbdavys yra fizinis asmuo (toliau Įstatyme – darbdaviai).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 13 gruodžio 2007 - 22:33
Taip taip i darbo inspekcija kreiptis, o ne i mokesciu. Labai,labai atsiprasau. Sumaisiau zodzius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikasi @ 2007 11 08, 19:26)
dirbau LDR beveik metus. Basanaviciaus g. Teises skyriui. Na siaip tai labai ok ir chebra super ir poziuris kaip i darba, o ne gyvenimo buda - atejai atidirbai ir vsio. na kiti tai vakarais pasededavo, bet jei kur reikia iseit - isleidzia. kazkaip pats tvarkaisi su savo darbais ir laiku.
Aisku kiekvienam skyriui truputi kita tvarka, bet darbuotoju (pardavimuose) skatinimo programos yra, metinis tusas lalabai fainas.

na tai va kad ldr -labai apstraktu,nelygu kokios pareigos,vat jei į draudimo konsultantus,tai savo priešui nelinkėčiau,o kalėdinis "tūsas"-šiemet nebuvau,bet atsiliepimai tai bash.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Gal ką nors grdėjote apie UAB "Iks"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 12 28, 15:42)
Laba diena  4u.gif

Gal ką nors grdėjote apie UAB "Iks"?  g.gif

Girdėjau, buvau poklabį kartą.. Man susidarė įspūdis, kad ten tokia biškį Šaraškino kontora.. Ba net patalpų normalių neturi.. Ir labai jau keistai tie diedai ten kalbėjo.. Iš pokalbio man ten nepatiko, o dirbus nesu, nežinau, kaip ten dirbant būtų..
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 12 29, 09:41)
Girdėjau, buvau poklabį kartą.. Man susidarė įspūdis, kad ten tokia biškį Šaraškino kontora.. Ba net patalpų normalių neturi.. Ir labai jau keistai tie diedai ten kalbėjo.. Iš pokalbio man ten nepatiko, o dirbus nesu, nežinau, kaip ten dirbant būtų..


Dėkui už info 4u.gif Geras, o patalpas jie rašo, kad turi visai modernias ir t.t. doh.gif Gal gali plačiau papasakot, kaip pokalbis, kas nepatiko, ką ten jie kalbėjo? g.gif Gali į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti