Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

"HBH Juozo alus". Pas ji dirbti reikia nuo 9 iki 24 val., istisa darbo savaite. Vos priemes i darba reikalauja pasirasyti 2 metu terminuota darbo sutarti, kad darbuotojas negaletu anksciau pabegt. Darbo kruvis nerealus, o atlyginimas... butu gerai jei jis butu. Kai norima iseiti is darbo (paprastai menesio ilgiau neisbunama), prasideda iskalbinejimai pasilikti, o nesutikus, aisku, atleidziama, taciau savo uzdirbtus pinigus sunku atsiimt (siuo metu dar neaisku ar pavyks isviso atgauti atlyginima), o dar ir paskelbiama, kad darbuotojas buvo niekam tikes ir ji tiesiog ismete.

P.S. dar noriu pasidalinti savo patirtim del neismoketo atlyginimo. Viena tokia firmele atleido mane is darbo (savo noru), taciau atlyginimo ir atostoginiu tai nemokejo. Na, palaukiau as menesi, o tada parasiau skunda i Valstybine darbo inspekcija. Spekit ka! Gavau atlyginima ir dar delspinigius! Taigi, siulau nenusimint, palaukt truputi (daugiau bus delspingiu) ir skustis. Nors ir sakoma, kas skustis negrazu, bet reikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 13 balandžio 2006 - 19:34
Raganiukės teatras. Kaip aš ten ištvėriau du metus? blink.gif blink.gif blink.gif Nežinau biggrin.gif
Darbuotojų kaita dar didesnė nei aptarnavimo srityje biggrin.gif
Atsakyti
Skundai.lt sukūrė naują forumą ar kaip jį pavadint, kur galima padiskutuoti apie darbdavius. Karaliauja, aišku, prekybos / aptarnavimo sfera, gal paskui daugiau bus. smile.gif

http://darbdaviai.biznews.lt/

gerų paieškų smile.gif
Atsakyti
Prieš keletą metų teko turėti reikalų su UAB "Tilde informacinės technologijos", ar kaip ji ten.
Tada priėmė į darbą krūvą nepatyrusių studentų, pasirašė autorines sutartis, kurių abu egzempliorius pasiliko sau blink.gif Po poros mėnesių daliai studentų pasakė viso gero ir paleido be kokių pinigų. Sutarčių anrto egzemplioriaus irgi negrąžino, tad kažką įrodyti nepaliko jokių galimybių.
Gėda turėtų būti tos įmonės vadovui - juk žinoma įmonė blink.gif
Atsakyti
BIOVELA. Dalis algos - vokelyje, kuris priklausomai nuo neapibrėžtų sąlygų linkęs plonėti ir vėluoti.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2006 04 06, 12:13)
UAB "Lietpak" Čekoniškių gyv. Vilniaus raj. direktorius P.Kiznis. Ilgiau metų ištempti toje firmoje neįmanoma: nerealus darbo krūvis už varganas kapeikas, didžiulė psichologinė įtampa, ko pasekoje patys darbuotojai iš darbo išeina savo noru, ateinantiems naujiems žadama aukso kalnai, kol jie neįsidarbinama.


Vat šitas dalykas mane tai nustebino blink.gif Girdėjau apie šitą įmonę, kad algos tenai nuo 3000 LT į rankas ir sąlygos geros g.gif Vat ir rinkis kuom tikėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 30, 16:51)
Vat šitas dalykas mane tai nustebino blink.gif Girdėjau apie šitą įmonę, kad algos tenai nuo 3000 LT į rankas ir sąlygos geros g.gif Vat ir rinkis kuom tikėt doh.gif


...jo ten įtampa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 30, 16:51)
Vat šitas dalykas mane tai nustebino blink.gif Girdėjau apie šitą įmonę, kad algos tenai nuo 3000 LT į rankas ir sąlygos geros g.gif Vat ir rinkis kuom tikėt doh.gif


Tikra teisybė - ten kalėjimas doh.gif girdėjau tą iš pirmų lūpų, mat mano buvusi kolegė dirbo ten (prisiviliojo labai gražia giesmele apie tuos pačius 3000 lt lotuliukas.gif ) Jei vėluoji į darbą 1 min. iš tavo algos - 10 Lt doh.gif Darbuotojai iš siaubo sėdi ir viršvalandžius, už kuiruos beje niekas ir nemoka, bemaž visi darbuotojai dirba už sutartyje numatytą minimalų atlyginimą, o kitką moka į vokelius, kuriuos irgi rizikuoja kartais už negražias akis ar pan. negauti. Žiūrėkit mielieji, neapsigaukit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2006 06 02, 12:43)
Tikra teisybė - ten kalėjimas  doh.gif girdėjau tą iš pirmų lūpų, mat mano buvusi kolegė dirbo ten (prisiviliojo labai gražia giesmele apie tuos pačius 3000 lt  lotuliukas.gif ) Jei vėluoji į darbą 1 min. iš tavo algos - 10 Lt  doh.gif Darbuotojai iš siaubo sėdi ir viršvalandžius, už kuiruos beje niekas ir nemoka, bemaž visi darbuotojai dirba už sutartyje numatytą minimalų atlyginimą, o kitką moka į vokelius, kuriuos irgi rizikuoja kartais už negražias akis ar pan. negauti. Žiūrėkit mielieji, neapsigaukit  mirksiukas.gif


Geras, kaip gerai, kad perskaičiau, nes vos neišsidūriau ant šitos įmonės, tiesa ne su įmonės atstovu, o su personalo atrankos darbuotoju tik kalbėjau, bet irgi kaip nupasakojo, tai labai jau viliojančiai skambėjo ten darbas doh.gif
Atsakyti
Siūlau labai pagalvoti einant dirbtį UAB Disona kavinę Lakštingala Vingio parke. Darbdavys rėkia ant darbuotojų taip kad sunku nupasakoti. Nežinau kaip padavėjams sąlygos, bet apskaitininkus laiko žemiau šunų... Kadangi administracijoje dirba giminaičių krūva tai visus jų nepadarytus darbus turi atlikti apskaitinikas, be jokių abejonių tie darbai išlenda paskutinę minute ir apskaitininkas o ne tuos darbus neatlikęs darbuotojas būna aprėkiamas ir iškoliojamas. Nors žadėjo kad darbo valandos 9-17, arba kai pasidarai gali eiti namo, bet pradėjus dirbt paaiškėjo kad vadovas labai nustebęs lieka jei tavęs nemato kelias dienas darbe, o tos dienos buvo tokiso dar jis atvaziuoja po 17val...
Na va išliejau širdį, nors ten dirbau jau prieš porą metų bet nuoskaudą tebesinešioju iki dabar... dar nė vienam darbe manęs niekas taip nežemino ir niekas ant manęs taip nešaukė net jei padarydavau klaidų, kaip Lakštingaloje ant manęs šaukdavo dėl kitų žmonių klaidų ar neatliktų darbų...

Beje atlyginimas taip pat ne visas oficialus kaip ir darbo apskaitos žiniaraščiai vedami du...
Atsakyti
UAB "Unigela", muitinės sandeliai, eksporto - importo procedūros.
1. Nesumokėtas atlyginimas (skoloje liko iš 10000 lt, dar kokius 4000), "išmoka" jau antri metai;
2. Darbo valandos - non-stop'u ir be poilsio dienų, išskyrus sekmadienius; Kokie dar viršvalandžiai? 3 val. nakties išvažiuoti - visai normalu g.gif
3. Prekių dingimas iš terminalo;
4. Praėjusiais metais "draugavau" su kriminalistais, vos kaltinimų nepareiškė, dėl dokumentų padirbinėjimo ir sąmoningo mokesčių slepimo. Kažkas padirbo mano parašą. Gerus du mėnesius įrodinėjau, kad tai ne mano darbas.
Atsakyti
UAB "ESTRISTA" - neapmoka už paslaugas doh.gif
Atsakyti