Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Merginos jelp.kviecia i pokalbi sita firma http://www.raimonda.lt/
Gal kas ka zinot??Skubiai 4u.gif
Atsakyti
norejau suzinoti apie elektromarkt g.gif
visu puslapiu neskaiciau, bet per paieska nieko nedave g.gif
skundai.lt baisiai aprasyta, bet ten daugiau konsultantu nuomones. o gal zinot, kaip sekasi vadybininkams/vyr.vadybininkams ir pan?
noriu nusiusti cv, bet nezinau, ar verta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 09 26, 13:57)
norejau suzinoti apie elektromarkt  g.gif
visu puslapiu neskaiciau, bet per paieska nieko nedave  g.gif
skundai.lt baisiai aprasyta, bet ten daugiau konsultantu nuomones. o gal zinot, kaip sekasi vadybininkams/vyr.vadybininkams ir pan?
noriu nusiusti cv, bet nezinau, ar verta  doh.gif



kazkaip nelabai kokias nuomones girdejau apie sita imone g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 09 26, 19:55)
kazkaip nelabai kokias nuomones girdejau apie sita imone  g.gif

tai vat man irgi keistai atrode, kad iesko LABAI DAUG ZMONIU
tai, ko gero, dauguma neatlaike verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(XXS @ 2007 07 11, 13:50)
Gal kuri esate susidurus su SDG (saugaus darbo garantas) ir "Algerta" Kaune? ax.gif

MB dirbo SDG..siaip kolektyvas draugiskas, vadovas kuria labai gera atmosfera ( kaledu dovanos, imones sventes ir pan). Tik alga kiek mazoka sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 09 26, 13:57)
norejau suzinoti apie elektromarkt  g.gif
visu puslapiu neskaiciau, bet per paieska nieko nedave  g.gif
skundai.lt baisiai aprasyta, bet ten daugiau konsultantu nuomones. o gal zinot, kaip sekasi vadybininkams/vyr.vadybininkams ir pan?
noriu nusiusti cv, bet nezinau, ar verta  doh.gif


pabandyk ir suzinosi, juk blogiau nebus mirksiukas.gif

skundu puslapiuose, tai kartais perdeta viskas buna desimt kartu daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 05 20, 13:38)
Gal kas girdėjote apie darbą pulte (dispečerinėje) įmonėje "Falck Security"?  g.gif


smile.gif girdejau, jei dar kam reiks - i a.z.
Atsakyti
Sveiki, gal kas girdejot apie camelia, siulo darba pletros skyriui, ka manot? ar verta ten lyst?
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2007 09 27, 11:09)
MB dirbo SDG..siaip kolektyvas draugiskas, vadovas kuria labai gera atmosfera ( kaledu  dovanos, imones sventes ir pan). Tik alga kiek mazoka sad.gif


Vakar SDG dalyvavo Superpenketuke. Is paziuros saunus kolektyvas, bet matau du pagrindinius minusus, kuriuos is patirties galiu ivardint tikrai kaip minusus (nors aisku buna isimciu): moteriskas kolektyvas ir seno kirpimo direktorius. Gal ir nepagrysta mano nuomone, bet esu susidurus ir su vienu reiskiniu, ir su kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2007 09 27, 12:09)
MB dirbo SDG..siaip kolektyvas draugiskas, vadovas kuria labai gera atmosfera ( kaledu  dovanos, imones sventes ir pan). Tik alga kiek mazoka sad.gif

Mano drauge ten dirbo (jei neklystu firmos pavadinimo, jei Kaune, tai Juozapaviciaus g., si firma), tai sake viskas o.k., tik algele verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Norėjau pasiteirauti, gal žinote kokios nors informacijos apie General Financing įmonę, kuri teikia vartojimo kredito paslaugas, pažymėtas „Kreditas 123” prekės ženklu???
Biūčiau dėkinga už bet kokią informaciją. Be je, veiksmo vieta Vilnius
Atsakyti
na,as noriu parasyti apie soprano ledus biggrin.gif buvo mano pirmas darbas, ir dirbau pardaveja:) dirbti reikedavo grafiku "dvi dienas dirbi dvi ne" darbas budavo nuo 9h ryto, tda ateini susitvarkai, sunesi ledus,dulkes pavalai ir t.t. tada nuo 10h atsidarai, nu ir iki 22h biggrin.gif pietu pertrauka budavo apie 20-30minuciu ir tai ne visada, nes paprasciausiai negalima uzdaryt ledaines, o kuom pakeist, kad vietoj manes pastovetu nebudavo.. g.gif i toleta iseit teoriskai irgi negalima, nes palikt darbo vietos neleidziama vienos, nu bet eidavau vistiek, o ka daryt, gi 13h neisstovesi smile.gif va 22h uzsidarius reikia suvezt ledus atgal i saldytuvus, isplaut saldytuva, isplaut grietineles ir kavos aparatus, isplaut grindis,nuvalyt spinteles ir t.t. na reali darbo diena 9-22.30 paprastai budavo, smagu.. smile.gif alga uz etata sutartyje buvo 600lt, bet kadangi dirbant po tiek valandu gaudavo tikrai daugiau nei 1etatas, tai sumokedavo uz visvalandzius, bet vistiek mazokai, dirbau du menesius pirma gavau ~700, o antra gal ~900lt, na, bet sakau pinigu atzvilgiu tikrai man kaip pirmam darbui buvo gan gerai:) vadybininke nelabai maloni buvo, ant kitu tai rekdavo ant manes kazkaip ne, nes mano toks taikokas charakteris dar tada buvo,tai su ja ir nesigincydavau, bet kada tikrai sunervino, tai kai norejau iseit is darbo. Norejau parasyt prasyma niekam nezinant ir atiduot jai, nes ji kas ryta ateidavo patikrint, kaip mes dirbam. Bet nznojau kaip, tai kazkieno paklausiau, na ir tada jau kita diena visis sopranai zinojo, kad iseinu... na, parasiau ta prasyma atleidomi is darbo, uzrasiau data tos dienos, kada rasiau ir laukiu... laukiu laukiu.. o vadybininke prie stai kas ryta tikrindavusi nesirodo savaite kokia blink.gif paskui pagaliau atejo, paziurejo i mano ta prasyma ir kaip uzsiputojo sako, ko cia data parasei pries savaite, nuo sios dienos reik, ka cia sau galvoji, sakau, kad jus neatejot pasiimt.. o ji " ka cia sneki, dabar turbut tik parasei, o data tai bet kokia sugalvot gali!!!" doh.gif ir liepe man nuo tos dienos kai ji paeme prasyma atidirbt dar 2 savaites, kaip ir priklausytu paprastai, bet esme ta, kad tik 2menesius buvau ten dirbus, dar bandomasis nebuvo pasibaiges, tad kaip ir turejau teise iseiti neatidirbant tu 2savauiciu.. et, jauna buvau ir nekovinga.. blush2.gif lotuliukas.gif siaip ten darbuotoju kaita tai nereali, per tuos du menesius mano darbo kokios 5 paneles pasikeite..
Atsakyti