Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(Migdolyte @ 2007 08 30, 21:36)
O man jie siūlė 1000Lt ir procentus biggrin.gif

As manau, kad dar priklauso nuo derybiniu sugebejimu, jie niekada turbut nesiulo daug, taciau jei ieskantis darbo sugeba save gerai pateikti ir argumentuotai prasyti (reikalauti) daugiau, tai ir pasiulys daughiau. Daug kur yra taip, zmogus atliekantis tas pacias pareigas, toje pacioje imoneje gali gauti skirtingas algas.
Atsakyti
Gal kas turėjote reikalų su Corpus A?(Valymų firma) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2006 10 04, 15:20)
"Nijole ir partneriai" su Nijole Velickiene priesaky - pradirbau vos 2men, itampa nereali, velniu gauni nuolatos ir net nezinai uz ka. Esant blogai ponios nuotaikai, kencia visi.

Del sitos ponios ir as girdejau fear.gif

vIENAS KOLEGA MAN PASAKOJO, KAD DARBE JAUTE NUOLATINE ITAMPA blink.gif
Papildyta:
QUOTE(vatan @ 2007 08 12, 23:57)
Siuo metu auginu vaika ir norejau padirbeti tokiu laiku, kuris netrukdo vaiko prieziurai, o cia radau skelbima i LEXSYSTEM 0.5 etato naktimis keleta val.  Gal kas gali parasyti ka nors apie LEXSYSTEM. Pradzioje buvo uzsiminta apie ja bet nieko konkretaus, tik tiek, kad nepageidaujama firma.
Ir dar apie COMERCIAL UNION. jau seniai ten man siulo bet is to zm, kuris siulo, manau, kad negaunu visos tikros info, girdziu tik, kaip gerai ten galima uzdirbti ir pan.

bET AS GIRDEJAU, KAD COMERCIAL UNION YRA GERAI g.gif TIEK PINIGINIU, TIEK KITAIS ATZVILGIAIS g.gif
Atsakyti
O gal kas apie "Prabą" Šiauliuose girdėjote? topsecret.gif . Ten kažkodėl vis reikia naujų pardavėjų?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 11, 10:37)
O gal kas apie "Prabą" Šiauliuose girdėjote?  topsecret.gif . Ten kažkodėl vis reikia naujų pardavėjų?

Butent apie ta parduotuve nieko nezinau, tik zinokite su pardavejomis taip yra, nezinau kodel bet ju visur ir visada truksta. Kas del jaunu zmoniu, tai problema tokia, kad jie nori daug ir lengvu pinigu ir dar greitai. Jie (dauguma) nepripazista bandomuju laikotarpiu, nenori suprasti, kad pradzioje apie tris men visada buna alga mazesne ir tik veliau gali kilti. O jie nori iskarto daug ir lengvai, taip nebuna, pinigu niekas dykai nemoka.
Sis komentaras nera asmeniskai Jums, cia tik nesaliska nuomone bendru klausimu apie darbuotoju trukuma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2007 09 11, 13:16)
Butent apie ta parduotuve nieko nezinau, tik zinokite su pardavejomis taip yra, nezinau kodel bet ju visur ir visada truksta. Kas del jaunu zmoniu, tai problema tokia, kad jie nori daug ir lengvu pinigu ir dar greitai. Jie (dauguma) nepripazista bandomuju laikotarpiu, nenori suprasti, kad pradzioje apie tris men visada buna alga mazesne ir tik veliau gali kilti. O jie nori iskarto daug ir lengvai, taip nebuna, pinigu niekas dykai nemoka.
Sis komentaras nera asmeniskai Jums, cia tik nesaliska nuomone bendru klausimu apie darbuotoju trukuma  mirksiukas.gif

Na, aš ne iš vieno rimto žmogaus nugirdau "nesmagių" dalykėlių būtent apie šią parduotuvę g.gif , už tai ir klausiu.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 11, 14:45)
Na, aš ne iš vieno rimto žmogaus nugirdau "nesmagių" dalykėlių būtent apie šią parduotuvę  g.gif , už tai ir klausiu.


gal mazai moka, riekia dirbt po 12 h ir panasiai, todel ir iesko vis tu pardaveju g.gif
Atsakyti
Gal ka dirdejote apie Transcom? Internete beveik vien blogi atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 13, 15:26)
Gal ka dirdejote apie Transcom? Internete beveik vien blogi atsiliepimai g.gif


Jei jau vien blogi, tai reiskia, kad nieko gero.
Atsakyti
Du kart gyvenime uzsiroviau ant nesaziningu,kvailu(o gal as klaila:) ir is viso man nesuprantamu darbdaviu. schmoll.gif Pirma tokia darboviete,tai restoranas Antis,rotuses aikstej,po dvieju men darbo(dirbau barmene,padaveja,valytoja,ir dar viena per banketus) pareiske,kad buvo is kasos isimta 40 lt,ir atgal ideta,pasakiau,kad niekad neemiau,ir atgal nedejau,o beto visa laika salia budavo,arba savininke,arba jos vyras,taigi butu patys mate.ir ka manot,liepe rasyti pareiskima savo noru,nes neprisipazinau ko nepadarius g.gif pinigu ismokejo maziau nei puse,nes pareiske kad apyvartos nebuvo(nors pries para atlaikiau 30 zmoniu banketa per nakti viena)
Ant antros idiotes uzsiroviau katik,tai Virgina ir tu,dirbau tris dienas,visas dienas prasiau,kad man leistu nuimti x,ir z,bet atvygdavo pati,kada nori tada ima,kai pasakiau,kad jei mokesciai uzeis bus blogai,atreze mano problemos.Ir atejo tik ne mokesciai ,o darbo inspekcija,darbo pazymejimu nera(vireja dirba jau trecias menuo).Nu ir prasidejo,mes kvailos,durnos,tycia ja pakisom,reikejo suktis,kad namie palikom,vienu zodziu apverte aukstyn kojom viska,mes kaltos,kad neatliekam uz ja pareigu doh.gif
Ryt varau pareiskima parasyti,bet nemanau,kad atgausiu pinigelius,nes ponia pareiske,kad per mus gavo bauda ir atskaitys is musu...
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 13, 14:26)
Gal ka dirdejote apie Transcom? Internete beveik vien blogi atsiliepimai g.gif



Maziau skaitykit tu blogu atsiliepimu. Transcom - labai gera imone pradedantiems, ieskantiems papildomo darbo. Pas mane dirba zmogus, savo karjera pradejes butent Transcome - tai jokiu blogu atsiliepimu... Zinoma, ne aukso kasyklos, bet butent, kaip startine pozicija pats tas.
Atsakyti
neikit i UAB "LIMVETA" Kaune
tikrai neverta smulkmenos i A.ž.
Atsakyti