Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Galiu parašyti apie "Leliją", darbinausi paprasta pardavėja, bet ačiū dievui suveikė sveikas protas ir nelikau ten. Žodžiu oficialiai gauni minimumą, plius procentai nuo apyvartos, per pokalbį pasakė kad bus 7proc., atėjus į darbą vedėja jau kalba apie kažkokius mistinius sutartinius procentus, kai paklausiau ar nereikėtų tiksliai tų procentų į sutartį įrašyti, tai tokiu sarkastišku balseliu pasakė kad nevaidinčiau čia labai protingos ir džiaugčiausi, kad išvis mane čia priima, nes už durų maždaug minios norinčių laukia( netiesa, nes mane studentę priėmė net nepaklausę ar turiu patirties ir šiaip reikalavimų jokių beveik nekėlė), žodžiu parduotuvės vedėja jaučiasi karaliene, per 12 valandų nedrįsk niekur atsiremt, jau nekalbu kad leistų atsisėst, pietų išleidžia pagal nuotaiką, gali ir visai neišleist, į darbą reikia ateiti valanda anksčiau, išeiti valanda vėliau, kai vyksta inventorizacija tai nesiskaito darbo diena, nors užima visą dieną, už ją niekas nemoka, nemokamai parduotuvės valytoja padirbi. Taigi pabuvau ten dvi dienas ir nutariau kad nervai mano brangiau kainuos. smile.gif
Atsakyti
Jo tai cia Kaune ar ne? Ne kas ne kas, gerai padarei,kad isejai. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi noreciau viena imone itraukti gun_rifle.gif
praejau du pokalbius.jau pradejo forminti,o poto is vakaro paskambina ir sako: mes jums darbo nepasiulysim,nes jusu nebrandus poziuris blink.gif
nu blin...mano nebrandus poziuris,nes as pasakiau,kad noriu dirbt akropoli,o ne pramones maximoj,nes svarsciau isejus lauke su mama,atejau ir pasakiau kad dirbt noriu akropoli,ir kad neturesiu kuom gryzt jei dirbsiu iki desimt,nors galima tik iki septyniu blink.gif tai as irgi turiu teise rinktis blink.gif
o kur ju brandus poziuris,susirinkt zmogaus asmeninius dokumentus,isduot jau viska idarbinimui tvarkytis ir pirmadieni rasytis sutarti,o vakare paskambint ir vos ne mazdaug iskoliot doh.gif juk iskart galejo pasakyt tiesiai,o ne po kiek laiko,kai as jau pradejau medicinine tvarkytis ir t.t.
parduotuve C&D STYLE doh.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kas zinot kokiu atsiliepimu apie "Aukso gija"?
Atsakyti
QUOTE(tatli_girl @ 2007 08 23, 20:42)
sveikos,
gal kas zinot kokiu atsiliepimu apie "Aukso gija"?


Nueik i www.skundai.lt, ten yra apie Aukso giją... 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau visus atsiliepimus, taciau nepamenu, ar buvo kas rasyta apie TELEMARKETING PROFESSIOLALS. Jei kas ka zinote apie sia imone, gal galite parasyti atsiliepimus. Pries diena pasiule darba, manes nelabai tenkina ju siuloma alga todel noriu suzinoti daugiau apie sia imone. Aciu.
Atsakyti
Neikit dirbti į kompaniją "Semetronas". Ji prekiauja medicinine įranga ir technika. Liepia dirbti nepasirašius sutarties, ir visiškai ne pagal pareigas (pardavimų vadybininkės eina tvarkyti dulkėto sandėlio doh.gif ) susideri vieną atlyginimą, paskui išsitaria, kad mokės visai kitą. O kaip jums patiktų pasakymas - pinigus sumokėsiu, bet nežinau kada, bet pinigai tikrai tikrai bus, tik negaliu pasakyti kada... Vadovas visiškai negerbia savo darbuotojų (mums pirmą dieną atėjus dirbti šaukė ant kitos darbuotojos, mes visą tą cirką stebėjom). Jo paties požiūris į darbą - "aš nežinau kaip jūs tą padarysit, bet jūs turite surasti klientų". va taip va schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asutrikolarija*: 25 rugpjūčio 2007 - 20:07
QUOTE(Asutrikolarija* @ 2007 08 25, 21:04)
Neikit dirbti į kompaniją "Semetronas". Ji prekiauja medicinine įranga ir technika. Liepia dirbti nepasirašius sutarties, ir visiškai ne pagal pareigas (pardavimų vadybininkės eina tvarkyti dulkėto sandėlio  doh.gif ) susideri vieną atlyginimą, paskui išsitaria, kad mokės visai kitą. O kaip jums patiktų pasakymas - pinigus sumokėsiu, bet nežinau kada, bet pinigai tikrai tikrai bus, tik negaliu pasakyti kada... Vadovas visiškai negerbia savo darbuotojų (mums pirmą dieną atėjus dirbti šaukė ant kitos darbuotojos, mes visą tą cirką stebėjom). Jo paties požiūris į darbą - "aš nežinau kaip jūs tą padarysit, bet jūs turite surasti klientų". va taip va  schmoll.gif


Pritariu. Turėjau reikalų su šia firma. Dabartinis vadovas yra Imre Peets (estas, nes firma estų). Atleido kokius 5 metus ten dirbusį vadybininką, nes jam nepatiko kaip jis dirba (turint omenyje, kad jis vienintelis ten buvo vadybininkas). O sekretorei neužmiršta kasdien pasiūlyt: gal tu čia nenori dirbt? Ir dar ne tokių bajerių prisiklausiau ten. O kaip jis kalba su klientais. Po vieno tokio pokalbio (nesutiko atlikti garantinio), viena ligoninė pagražino rentgeno aparatą. Tai dar labiau užsiparino, bet kiek supratau advokatas pasakė, kad jis neteisus, bet tos ligoninės neatsiprašė.
Vienu žodžiu, jei ta firma LT nebankrutuos iki metų galo, tai bus stebuklas.
Papildyta:
aš bandžiau darbintis į Labochemą. Pareigos vadybininko asistentė. tai tokią apklausą surengė, lyg būčiau pretendavusi į generalinio direktoriaus vietą (virš 1 val.). Galų gale pasiūlė atlyginimą 1250 lt. (jų nuomone 1000 lt per maži, o 1500 per daug). kaip Vilniuje tai manau per mažai, tuo labiau kad ten darbo daug. Ir gerai, kad nepriėmė, nes neaptiko man jų požiūris į mane, jei tiksliau, tai išsityčiojo iš mano mokslų ir pan. Labai jais nusivyliau.
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2007 08 25, 15:13)
Perskaiciau visus atsiliepimus, taciau nepamenu, ar buvo kas rasyta apie TELEMARKETING PROFESSIOLALS. Jei kas ka zinote apie sia imone, gal galite parasyti atsiliepimus. Pries diena pasiule darba, manes nelabai tenkina ju siuloma alga todel noriu suzinoti daugiau apie sia imone. Aciu.

as irgi buvus pas juos pokalbyje, tai idomu kiek jie tau siule blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 08 28, 16:06)
as irgi buvus pas juos pokalbyje, tai idomu kiek jie tau siule  blush2.gif

Istikruju, tai rimtame pokalbyje dar nebuvau, bendravome telefonu (nes mano vaikutis mazas, nutareme, kad turiu susiziureti del jo prieziuros, tai ir del algos labai rimtai nesiderejau, dave man laiko pagalvoti ir jei pageidausiu ateisiu i pokalbi, "rimta" pokalbi. Na o siaip, tai ejo kalba apie 700 + % nuo darbo rezultatu, kokio dydzio % nepaklausiau. Na ir atsitiko "zakon podlasti", mano mazylis susizalojo ir dabar turiu ji rimtai priziureti, tai ir pagalvojimai ir pokalbiai kolkas liko praeiti. Taciau man vistiek idomu, jie gal pastoviai iesko darbuotoju ir gal, jei darbas vertas demesio, kreipsiuosi veliau. Tai jei ka suzinosite, pasidalinkite savo potyriais ir naujienomis apie sia firmute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2007 08 22, 18:31)
as irgi noreciau viena imone itraukti  gun_rifle.gif
praejau du pokalbius.jau pradejo forminti,o poto is vakaro paskambina ir sako: mes jums darbo nepasiulysim,nes jusu nebrandus poziuris  blink.gif
nu blin...mano nebrandus poziuris,nes as pasakiau,kad noriu dirbt akropoli,o ne pramones maximoj,nes svarsciau isejus lauke su mama,atejau ir pasakiau kad dirbt noriu akropoli,ir kad neturesiu kuom gryzt jei dirbsiu iki desimt,nors galima tik iki septyniu  blink.gif  tai as irgi turiu teise rinktis  blink.gif
o kur ju brandus poziuris,susirinkt zmogaus asmeninius dokumentus,isduot jau viska idarbinimui tvarkytis ir pirmadieni rasytis sutarti,o vakare paskambint ir vos ne mazdaug iskoliot  doh.gif  juk iskart galejo pasakyt tiesiai,o ne po kiek laiko,kai as jau pradejau medicinine tvarkytis ir t.t.
parduotuve C&D STYLE  doh.gif



is drauges kazka panasaus girdejau ir apie Dubingiu salona. Ejo dirbt marketingiste, praejo tris ar keturis turus, direktore tarkavo per pokalbi, galiausiai pasake, kad priimam. sekancia diena paskambino personalo vadove ir sake, kad nereikia jiems jos, nes vis tik reikia kitokio zmogaus. Cia Kauno Dubingiu parduotuvej
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2007 08 28, 22:26)
Istikruju, tai rimtame pokalbyje dar nebuvau, bendravome telefonu (nes mano vaikutis mazas, nutareme, kad turiu susiziureti del jo prieziuros, tai ir del algos labai rimtai nesiderejau, dave man laiko pagalvoti ir jei pageidausiu ateisiu i pokalbi, "rimta" pokalbi. Na o siaip, tai ejo kalba apie 700 + % nuo darbo rezultatu, kokio dydzio % nepaklausiau. Na ir atsitiko "zakon podlasti", mano mazylis susizalojo ir dabar turiu ji rimtai priziureti, tai ir pagalvojimai ir pokalbiai kolkas liko praeiti. Taciau man vistiek idomu, jie gal pastoviai iesko darbuotoju ir gal, jei darbas vertas demesio, kreipsiuosi veliau. Tai jei ka suzinosite, pasidalinkite savo potyriais ir naujienomis apie sia firmute  mirksiukas.gif



O man jie siūlė 1000Lt ir procentus biggrin.gif
Atsakyti