Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Gal yra dirbusiu ar dirbanciu RT Tax Kaune , Laisves al. Kaip ten ar gerai ar blogai ar gal ka girdejote?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jersey @ 2007 07 25, 18:58)
Gal yra dirbusiu ar dirbanciu RT Tax Kaune , Laisves al. Kaip ten ar gerai ar blogai ar gal ka girdejote?? 4u.gif

mano drauge ten dirbo ...amzina jai atilsi...tik neisigask ne nuo darbo ji mire...tiesiog taip isejo...bet buvo labai patenkinta, nors darbo ir daug, jei tu dirbi, esi ivertinta, ir atlyginimas kilo nors ji dirbi kazkur tik apie pusmeti. Ten du direktoriai ir visos kitos moterukes...smile.gif ir direktoriai sake simpatiski.. smile.gif
Atsakyti
nepatarciau niekam dirbt "Snaigej" (alytuje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasuteee: 08 rugpjūčio 2007 - 21:35
QUOTE(Rasuteee @ 2007 08 08, 22:35)
nepatarciau niekam dirbt "Snaigej" (alytuje)



o kodel ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La fraise @ 2007 08 09, 18:09)

atlyginimas prastas, su zmonem nesiskaito, darbas sunkus, kartais reikia dirbt sestadieniais, jei zmogus nesutinka, tai prasideda vos ne santazas (aisku cia priklauso nuo meistro)..
Atsakyti
QUOTE(vijelius @ 2006 06 11, 21:03)
taip, skambinau, tai mano buvę savininkai tokias vaišes surengė tikrintojams ir geras dovanas paruošė  cool.gif  ir liko nenubausti - vat tau ir skambink pasitikėjimo telefonais. O darbuotojoms nuo direktoriu riesta buvo ir net labai... Beveik visos iš ten buvo vienokių ar kitokių būdų iš ten, galima sakyti,  per manę išvarytos  unsure.gif  Jaučiausi labai blogai ir tą laikotarpį dabar prisimenu kaip košmarą  fear.gif

noriu isiterpti ir issakyti nesaliska nuomone. Matote, kaip yra su tais skambinimais ir skundais. Kodel kas nors turetu labai rimtai i tai ziureti, kai skambina jau isejes darbuotojas ir dar neretai anonimiskai. Skambinti ir apskusti gali bet kas: bet kuris konkurentas, nepatenkintas darbuotojas ar kaimynas, buves vyras ar zmona, netgi kitas giminaitis turedamas blogu keslu. Toliau paziurime is nuskriausto darbuotojo puses. Jei jis skambins dar dirbdamas arba neanonimiskai, tai jam darbdavys tokia pirti uzkurs, kad jis gailesis gimes. Taigi, isvados: kaip bepasielktum niekaip nebus gerai. Cia Lietuva, cia lietus lyja verysad.gif
O dabar is patirties faktai: Kaip ten bebutu manau, kad skirtingose situacijose aukomis tampa tiek darbdavys, tiek darbuotojas. Noredama pagristi savo zodzius pateiksiu pavyzdi, kuriame as nesu dalyve, o tik liudininke. Taigi, darbuotojas padirbo keliata dienu ir apsivoge, paklausus, netgi neapkaltinus, o tik pabreziu - paklausus jo apie dingusius pinigus, darbdavys buvo iskoliotas ir pasiustas ant triju raidziu. Kai darbuotojas paprase tu keliu dienu algos, buvo paaiskinta, kad buhaltere paskaiciuos ir bus apmoketa. Darbuotojui nesutikus buvo paaiskinta, kad cia ne turgus, kad butu atsiskaitoma ta pacia diena. Tada buvusi darbuotoja, beje ji isejo pati net neatidirbus termino ir nesumokejus pavogtu pinigu, pareiske, jog jei nebus alga sumoketa tuoj pat ji nuleksiani i visas galimas instansijas. Taigi, kaip matote darbdavys kartais taip pat atsiduria keistose santazo situacijose. Ir zvelgiant is sios istorijos galima prieiti prie isvados, kad jei i kiekviena skunda butu reaguojama super rimtai, tai kas butu. Ne visi darbuotojai yra pareigingi, saziningi bei teisingi, kaip beje ir darbdaviai. Asmeniskai as esu samdoma darbuotoja, taciau kaip minejau buvau vienos situacijos liudininke, kurioje darbdavys buvo sudirbtas: apvogtas, paliktas darbo valanda be darbuotojo, patyres darbuotojo grasinimus, sumokejes nepelnytai alga bei patyres psichologini smurta. Manu, kad po sio mano komentaro kiekvienas pazaiures savaip, taciau, kaip minejau pradzioje pateikiu nesaliska nuomone, o tik vertindama viska objektyviai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vatan: 12 rugpjūčio 2007 - 20:06
AS reklama. Nesumoka atlyginimu, veliau prasideda ju vadovo Augusto Alesiuno telefono skambuciu numetinejimas ir nereagavimas i jokius skambucius, galiausiai pazadai "tuoj tuoj bus pervesta". galiausiai jau vieno is ju projektu ir nebematau (butent to, kur dirbau - isejau ne tikas tuo metu, bet ir kitas darbuotojas, o musu nedaug buvo).
Atsakyti
Siuo metu auginu vaika ir norejau padirbeti tokiu laiku, kuris netrukdo vaiko prieziurai, o cia radau skelbima i LEXSYSTEM 0.5 etato naktimis keleta val. Gal kas gali parasyti ka nors apie LEXSYSTEM. Pradzioje buvo uzsiminta apie ja bet nieko konkretaus, tik tiek, kad nepageidaujama firma.
Ir dar apie COMERCIAL UNION. jau seniai ten man siulo bet is to zm, kuris siulo, manau, kad negaunu visos tikros info, girdziu tik, kaip gerai ten galima uzdirbti ir pan.
Atsakyti
Gal teko girdeti apie Šaldeta firma?Kondicionieriai, saldymo iranga ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2007 08 12, 20:59)

O dabar is patirties faktai: Kaip ten bebutu manau, kad skirtingose situacijose aukomis tampa tiek darbdavys, tiek darbuotojas. Noredama pagristi savo zodzius pateiksiu pavyzdi, kuriame as nesu dalyve, o tik liudininke. Taigi, darbuotojas padirbo keliata dienu ir apsivoge, paklausus, netgi neapkaltinus, o tik pabreziu - paklausus jo apie dingusius pinigus, darbdavys buvo iskoliotas ir pasiustas ant triju raidziu. Kai darbuotojas paprase tu keliu dienu algos, buvo paaiskinta, kad buhaltere paskaiciuos ir bus apmoketa. Darbuotojui nesutikus buvo paaiskinta, kad cia ne turgus, kad butu atsiskaitoma ta pacia diena. Tada buvusi darbuotoja, beje ji isejo pati net neatidirbus termino ir nesumokejus pavogtu pinigu, pareiske, jog jei nebus alga sumoketa tuoj pat ji nuleksiani i visas galimas instansijas. Taigi, kaip matote darbdavys kartais taip pat atsiduria keistose santazo situacijose. Ir zvelgiant is sios istorijos galima prieiti prie isvados, kad jei i kiekviena skunda butu reaguojama super rimtai, tai kas butu. Ne visi darbuotojai yra pareigingi, saziningi bei teisingi, kaip beje ir darbdaviai. Asmeniskai as esu samdoma darbuotoja, taciau kaip minejau buvau vienos situacijos liudininke, kurioje darbdavys buvo sudirbtas: apvogtas, paliktas darbo valanda be darbuotojo, patyres darbuotojo grasinimus, sumokejes nepelnytai alga bei patyres psichologini smurta. Manu, kad po sio mano komentaro kiekvienas pazaiures savaip, taciau, kaip minejau pradzioje pateikiu nesaliska nuomone, o tik vertindama viska objektyviai.



nu matai jei niekaip neirode, kad tuos pinigus ji pavoge, tai ji ir jautes auksciau uz viska ir grasino, santazavo... g.gif
bet cia jau darbuotojo sazines reikalas unsure.gif



QUOTE(vatan @ 2007 08 12, 22:57)
Siuo metu auginu vaika ir norejau padirbeti tokiu laiku, kuris netrukdo vaiko prieziurai, o cia radau skelbima i LEXSYSTEM 0.5 etato naktimis keleta val.  Gal kas gali parasyti ka nors apie LEXSYSTEM. Pradzioje buvo uzsiminta apie ja bet nieko konkretaus, tik tiek, kad nepageidaujama firma.



esu turejus reikalu ir su ju darbuotojais ir direktorium
atrodo normalus zmones
bet gal kai pacioje firmoje nedirbi tai viskas kitaip atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(La fraise @ 2007 08 13, 19:36)
nu matai jei niekaip neirode, kad tuos pinigus ji pavoge, tai ji ir jautes auksciau uz viska ir grasino, santazavo... g.gif
bet cia jau darbuotojo sazines reikalas  unsure.gif
esu turejus reikalu ir su ju darbuotojais ir direktorium
atrodo normalus zmones
bet gal kai pacioje firmoje nedirbi tai viskas kitaip atrodo  unsure.gif

Na taip niekas nieko neirodinejo, darbuotoja begalo akiplesa, kai girdedavau, kaip ji telefonu bendrauja su savo seima, tai ausys linkdavo. Darbdavys pasirinko aptureti nuostoliu nei tureti rteikalu su tokiu zmogumi.
Atsakyti
Gal kas girdejot apie Įm KIKA ? Kokios ten darbo sąlygos ? ax.gif
Atsakyti