Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

Pasiskaičiau aš čia šiek tiek... galva lenkiu už drąsą ir rįžtą toms kurios dydvyriškai už save kovoja...
esu ir aš nusvilusi darbu UAB "PBMH" - pažadai ten kaip daigumoje firmų - tiesiog pasakiški, tačiau tiesa kur kas kitokia... Esi stebimas pastoviai ne tik kameromis, bet ir nuo kompiuterio nei sekundei negali atsitraukt, kitaip tave automatiškai išjungia iš programos ir skaičiuoja kiek laiko "bimbineji", nesvarbu ar tai 1 ar 3 min, o paskui ataskaita blink.gif kad beveik pusdieni nieko nedarei.... aggressive.gif
žodžiu atviru tekstu apgaudinėja, jei bandai gint savo tiesą, jie ne tik kad ne besišnekės su tavimi, bet ir labai gražiai paplaus pinigus... žodžiu, šioje firmoje tokių niuansų kolekcija jau prikaupta nemažai... [FONT=Arial]


Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2007 06 09, 09:37)
Gal turite ziniu apie Parex banka?  4u.gif

moka ant popieriaus 1000 lt, po bandomojo irgi. tokios žinios, pati atsisakiau dirbti. algos nekelia. tai ir pokalbiui antram nesudalyvavau, nes iš idėjos dirbti už grašius baisuma rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Gal yra dirbusiu ar dirbanciu firmoje " EKORIDA" esancioje Garliavoje??
Atsakyti
''Baltnetos komunikacijos'' Gal kam teko padirbeti? Butu malonu išgirst atsiliepimus. Is anksto dėkoju.
Atsakyti
Kas nors ką nors esat girdėję apie UAB Nukas ir Baltic autoparts?
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2007 06 18, 13:36)
Pasiskaičiau aš čia šiek tiek... galva lenkiu už drąsą ir rįžtą toms kurios dydvyriškai už save kovoja...
esu ir aš nusvilusi darbu UAB "PBMH" - pažadai ten kaip daigumoje firmų -  tiesiog pasakiški, tačiau tiesa kur kas kitokia... Esi stebimas pastoviai ne tik kameromis, bet ir nuo kompiuterio nei sekundei negali atsitraukt, kitaip tave automatiškai išjungia iš programos ir skaičiuoja kiek laiko "bimbineji", nesvarbu ar tai 1 ar 3 min, o paskui ataskaita  blink.gif  kad beveik pusdieni nieko nedarei....  aggressive.gif
žodžiu atviru tekstu apgaudinėja, jei bandai gint savo tiesą, jie ne tik kad ne besišnekės su tavimi, bet ir labai gražiai paplaus pinigus... žodžiu, šioje firmoje tokių niuansų kolekcija jau prikaupta nemažai... [FONT=Arial]




ooo, šita kompanija thumbup.gif ! niekaip nesuprantu kaip aš visus metus galėjau ten ištempt g.gif ! darbo sąlygos nepakenčiamos, nes beveik visada kas nors stovi su bizūnu už nugaros ir stebi, bet patys gražumai prasidėjo, kai parašiau pareiškimą, kad išeinu iš darbo. iš pradžių keli asmenys (vardų neminėsiu tongue.gif ) bandė įkalbėt, kad likčiau. tipo, tu tokia gera darbuotoja, visi tavim labai patenkinti, mes tau atlyginimą pakelsim, tik tu lik. kai nesusigundžiau jų pasakėlėm, prasidėjo visai kitoks tonas (vos ne iki grasinimu viskas nuėjo) ir iš darbo išėjau anksčiau laiko, nes nebegalėjau žiūrėt į tuos perkreiptus "viršininkų" snukius blink.gif . o dėl tų kompiuterių tikra tiesa. pasižymi, kad pietavai 15min, o gale dienos išmeta ataskaitą, kad pietavai 30min. po kiekvienos valandos darbo buvo galima pasimti 10min. pertrauką. keista, bet tos pertraukos anot kompiuterio užtrukdavo net iki pusvalandžio g.gif . kaip suprantate laikas - pinigai. kuo ilgesnės pertraukos, tuo maziau $ gauni. keistai jų kompai skaičiuodavo viską. nežinau kaip dabar, bet prieš man išeinant labai dažnai lūždavo jų kompai ir ne kartą buvo taip, kad užlūžus kompui nuplaukdavo visa dienos ataskaita, t.y. gaudavosi taip, kad ta dieną nedirbai... vienu žodžiu, apie šitą kompaniją galima būtų pasakot pasakot ir pasakot doh.gif
Papildyta:
prisiminiau ir aš biggrin.gif . niekada nesusidėkit su pianinų firma PIANOLA & CO iš Vilniaus! brangusis kažkada ten dirbo, tai toooooookių bajerių pripasakojo, kad net didžiausiam priešui nesiūlyčiau pirkti jų siūlomų pianinų, ką jau kalbėt apie darbą ten! schmoll.gif
Atsakyti
gal zinote apie NT agentura Vandens jega? Ten reikalinga administratore kazi ar verta su jais prasideti?
Atsakyti
Tik jau nesusigundykit " Eurovaistinės" Bei " VP prekybios" įmonėmis. Žada daug, o duoda 800 litų vaistinės salės darbuotojui į rankas, band. laikotarpiui, o vėliau daugiausiia 1000 litų. Dirbti po 12 val kasdien. doh.gif O salės darbuotojas privalo nešti prekes, kalbėti su klientu, gerai atrodyti, ir t.t. išsilavinimas mažiausiai aukštesnysis. vergų ieško. verysad.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Gal kuri esate susidurus su SDG (saugaus darbo garantas) ir "Algerta" Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(XXS @ 2007 07 11, 14:50)
Gal kuri esate susidurus su SDG (saugaus darbo garantas) ir "Algerta" Kaune? ax.gif

Apie SDG esu girdėjusi labai neblogų atsiliepimų, nors tiesiogiai nebuvau susidūrusi.
Atsakyti
Labuka smile.gif o gal kas ka gero ar blogo zino apie Kauno firma Transgapra?
Atsakyti
gal zinot ar cia tarp ieskanciu ar dirbanciu yra sm tema apie pasto darbuotojas, kazi ar verta butu eiti ten dirbti, kirba tokia mintis ir nzn ka daryti? patarkit g.gif
Atsakyti