Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(white:) @ 2007 03 23, 19:21)
Niu as Kaune ir buvau. Per pokalbi is pradziu paklausinejo, o paskui pirmas sakinys buvo del tu vokeliu  doh.gif Argumentas - zmogus taip gali daug daugiau pinigu susitaupyt, o ne valstybei atiduot  blink.gif  blink.gif  blink.gif O pinigeliu siule 800 ir jokiu uzuominu apie kilima  schmoll.gif Nors mano situacija sunki buvo, bet aciu Dievui akys atsivere ir nesiau muila is ten


Na tai 100 proc kad turejom susitikt, nes as dirbau nuo liepos iki sausio. Kokios tavo buvo pareigos? As tai KYKL maketuotoja buvau. Tikrai is nieko ne zodzio apie vokelius negirdejau.
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 03 23, 22:56)
Na tai 100 proc kad turejom susitikt, nes as dirbau nuo liepos iki sausio. Kokios tavo buvo pareigos? As tai KYKL maketuotoja buvau. Tikrai is nieko ne zodzio apie vokelius negirdejau.

Niu gal ir buvom susitike smile.gif Nors as siaip mazai su kuo bendravau - nepatiko man ten labai. Labai nustebinai, kad apie vokelius negirdejai. Cia turbut specialiai man taip 'pasiseke' - isejus is ten gavau svajoniu darba smile.gif Su geru kompu ir balta alga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 03 03, 10:52)
Pamaciau Baltic Tika pavadinima ir prisiminiau, kaip as seniai, kai dar tik ka buvau istekejusi ejau i pokalbi del darbo i ta firma  doh.gif Apie mano sugebejimus per daug neklausinejo, tik pasidomejo, ar seniai istekejau ir ar turiu vaiku. Ir tada prasidejo idomioji pokalbio dalis. Tiesiai sviesiai pasake, kad as istekejau ir noriu  nestuke.gif , todel ir ieskau darbo, o gal net jau ir esu  nestuke.gif  ir man reikia tik soc garantiju. Nesvarbu, kad sakiau, jog net neplanuojam dar vaiku, bet aisku tuom pokalbis ir baigesi.




biggrin.gif man teko tas malonumas netgi puse metu baltik tikoj padirbti...ir per pirma pokalbi to paties klausinejo.man tai buvo pirmas darbas po univero, tai as visaip bandziau juos itikinti-nea tikrai vaikuciu dar neplanuoju..
Atsakyti
Gal žinote ką nors apie UAB Mantvilė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2007 03 28, 15:14)
Gal žinote ką nors apie UAB Mantvilė? ax.gif



Mano žiniomis viskas ten thumbup.gif giminaitė ten jau daug metų dirba ir
l. patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 13, 09:08)
R. Januškienės įmonė "Zoon". Atlyginimas vokely, ari kaip arklys, firmos baliuose savininkė visus girdo, nusirenginėja ir kitus bando išrengti bei lenda prie darbuotojų vyrų, o jos vyras tik stebi veiksmą.  Vat, šlykšti vieta.

labai linksma imone, doh.gif doh.gif
Atsakyti
GAliu tik kaunietėm neiti įsidarbinti į parduotuvę Norma. atlyginimas vokelyje, darbo sutarties nedave pasirašyt, pietų pertraukos nera, 10 val dirbti be pirtų jokių, dar plius buti valytoja, o algą kokią gausi niekada nežinai.
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2007 04 15, 16:32)
GAliu tik kaunietėm neiti įsidarbinti į parduotuvę Norma. atlyginimas vokelyje, darbo sutarties nedave pasirašyt, pietų pertraukos nera, 10 val dirbti be pirtų jokių, dar plius buti valytoja, o algą kokią gausi niekada nežinai.


Ar cia apie Norfa kalbi? g.gif
Atsakyti
ne Norma, moteriškų rūbų parduotuvė
Atsakyti
UAB "Mineralu pasaulis" su Rasa Sileikyte priesakyje. Sutartyje dirbsit puse etato (ir sutarties dar paprasyt reikes!!!), faktiskai dirbsit po 10 valandu, atlyginimas minimumas, uz virsvalandzius nemoka ir darbo apskaitos ziniarasciu neveda, visos pajamos - i sasiuvinuka, kasos aparatas tik del akiu stovi, o direktore tik akis vartyti moka. Bet kiek zinau, tie ju akmenuku kioskeliai po truputi uzdarinejami. "Megoj" jau seniai nebera. Drauge labai stipriai nukentejo ir finansiskai, ir moraliskai, ir dar teko nervus pasigydyt po 2 men darbo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 23 balandžio 2007 - 16:17
Gal kuriai teko padirbeti Pzu Lietuva gyvybes draudimo konsultante? g.gif Butu idomu suzinoti kokios ten darbo salygos ir kokie atlyginimai? Aciu. aciuks.gif
Atsakyti
O gal kas pasisakys apie darbą Senukuose (kaune administracijoje)


QUOTE(raminta1985 @ 2007 01 26, 16:53)
TEO tai gal ir nieko, bet jau LINTEL tai padek dieve, ten moteru kalejimas g.gif

kodėl?
Atsakyti