Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

na vis skaitynėju,nes pati ėmiau ieškot darbo,bet nežinau net kur pult,tai apie savo darbdavį Lietuvos draudimą galiu pasakyt,dirbo dirbo žmonės n metų ir staiga ėmė ir sumažino komisinį per puse,bega visi,o va naujus priima,vistiek mažai kas ilgiau 3mėn. ištempia,o savo pažystamus vistiek sudraudžia,taigi,atrodo toks gigantas,o darbuotojus ubagais baigia paverst doh.gif
Papildyta:
ir išvis baigiu įsitikint-kuo didesnė kompanija,tuo greičiAU MAŽIUKUS SUVALGO verysad.gif
Atsakyti
Dar vienas skundas:
"siulyciau pries siuncian cv i "Baltic Tika" pasiskaityti apie ja skundai.lt, nes ten visa teisybe parasyta. As istveriau tik pora menesiu, bet isejau su jau stipriai pavaziavusiu stogu.... zodziu, tikrai nerekomneduociau ten dirbt, nors pinigelius ten pakankamai gerus moka."
Atsakyti
Mano draugas jau kelinti metai dirba "Topocentre" ir labai patenkintas yra. Jei netingi dirbt, ten visada suteikia galimybes uzsidirbti daugiau.


Oi, atsiprasau, ne i ta tema parasiau - cia gi juodasis firmu sarasas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiksau: 20 kovo 2007 - 20:04
QUOTE(eiksau @ 2007 03 20, 20:04)
Mano draugas jau kelinti metai dirba "Topocentre" ir labai patenkintas yra. Jei netingi dirbt, ten visada suteikia galimybes uzsidirbti daugiau.
Oi, atsiprasau, ne i ta tema parasiau - cia gi juodasis firmu sarasas doh.gif

[COLOR=purple]

Idomu, kokie ten atlyginimai... g.gif
Atsakyti
Uj tik niekada nedirbkit "Progreso kryptis" nors dažniau ten įsidarbina studentai (ten reikia daryti maisto degustacijas prekybos centruose), verysad.gif bet atlyginimo nemoka, pati labai nenukentėjau, nes buvau užsidirbusi tik 50lt tai ne taip skaudu kai negaunu, bet kiti juk labai ilgai dirbo ir negavo nei cento! o su darbdaviais neįmanoma net pasikalbėti- telefonus pakeitė, vadybininkų telefonais kažkokie vaikai ir senutės atsiliepia, kurie nieko apie tai nežino, ofiso tel. niekas neatsiliepia, o dėl priemimo reikia butinai susitarti, nes administratoriai neleidžia nukeliauti iki įmonės kabineto, o jaunimėlis sustoję prie pastato grupelėmis nežino ką daryti. doh.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas ką žinote apie UAB"biuro mašinų pasaulis"
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 03 20, 23:49)
Idomu, kokie ten atlyginimai... g.gif

Priklausomai nuo pareigu. Mano draugas dirba truputi aukstesnese pareigose, tai gauna 4000, o pardavejai pradeda nuo 1000, vadybininkai "pasidaro" apie 2-2,500. Bet mano draugas labiausiai patenkintas tuom, kad ten suteikiama galimybe uzdirbti daugiau.
Atsakyti
o kaip suprast "suteikiama galimybe uzsidirbti daugiau"? virsvalandziu skaicius neribojamas?
Atsakyti
QUOTE(markute55 @ 2007 03 21, 15:52)
sveikos, gal kas ką žinote apie UAB"biuro mašinų pasaulis"
ax.gif



direktorius musu imoneje tobulinasi daznai 4u.gif labai draugiskas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2006 10 16, 19:15)
UAB "Neolitas" - atlyginimai vokeliuose, o kompai priestvaninio amziaus  blink.gif  blink.gif


Del kompu tai tiesa, bet del atlyginimu tai nustebau blink.gif

Tuo metu dirbau kauno skyriui kai sitas postas buvo parasytas - jokiu vokeliu. gavau sodra + autorines, viso 1500 i rankas. Daug ten yra dalyku kurie juoka kelia, bet man tik pradejo ant galvos lipt ir isejau - nes turejau kur.
Atsakyti
QUOTE(miss_era @ 2007 01 18, 22:29)
zadama labai neblogai (apie uzdarbi) ir iki paskutines minutes itikinejama kad taip ir bus, BET,,,, ateina ilgai laukta diena, kai mokama alga,, o pasirodo, kad uzdirbai tik tiek KAD ATSIPIRKTU KELIONE I DARBA.


Bet tai niekaip man nesuprantama - jūs ką einate dirbti be darbo sutarčių? Na kaip gi galima žodžiu susitart atlyginimą? Nu jauna aš dar, bet jau seniai žinau kad oficialiuose reikaluose žodis nieko nereiškia. Taigi ką galiu pasakyt - naivumas... Jei paprašai sutarties, ir jos tau neduoda - tai jau viskas aišku kad kažkas netaip...
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 03 23, 10:49)
Del kompu tai tiesa, bet del atlyginimu tai nustebau  blink.gif

Tuo metu dirbau kauno skyriui kai sitas postas buvo parasytas - jokiu vokeliu. gavau sodra + autorines, viso 1500 i rankas. Daug ten yra dalyku kurie juoka kelia, bet man tik pradejo ant galvos lipt ir isejau - nes turejau kur.

Niu as Kaune ir buvau. Per pokalbi is pradziu paklausinejo, o paskui pirmas sakinys buvo del tu vokeliu doh.gif Argumentas - zmogus taip gali daug daugiau pinigu susitaupyt, o ne valstybei atiduot blink.gif blink.gif blink.gif O pinigeliu siule 800 ir jokiu uzuominu apie kilima schmoll.gif Nors mano situacija sunki buvo, bet aciu Dievui akys atsivere ir nesiau muila is ten
Atsakyti