Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis firmų sąrašas

QUOTE(Pigalica @ 2007 03 01, 13:32)
Užtad atsirado nauji biggrin.gif Baltic Tika


Pamaciau Baltic Tika pavadinima ir prisiminiau, kaip as seniai, kai dar tik ka buvau istekejusi ejau i pokalbi del darbo i ta firma doh.gif Apie mano sugebejimus per daug neklausinejo, tik pasidomejo, ar seniai istekejau ir ar turiu vaiku. Ir tada prasidejo idomioji pokalbio dalis. Tiesiai sviesiai pasake, kad as istekejau ir noriu nestuke.gif , todel ir ieskau darbo, o gal net jau ir esu nestuke.gif ir man reikia tik soc garantiju. Nesvarbu, kad sakiau, jog net neplanuojam dar vaiku, bet aisku tuom pokalbis ir baigesi.
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 03 03, 13:52)
Pamaciau Baltic Tika pavadinima ir prisiminiau, kaip as seniai, kai dar tik ka buvau istekejusi ejau i pokalbi del darbo i ta firma  doh.gif Apie mano sugebejimus per daug neklausinejo, tik pasidomejo, ar seniai istekejau ir ar turiu vaiku. Ir tada prasidejo idomioji pokalbio dalis. Tiesiai sviesiai pasake, kad as istekejau ir noriu  nestuke.gif , todel ir ieskau darbo, o gal net jau ir esu  nestuke.gif  ir man reikia tik soc garantiju. Nesvarbu, kad sakiau, jog net neplanuojam dar vaiku, bet aisku tuom pokalbis ir baigesi.

tai dar tik vienas pavyzdys atspindintis ju bukuma. ta firmele reik ratu apeit schmoll.gif
Atsakyti
Gal ką žinote apie UAB "kauno vaisių ir daržovių prekyba"?
Atsakyti
QUOTE(sharlote @ 2006 09 01, 13:12)
AB "Alsa" su gen direktoriumi A. Prascevičiumi pries akis - kosmaras, pinigu nemoka, amzinai bankrutuoja, visas turtas arestuotas uz skolas buvusiem darbuotojiem gun_bandana.gif  bash.gif
direktoriam ir tai min siulo, o likusia dali vokely, kurio negausi blink.gif

jo.... sitoj imonei pries 10 metu jau visi bego, ten visiskas blogis. doh.gif tas dirikas paranojikas, kabinetuose vabalu pristates klausosi ka darbuotojai apie ji kalba....

QUOTE(brashke77 @ 2006 09 08, 20:31)
o ką pasakytumėt apie UAB "Čilija"? ir SONEX?
Laukiu pasisakymų. galima ir į až  mirksiukas.gif

nu o del cili... tai nemanau , kad jau viskas ten blogai... as 3 metus pradirbau ir nepaskyciau, kad gailiuosi tu metu...
Atsakyti
SONEX atlyginimu dideliu nesiulo, bet siaip ten nieko.. rolleyes.gif
Atsakyti
Pasakykit ka nors gero ar blogo apie FORLITA g.gif darbo rubai, darbo saugos priemones - stai kuo jie vercias...
Atsakyti
UAB Vejolita Naujojoj Vilnioj. Apie normalu atlyginima neverta ne galvoti,ir tas pats tris men veluoja cool.gif
Atsakyti
R. Januškienės įmonė "Zoon". Atlyginimas vokely, ari kaip arklys, firmos baliuose savininkė visus girdo, nusirenginėja ir kitus bando išrengti bei lenda prie darbuotojų vyrų, o jos vyras tik stebi veiksmą. Vat, šlykšti vieta.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2006 04 02, 19:42)
2. Saulės Spektras. Žema įmonės kultūra. Motyvuoja- tiesiog kaip mokykloj, rėkimais, privertimas ir tt. O net ir ofise viskas sustatyta kaip mokykloje- daug suolų, už kurių sėdi vadybininkai, o preišais kaip mokytojas sėdi projekto vadovas. Kompų nesuteikia, jį turiu tik pr. vadovas.

kaip keista pamatyt šitą firmą šiam sąraše g.gif . aš ten dirbau prieš 6 m., tai tikrai niekas niekada ant nieko nerėkdavo ir neversdavo blink.gif . o kompai vadybininkams ten tikrai nereikalingi darbui - juk ten vadybininko darbas - lankyti klientus ir pasirašinėti su jais tipines atspausdintas sutertis, tai kam dar tas kompas? nebent iš mandrumo g.gif .
nors, ką aš žinau, gal kas nors pasikeitė, gal ir rėkia ant žmonių dabar.

šiaip tik subjektyvia savo nuomonę čia galima pateikti, ne visiems vienodai tose pačiose įmonėse gali būti. va jei nemoka atlygio, tai visai kas kita - čia jau nei pridėsi, nei atimsi
Papildyta:
daug kur čia nuskambėjo skundai dėl vokelių. aš tai iš vis nematau problemos - gi neimk jei nenori. ir iš viso, atlyginimo klausimus reikia aptart prieš darbinimąsį. ir jei netenkina neoficialus atlygis, tai neiti dirbti. o ne skųsti paskui darbdavį. pati ėmei pinigus, patenkinta buvai, kad gauni, o kai nebedirbi jau - tada skundi. absurdas kažkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 13, 09:08)
firmos baliuose savininkė visus girdo, nusirenginėja ir kitus bando išrengti bei lenda prie darbuotojų vyrų, o jos vyras tik stebi veiksmą.  Vat, šlykšti vieta.

blink.gif blink.gif oba, dar ir taip būna???????? kažkoks siaubas doh.gif
Papildyta:
tai va, ir aš apie vieną firmą papasakosiu. seniai tas buvo, bet vistiek pasisakysiu mirksiukas.gif . tada jie vadinosi UAB "Lietuvos žemės ūkio banko draudimas" (PZu dabar lyg tai vadinasi, nors nesu garantuota). vykdantysis direktorius ten buvo toks Poškus. tai va, kai jis įeidavo - visi kaip lapai drebėdavo lotuliukas.gif , nes amžiais rėkdavo ant visų ir moralus skaitydavo už bile ką tongue.gif . ir šiaip, tvarkos ten nebuvo - niekas normaliai draudimo taisyklių pakomentuot negalėdavo, darbuotojai neturėdavo jokių apmokymų. vienu žodžiu, priėmė ir dirbk kaip nori. o procentai nuo pardavimų labai maži, todėl algos normalios tai ten beveik niekas negaudavo.
Atsakyti
as apipeiksiu akropoly esancia YZZY boutique. ten priima merginas "pabandymui" 3 dienas, ir po to tipo tu netikai ir isvaro, arba priima, bet isvaro per 3 menesiu bandomaji laikotarpi, jiem taip daug pigiau..as nuo ju buvau nusvilusi vasara doh.gif
zinau 4 merginas, su kuriom taip pasielge. kai vaikstineju akropoly, stebiu tas konsultantes, tai zinokit, jos vis kitos dar i dabar, tik viena juodaplauke yra nuolatine, ir dar viena tokia pasikelusi blondine, o visos kitos visada keiciasi. bjauru, bet tiesa. zmonem apdumia akis
Atsakyti
siandien buvau pokalbyje ymone AXES jie uzsiema renginiu organizavimu. Nu taip supykde iki begalybes , visu pirma man zmogui su patirtimi ir aukstuoju pasiule minimuma blush2.gif o dar kai pradejo vardyti darbus ka as turesiu daryti siaubas kazkoks doh.gif jauciausi kaip pazeminta kokia atrodo pasikviete pasitycioti su tokais pasiulymais ir dar geda pasidare kas pas juos laika gaistu pries savo esama darbdavi kuris moka tikrai ne minimuma!!!!
Atsakyti