Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

Nerimsti naitai ... žėk , o dvi kvanštelėjusias babas batutas atlaikytų ??? bigsmile.gif

Na anam puslapiuke aišku žodžio atsakyti nerasta , teko grįžti į praėjusį biggrin.gif .
Įmetu kelis , daugiau neturiu jėgų , rytoj .... pažadu .

Mergytei , kuri deje susirgo verysad.gif , bet labai džiaugėsi tortukais .

user posted image....user posted image

user posted image....user posted image

Čia kitai mergytei .... lenksiu žemai galvą prieš tą meistrę , kuri nulipins Maša vertą jos grimasų notworthy.gif , nes tokį veidelį kaip filmuke nesu mačiusi padaryta schmoll.gif .

user posted image....user posted image
Papildyta:
---------------------------------------------------------------------------------

Čia tortukas , kurio nematote , per didelė foto , bet tortas nuostabus , va jis wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 00:21)
Nerimsti naitai ... žėk , o dvi kvanštelėjusias babas batutas atlaikytų ??? bigsmile.gif

Na anam puslapiuke aišku žodžio atsakyti nerasta , teko grįžti į praėjusį  biggrin.gif .
Įmetu kelis , daugiau neturiu jėgų , rytoj .... pažadu  .



lotuliukas.gif

eeehhhhhhhhhhh......... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Čia pora vestuvėms - vakarienei .

Pirmas ... noras buvo aukso , ant balto fono , ir tokią sagę segėjo ....jei gerai pamenu pavadino savo suknute vintažine, tai ir tortas turėjo turėti tokio šarmo ....tekėjo vyresnio amžiaus labai elegantiška moteris .

user posted image......user posted image

O šitas , turbūt jaunai merginai , kuklioms vestuvėms - vakarienei , noras - fonas baltas , visokių dydžių baltų ramunėlių , ir simbolis - vestuviniai žiedai , na dar ivarvolinau du paukštukus , bais išbandyti norėjosi blush2.gif .

user posted image....user posted image

Labanaktis , einu miegoti , nes liejasi raidės ...tuoj arabiškai pavarysiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 13 lapkričio 2011 - 05:00
labas rytas ,mergaites.kiek graziu tortuku ir isskirt negaliu ,kiekvienos su savo sarmu 4u.gif .As noreciau paklaust @ADRIJ@,kaip puostas pirmas vestuvinis tortukas?.ziuriu ir taip blink.gif ir taip g.gif ,nu niekaip nesuprantu....laaaaabai grazus,man aukso spalva pati graziausia wub.gif .
Aciu jei atsakysit 4u.gif
Atsakyti
Jergau, adrijos tas paskutinis su ramunelem... fantastika!!! Nerealiai...
Papildyta:
Ir tas zuikutis is dezutes islindes... wub.gif nezinau kas ji padare, bet nuostabus..
Atsakyti
Labas rytas. Pagaliau sulaukiau tortų. tiesiog išprašiau

nu žiūrim.. user posted image


QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 03:21)

Mergytei , kuri deje susirgo  verysad.gif , bet labai džiaugėsi tortukais .

Čia kitai mergytei .... lenksiu žemai galvą prieš tą meistrę , kuri nulipins Maša vertą jos grimasų notworthy.gif , nes tokį veidelį kaip filmuke nesu mačiusi padaryta schmoll.gif

kiek detalių doh.gif baisu .. tik norėjau paklausti - ten už to meškino vilko veidu, kas ten do balta šmėkla eina g.gif prie sienos ..
aš atsiprašau, bet nesu skaičiusi šitos pasakos, tai gal apšviestumėt prieblandą user posted image

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 06:45)
Čia pora vestuvėms - vakarienei .

Pirmas ... noras buvo aukso , ant balto fono , ir tokią sagę segėjo ....jei gerai pamenu pavadino savo suknute vintažine, tai ir tortas turėjo turėti tokio šarmo ....tekėjo vyresnio amžiaus labai elegantiška moteris .

O šitas , turbūt jaunai merginai , kuklioms vestuvėms - vakarienei ,  noras - fonas baltas , visokių dydžių baltų ramunėlių , ir simbolis - vestuviniai žiedai , na dar ivarvolinau du paukštukus , bais išbandyti norėjosi  blush2.gif .

jau.. nusipirko ponia naują plungerį lens.gif
user posted image

QUOTE(kr1stute @ 2011 11 13, 10:28)
.As noreciau paklaust @ADRIJ@,kaip puostas pirmas vestuvinis tortukas?.ziuriu ir taip blink.gif  ir taip g.gif ,nu niekaip nesuprantu....laaaaabai grazus,man aukso spalva pati graziausia wub.gif .

nu kaip puoštas.. vintažiškai user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 13, 08:28)

kiek detalių  doh.gif baisu .. tik norėjau paklausti - ten už to meškino vilko veidu, kas ten do balta šmėkla eina  g.gif  prie sienos ..
/7d93bcd04a514c7a75937be9e4219c49.gif[/img][/url]



Ten gal užuolaida ant langelio, juk namelis g.gif

Man pastilažas su vandeniu nesilipina verysad.gif Lipinau lipinau vakar karūną.. Ir š... gaunas... Ant stiklainio viskas krenta, sulipinau paguldyta, vistiek nesulipo verysad.gif Ką daryt verysad.gif Klijų neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 13, 12:47)
Man pastilažas su vandeniu nesilipina  verysad.gif Lipinau lipinau vakar karūną.. Ir š... gaunas... Ant stiklainio viskas krenta, sulipinau paguldyta, vistiek nesulipo  verysad.gif Ką daryt  verysad.gif Klijų neturiu  unsure.gif

vandens reikia labai labai nedaug. Jeigu daug praskysta pastilažas, tai jis nesusiklijuos, o skirsis. Ypač jeigu detalės dar yra ant tempimo.
Bandykit su kiaušinio baltymu tada klijuot.
Atsakyti
JurateL. Lbai labai grazus tortukas bigsmile.gif wub.gif ir spalvos nuostabios thumbup.gif
O kaip pasidaryti dangti nuo dezutes ???


dzokada grazus tortukas wub.gif tik padekliukas vaizda gadina, na man jis nuotraukoje kaip neisvalitas verysad.gif


QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 01:21)
Čia kitai mergytei .... lenksiu žemai galvą prieš tą meistrę , kuri nulipins Maša vertą jos grimasų notworthy.gif , nes tokį veidelį kaip filmuke nesu mačiusi padaryta schmoll.gif .

Nuostabus tortukai wub.gif ipac su peledziukais wub.gif
o Mashenka mazai kam iseina ax.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 04:45)
Čia pora vestuvėms - vakarienei .
ivarvolinau du paukštukus , bais išbandyti norėjosi  blush2.gif .

atejot paarzinti cry.gif
Tortai nuostabus, ipac su ramunemis wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 lapkričio 2011 - 11:29
QUOTE(naitas @ 2011 11 13, 09:01)
vandens reikia labai labai nedaug. Jeigu daug praskysta pastilažas, tai jis nesusiklijuos, o skirsis. Ypač jeigu detalės dar yra  ant tempimo.
Bandykit su kiaušinio baltymu tada klijuot.

Labai nedaug dėjau, kai kurios sukibusios, bet kitų niekaip. Ne ant tempimo jos, vis paspaudžiu praeidama, bet vat jei ant stiklainio formuot, tai išvis viskas čiuožia doh.gif
Su per daug vandens jau ir išbandžiau lotuliukas.gif
Atsakyti
NAITAI ,Atleiskit man tamsuolei ,neispruselei blush2.gif ,o kaip tas VINTAZISKAI ?nu laibai jau grazu wub.gif
Atsakyti
Dianocka bye1.gif

QUOTE(dzokada @ 2011 11 12, 23:16)
O as labai laukiu vis ka Naitas parodys  cool.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2011 11 13, 10:28)
aš atsiprašau, bet nesu skaičiusi šitos pasakos, tai gal apšviestumėt prieblandą -------------------------------

jau.. nusipirko ponia naują plungerį lens.gif



mano vaikams ir mociutei superiniai filmukai thumbup.gif , o mane erzina si mergyte doh.gif http://www.youtube.c...feature=related


-----------------
nusipirko bigsmile.gif prasiau nupirkti o nusipirko sau verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 lapkričio 2011 - 11:43