Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

SOS paneles, prasau padekit!!! Ant grietinele dzibuoto tortuko,tiesa sakant ne ant jo, o salia, ant padekliuko, uzdejau cukraus mases juostele,ji liecia pati tortuka, ir man pradejo vandenyti,ties virsutiniu sonu, kuris lieciasi!!!! Prasaua patarkite ka daryti?? Ar numti ta juostele apskritai, ar sustos vandenyjus, neisplis daugiau???
Jei numciau atrodytu negraziai, nes as net ant padekliuko vietos palikau butent tokiai juostelei, su uzrasu verysad.gif .. Ka daryt, kaip sustabdyt vandenyjima?? ACIU!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 12 lapkričio 2011 - 11:50
nebent pastilazo juosteles blogaja puse patepti sokoladu ir tada glausti prie grietineles
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 11 12, 13:23)
nebent pastilazo juosteles blogaja puse patepti sokoladu ir tada glausti prie grietineles


Nepagalvojau verysad.gif aciu vistiek 4u.gif ,as bijodama kad isvis viskas suvandenys atitraukiau juostele nuo torto,padariau tarpeli tarp juosteles.. Bijau kazka beliesti verysad.gif bandziau cukraus pudros det ant tos slapios vietos nezinau ar tai padejo, ar maximum saldytuvo temperatura, bet lyg ir sustojo vandenyje unsure.gif
Atsakyti
klausymas ar galima ant pastiliažo dėt šlapia baze?
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 11 12, 15:47)
klausymas ar galima ant pastiliažo dėt šlapia baze?

thumbup.gif stopudovai user posted image
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 11 12, 14:47)
klausymas ar galima ant pastiliažo dėt šlapia baze?

drasiai,nieko niekam nenutiks
Atsakyti
vakarykstis mano darbas.. pastilazu dengiau pirma karta, pridariau klaidu, tai slepiau su grietinele smile.gif sujungimas matosi, nes jungtas is dvieju daliu unsure.gif
user posted image
bet kaip pirma karta ir tik savam ratui tai gerai lotuliukas.gif

o cia siaip jus vaisinu prie kavos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
labai dailus rankinukas raudonas smile.gif bei kiti tortukai. o ir vienetukas simpatiskas, as vis gi atsisakiau tos minties ir dariau apvalu, o ant virsasu mazyli tortuka specialiai mazyliui, tarp kitko mano metinukas pasielge kaip tikras vyras, zvakutes nepute-uzspaude pirstais doh.gif o tortuka mazaji sutraiske tiesiogine to zodzio prasme.. tai stai, dekoju keno uz paaiskinima kaip ideti nuotrauka ir bandau:) snikersas, pirma kart dengtas pastilazu smile.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryto_rasa: 12 lapkričio 2011 - 16:08
adiavl ir ryto rasa, saunuoles kad savo kleckam pacios iskepet tortukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Greit ir manes sitas laukia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 12, 17:47)
vakarykstis mano darbas.. pastilazu dengiau pirma karta, pridariau klaidu, tai slepiau su grietinele smile.gif

mielas vienetukas wub.gif
o grietinėlė.. nepradėjo ardyti pastilažo? unsure.gif

QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 12, 18:06)
tarp kitko mano metinukas pasielge kaip tikras vyras, zvakutes nepute-uzspaude pirstais  doh.gif o tortuka mazaji sutraiske tiesiogine to zodzio prasme..

wub.gif antras aukštas tai fantastiškas. O vyrukas .. kantrus auga.. neverkė pagavęs liepsnelę? user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 12, 19:04)
mielas vienetukas  wub.gif 
o grietinėlė.. nepradėjo ardyti pastilažo?  unsure.gif 
wub.gif antras aukštas tai fantastiškas. O vyrukas .. kantrus auga.. neverkė pagavęs liepsnelę? user posted image

atitraukem greitai:) aciu
Atsakyti
Rodau ir aš porą savo vaikiškų, garbingiem pirmiems gimtadieniams.

Mergytei - varlytei user posted image

Ir berniukui - meskiukui user posted image

Nu kokios dickes nuotraukos isideda doh.gif Gal padesit kas, kaip reik ju dydi pamazint? buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Pikciurniene...: 12 lapkričio 2011 - 17:46