Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(gabijux @ 2011 11 11, 17:44)

tinulia lenkiu galva...man puosimas kremu tikra mistika...gal i kursus priimsi? g.gif

ačiū, bet pas mane į kursus geriau nereik biggrin.gif turiu visą dežutę antgaliukų, o pas mane dzibavimas vienas ir tas pats biggrin.gif
Asseni na jūsų tortai tiesiog užburia, kaip tokias gėles padaryt? ar visa paslaptis paskui dažyme yra? tie lapeliai kaip tikri, rudeninių lapo spalvos...kažkas nerealaus...
Atsakyti
Benomama, tinulia84, aciu 4u.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 11, 18:56)
ar visa paslaptis paskui dažyme yra? tie lapeliai kaip tikri, rudeninių lapo spalvos...kažkas nerealaus...


Geles vis dar mokausi daryt. Lyg suprantu kaip reikia, bet ne visada gaunasi. As dazau pacia mase o po to tik krastelius geliu su sausais dazais padazau
Gal cia geriau matosi
user posted image

O rudeniniai lapai visi buvo geltoni, ant virsaus irgi su sausais dazai, kur siek tiek bordines spalvos, siek tiek zalios. Rozes lapai buvo zali, irgi siek tiek paspalvinau, ersketis tai beveik toks ir buvo, siek tiek gal tik pabordinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 11 lapkričio 2011 - 19:25
QUOTE(Asseni @ 2011 11 11, 21:24)
Benomama, tinulia84, aciu  4u.gif
Geles vis dar mokausi daryt. Lyg suprantu kaip reikia, bet ne visada gaunasi. As dazau pacia mase o po to tik krastelius geliu su sausais dazais padazau
O rudeniniai lapai visi buvo geltoni, ant virsaus irgi su sausais dazai, kur siek tiek bordines spalvos, siek tiek zalios. Rozes lapai buvo zali, irgi siek tiek paspalvinau, ersketis tai beveik toks ir buvo, siek tiek gal tik pabordinau

niu labai labai tikroviškai, aišku mokaisi žmogus visą gyvenimą, bet jums jau gaunasi viskas tobulai, žinau, kad sau visada yra prie ko prikibti.. smile.gif aaa va jūs su sausais dažais, reiks man nusipirkt ir pamėgint, nes aš tai su geliniais bandau, bet kitą kartą per grubiai gaunasi paspalvint smile.gif o čia pas jus taip subtiliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinulia84: 11 lapkričio 2011 - 19:33
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 11, 14:20)
laba diena, na pas mane kaip visada beze smile.gif

Tavo tortukai su beze kaip visada super thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Asseni @ 2011 11 11, 17:17)

Vestuvinis superinis thumbup.gif , spalvos labai grazios thumbup.gif geles fantastiskos wub.gif
o knygos papuosimai kaip tikroviski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai reikia pagalbos blush2.gif
Turiu Oetker želatinos lapeliais. 20g 12 lapelių. Ant instrukcijos rašo 4 lapeliai 570 ml vandens.
Noriu daryt pastilažą, kiek man lapelių ar tai gramų jam reik.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 11, 20:07)
Labai reikia pagalbos  blush2.gif
Turiu Oetker želatinos lapeliais. 20g  12 lapelių. Ant instrukcijos rašo 4 lapeliai 570 ml vandens.
Noriu daryt pastilažą, kiek man lapelių ar tai gramų jam reik.

as dedu 16 gr., tai 10 lapeliu butu
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2011 11 11, 19:53)

parasiau i AZ smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ir vel grazuoliu tortuku prideta:) as i jus nesilyginu, bet jauciu pareiga ideti ir savo "sedevra", kadangi is jusu mokausi wink.gif taigi pirmas blynas su pastilazu ir dazais doh.gif skirtas mano sunelio pirmam gimtadiniui ryt:)

g.gif nu nesugebu nuotraukos ideti niekaip.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 11, 22:45)
bigsmile.gif ir vel grazuoliu tortuku prideta:) as i jus nesilyginu, bet jauciu pareiga ideti ir savo "sedevra", kadangi is jusu mokausi wink.gif taigi pirmas blynas su pastilazu ir dazais  doh.gif skirtas mano sunelio pirmam gimtadiniui ryt:)

g.gif nu nesugebu nuotraukos ideti niekaip.... doh.gif

mes irgi ryt sunaus pirmaji gimtadieni svenciam thumbup.gif katik baigiau torta ir irgi pirma karta su pastilazu dirbau doh.gif
Atsakyti
Asseni, Jusu geles fantastiskos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 11, 21:45)
skirtas mano sunelio pirmam gimtadiniui ryt:)



QUOTE(adiavl @ 2011 11 11, 21:47)
mes irgi ryt sunaus pirmaji gimtadieni svenciam  thumbup.gif  katik baigiau torta ir irgi pirma karta su pastilazu dirbau  doh.gif


Laukiam laukiam jusu nuotraukyciu, labai labai bigsmile.gif
Atsakyti
Asseni,kaip grazu,kaip dailu.....kokios tikroviskos geles ir puokste.... thumbup.gif
tinulia,labai dailus tortas...ir spalvos man patinka...toks nekaltas tortas.....labai dailu....
Atsakyti