Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

laba diena, na pas mane kaip visada beze smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 11, 15:20)
laba diena, na pas mane kaip visada beze smile.gif


Graziai graziai! thumbup.gif Kokia cia beze naudojote? Kaitinama ar ne? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 11 lapkričio 2011 - 14:25
QUOTE(p Raganyte @ 2011 11 11, 15:16)
Ka turite omeny ,,slapiu beze"? Cipciuko bese jau nusiziurejau, bet ten vel su kaitinimu...  blush2.gif  doh.gif
,,Grietinele"? Tirsta grietinele nepasidarys dzibukai, islaikantys bangeles.. Citrinos rugsteles idejus - gal ir islaikys?  ax.gif

Ai, dar variantas: kiausiniu baltymai + cukraus pudra + truputis citrinos rugsteles. Nesinori zaliu kiausiniu naudoti.  g.gif

Taigi slapia beze gaminama labai paprastai, paziurekit papuosimu konspektu temoj. O zalio kiausinio bijot nereikia, tereikia ji gerai su soda patrynus nuplaut mirksiukas.gif

Tinulia84, jusu tortai labai grazus wub.gif
Atsakyti
dzokada, nenormaliai nerealiai gražus zuikis swoon.gif


akvilyte, mjo swoon.gif kiek dažų suėjo ir kokius naudojai?


tinulia84,
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 11, 16:20)
laba diena, na pas mane kaip visada beze smile.gif


wub.gif tortas. ir jau firminiai dzibukai? rolleyes.gif gal reikėjo šiek tiek su pastelinėm spalvom pažaisti.. nuotraukoje truputį susilieja vaizdas - baltos gėlės.. baltas tortas.. bet realiai tai turėjo gerai atrodyti wub.gif
Atsakyti
dzokada zuikis nuostabus...kudesnis, matyt gasdina prasidejes medziokles sezonas biggrin.gif bet man abu tokie mieli wub.gif

akvilyte truksta zodziu wub.gif

tinulia lenkiu galva...man puosimas kremu tikra mistika...gal i kursus priimsi? g.gif
Atsakyti
Labas, mergaites 4u.gif

Akvilyte,
bet, ziuriu, nemoki tu normaliu tortu daryt tongue.gif . Bet jau profe esi daiktu gamyboje thumbup.gif

tinulia84
, tavo tortai kaip vizitine kortele. Nuostabiai skaniai atrodo

As vis mokausi daryt geles biggrin.gif

Svocios tortas

Snikersas, juodas miskas ir medaus tortai

user posted image

Ir rudenine knyga

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Zuikis koks grazus, ir Akvilytes telefonas, ir tas su beze, jau pynimas koks wub.gif asseni irgi laaabai grazus. Gal nieko nepraleidau unsure.gif galva nedirba visai doh.gif

QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 09, 16:12)
per greit apsidziaugiau.. kuo toliau ziurineju online tuo daugiau neigiamu atsakymu randu del arabic gum..  doh.gif  unsure.gif  reikes pameginti.. kitaip nesuzinosiu.. doh.gif

Nezinau ar jau bandei, bet geriau nereikia biggrin.gif Nes efekto kaip su gum tralialia tirkai negausi. Kaip ir minejai, ji tinka padazams, sriuboms. Tortu puosime ji galima kaip glazurele permatoma padaryti, speju, kad blizgetu unsure.gif Bent man taip sake, nes as per klaida nusipirkau irgi sita daikta, tik mazuti buteliuka rolleyes.gif

QUOTE(etoile @ 2011 11 09, 18:46)
Labas vakaras visoms kepėjėlėms,

Nuostabu, kad patyrusios kepėjos parodo savo kūrinius ir pasidalina jų gamybos paslaptimis...nuoširdus ačiū......
Norėjau pasiteirauti:

Jeigu naudojame Gum Tragacanth  - kokį pastiliažą tada reikia gaminti gėlytėms?

Ar yra koks nors esminis skirtumas tarp Gum Tragacanth  ir CMC???? žinoma, išskyrus kvapą? Kuris geresnis?

Dar žinau, kad egzistuoja Tylo powder - kokia šitų miltelių paskirtis?  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Klausinėju todėl, kad esu tik pradedančioji ir norėčiau nusipirkti kažkurį iš šių miltelių, būtent gėlyčių darymui....tai norėtųsi geriausio varianto  ax.gif  ax.gif



Nezinau ar cia tas pats, bet as nusipirkau Gum Tylose, tikriausiai gal g.gif Jei taip, tai tinka keisti gum tralialia, nes sita pigesne gerokai ax.gif
QUOTE(ruta19 @ 2011 11 10, 07:35)
Ir kodel gi mano klausima ignoruojate?  blush2.gif Nesulaukiau atsakymo ir padariau su naturaliu, vat ir nezinau ar jis netiko ar per daug jo idejau? padariau rozytes ir jos susileido (gavosi blynai)  g.gif  Gal kuri atsakys, ka ne taip padariau???

Na, nezinau, as visada VISKA, kur tik reikia medaus, naudoju naturalu mirksiukas.gif Ir rozes kelis kartus esu dariusi ir tikrai viskas buvo gerai. Tikriausiai per daug medaus idejot, bandykit vel islydyti ir daugiau sokolado ideti.
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 11 11, 16:25)
Graziai graziai!  thumbup.gif Kokia cia beze naudojote? Kaitinama ar ne?  4u.gif

ačiū ačiū smile.gif čia šlapia bezė, visada ją darau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 11 11, 19:17)



TIKRAS RUDENELIS SIOJE KNYGOJE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 11, 17:21)
wub.gif  tortas. ir jau firminiai dzibukai?  rolleyes.gif  gal reikėjo šiek tiek su pastelinėm spalvom pažaisti.. nuotraukoje truputį susilieja vaizdas - baltos gėlės.. baltas tortas.. bet realiai tai turėjo gerai atrodyti  wub.gif

žinokit, pritariu jums tikrai, ir man susilieja vaizdas, gal reikėjo gėlyčių spalvotų, šiaip yra ten aplink apdzibuota šviesiai žaliai, bet nuotraukoj ko tai nesimato... doh.gif ir iš vis šiandien atsikėliau su ta mintim, kad reikia kuo greičiau papuošt ir vežt uošvienei, nes vyras dar norėjo į banką spėt, nu ir ką...aš puošt, nesigavo, dar vyras pakritikavo, kad jis kažkoks kreivas, tai viską nuvaliau, vėl bezė pasidariau ir tada savo firminiais lotuliukas.gif dzibukais apvariau, niu jau sekantį kartą reiks kažkaip kitaip, nes jau krenta į akis, kad vis vienodi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2011 11 11, 13:35)
OHOOOOO ZUIKUTIS ......
Man reikia pagalbos 4u.gif  ax.gif
gal kas galite uzrodyti kur pagaminti foto ant valgomo popieriaus  g.gif


frusty.gif
Atsakyti