Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(gabijux @ 2011 11 11, 11:26)
taip, teisingai, butent taip 4u.gif

aciu labai flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 11 11, 10:12)
a naują smailų puslapį radai ir negali atsidžiaugt, ar kaip čia?  tongue.gif
lotuliukas.gif
americolor, kiek pyliau nežinau... paspaudžiau buteliuką ir kiek drebtelėjo tiek  biggrin.gif taip, pyliau į tą sirupą  biggrin.gif bet dažų reikėjo tikrai žiauriai mažiau nei dažant  baltą masę bigsmile.gif

Na as ziuriu, kad kokia juoda gavos, super thumbup.gif Reiks pabandyt kada smile.gif Nes siaip minkant i mase, man juodos neina isgaut su americolor, pradeda mase trupet ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos kepejėlės,vakar sutepiau Rafaelo. Mano klausimai:1.Labai sunkiai susijungė sviestas(Piemenėlio) su kond.pienu(nors viską laikiau visą dieną kambario temp),gavosi tokia ne visai tiršta masė,kaip 15 proc.rieb. grietinės tirštumo 2. Ir kai sumaišiau plaktą grietinėlę su sviesto mase, masė biškutį paskystėjo lyginant su plakta grietinėle., bet sutepus tortą nenubėgo per kraštus. Ar taip ir turėjo būti?
Dabar galvoju kaip reikės pasidaryti sviestinį kremą,nu neina man to sviesto išplakti iki baltumo, pradėjus jį maigyti šlapiuoja bet nesigauna vientisa masė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 11, 09:15)
chebra, labas rytas

user posted image


ko sėdi uzsidarius........išeik pabendraut...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 11 11, 12:47)
ko sėdi uzsidarius........išeik  pabendraut...... lotuliukas.gif

AŠ beldžiuos user posted image

nieko nenoriu daryt.. nieko.. net tingėti tingiu..
Atsakyti
OHOOOOO ZUIKUTIS ......
Man reikia pagalbos 4u.gif ax.gif
gal kas galite uzrodyti kur pagaminti foto ant valgomo popieriaus g.gif
gavau uzsakimuka ir turiu apsispresti iki ryt .....]
tai sumasciau, kad nereiketu daug piesti, nes labai sudetingas piesinys, meginsiu paprasciau padaryti ax.gif
Atsakyti
Labas rytas! Jauciuosi kaip gumine 3:30 nuejusi miegoti doh.gif

QUOTE(adiavl @ 2011 11 11, 08:13)
na vistiek balkone dregme, sakau gal grietinele paleis  g.gif


Grietinele tizti pradeda tik nuo silumos mirksiukas.gif

QUOTE(akvilyte @ 2011 11 11, 08:40)
gavau ir aš pažaist


WAU! bigsmile.gif O cia tai iPhonas,geriau net uz tikra! thumbup.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 11 11, 08:40)
nu kaip visos cia mane giria  flirt.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(adiavl @ 2011 11 11, 09:20)
as dar su klausimu  blush2.gif  darau sviestini krema tortui aptepti, tai man radau kad raso proporcijas 2:1 su kondensuotu.. tai gaunasi, jei imu sviestu 200g tai kondensuoto 100?


Tiesiog issiplaki sviesta kol biski pabaltuoja,ir sliuksteli truputi kondencuoto (koki sauksta) ,paplaki,paragauji,jei dar truksta tavo skoniui,vel biskiu sliuksteli,na ir vsio! Jokiu matavimu cia nereikia smile.gif


Labai ACIU visoms uz pagyrimus mano zuikiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 11, 11:20)
as dar su klausimu  blush2.gif  darau sviestini krema tortui aptepti, tai man radau kad raso proporcijas 2:1 su kondensuotu.. tai gaunasi, jei imu sviestu 200g tai kondensuoto 100?

neskanus sis kremas. Labai sviestas jauciasi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 11 11, 14:29)
neskanus sis kremas. Labai sviestas jauciasi.  doh.gif

Tai jei tepat jo storai, gal ir jaucias. Siaip jis man net nesijaucia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 11 11, 14:41)
Tai jei tepat jo storai, gal ir jaucias. Siaip jis man net nesijaucia ax.gif

Naudojau torto sonu dekoravimui. Nusidaze liuks su skystais dazais, bangeles ir gelytes issispaude labai graziai ir forma tikrai islaike, tik skonis - nei as nei mano sveciu saika nevalge. unsure.gif

Gal kas galetu rekomenduoti koki sumaisoma, o ne virinama krema puosimams (dzibukams)? blush2.gif Kiek meginu kaitinamus kremus - nieks nesigauna. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 11 11, 14:59)
Naudojau torto sonu dekoravimui. Nusidaze liuks su skystais dazais, bangeles ir gelytes issispaude labai graziai ir forma tikrai islaike, tik skonis - nei as nei mano sveciu saika nevalge.  unsure.gif

Gal kas galetu rekomenduoti koki sumaisoma, o ne virinama krema puosimams (dzibukams)?  blush2.gif Kiek meginu kaitinamus kremus - nieks nesigauna.  doh.gif

taigi dzibuot galima ir slapiu beze ir grietinele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 11 11, 15:03)
taigi dzibuot galima ir slapiu beze ir grietinele mirksiukas.gif

Ka turite omeny ,,slapiu beze"? Cipciuko bese jau nusiziurejau, bet ten vel su kaitinimu... blush2.gif doh.gif
,,Grietinele"? Tirsta grietinele nepasidarys dzibukai, islaikantys bangeles.. Citrinos rugsteles idejus - gal ir islaikys? ax.gif

Ai, dar variantas: kiausiniu baltymai + cukraus pudra + truputis citrinos rugsteles. Nesinori zaliu kiausiniu naudoti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 11 lapkričio 2011 - 14:23