Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(p Raganyte @ 2011 11 10, 14:59)
Gal butu galima lietuviska receptuka ar nuorodele? Nesuprantu rusiskai...  blush2.gif  4u.gif
Dekui labai. (labai skaniai atrodo).  thumbup.gif

Prasom http://www.supermama...?...&p=48957041

QUOTE(akvilyte @ 2011 11 10, 15:05)
28 ar tai 30 lt  4u.gif

Kaip as jo noreciau blush2.gif bet butent tokio kaip foto ax.gif , gal kas Vilniuje mate toki pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 10, 14:39)
Aciu
Bet man butent su tokiu stripu patiko, gal pameni kiek kainavo ?


Ten ir buvo su strypu, o kaina, nebepamenu, bet gal apie 40lt.
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 14:45)
Jei tavo planuose daugiau vaikiškų tortų- pirkčiau žolytės antgaliuką, jį daugiausia panaudosi,

supratau, ačiū už patarimą, o ežiukas nuostabus wub.gif
Atsakyti
turiu klausima, jei torta aptepsiu grietineles -kondensuoto pieno kremu, galiu deti pastilaza?
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 10, 18:08)
turiu klausima, jei torta aptepsiu grietineles -kondensuoto pieno kremu, galiu deti pastilaza?

gal kalbat apie sviesto-kondens.pieno krema? tai tada galit, o jei tikrai grietineles... tada ne
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 10, 18:11)
gal kalbat apie sviesto-kondens.pieno krema? tai tada galit, o jei tikrai grietineles... tada ne

grietineles.. as pertepima darysiu torto panasu galvojau tiktu ant virsaus doh.gif aciu, dengsim sviestu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 13:45)
Jei tavo planuose daugiau vaikiškų tortų- pirkčiau žolytės antgaliuką, jį daugiausia panaudosi, o jei nori žvaigždutės - pabandyk pati nusikirpti konditerinio maišelio galiuką pasipraktikavimui, kad susivoktum, kas ten vyksta.

Savo ežį džibavau 30Nr. (aš irgi prijaučiu spalvotiems ežiams biggrin.gif)



koks gražus.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 10, 19:21)
koks gražus..  wub.gif


Tavo dukrytei tik 4 paros laiko lens.gif ? a? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 10, 17:39)
Tavo dukrytei tik 4 paros laiko lens.gif ? a? lens.gif


Mamka ...tu jau namie , ar nė nebuvai ??? g.gif
Atsakyti
Ale ir pastebek tu man sitaip hihihi.gif

Na man labai patiko ta dengimo mase,kas norit,rasau rcp:

(Sugarpaste)

- 60ml (4 tbsp) vandens
-20ml (4 tsp arba 1 pokelis Dr Oetker zelatinos jei si naudojama)
-125ml (4fl oz) skystos gliukozes
-15ml ( 1 tbsp) glicerino
-1kg cukraus pudros (tikrai tiek nesuejo,nesuprantu kur ten tiek turetu tilpti schmoll.gif sunaudojau gal apie 800gr)

Istirpinti zelatina,i ji sudeti gliukoze ir glicerina,ismaisyti kol bus vientisa,skysta mase.
Issijota pudra supilti i dubeni, padaryti viduryje ''sulini'' ir supilti zelatino mixa. (As dejau iskart 500gr pudros,o paskui jau beminkant dadejau po truputi)

Pagal rcp turetu gautis apie 1kg mases,na bet kadangi man suejo apie 800gr pudros tai ir gavau panasiai tiek ir mases smile.gif

Mase buvo tokia kaip guma,bet netystanti,gali istempti tarp ranku,ir ji neplysta thumbup.gif

Kaip sakiau,cia beveik tas pats ka @adrija rase anksciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 10 lapkričio 2011 - 18:59
QUOTE(dzokada @ 2011 11 10, 19:57)
Ale ir pastebek tu man sitaip hihihi.gif

Na man labai patiko ta dengimo mase,kas norit,rasau rcp:

(Sugarpaste)

- 60ml (4 tbsp) vandens
-20ml (4 tsp arba 1 pokelis Dr Oetker zelatinos jei si naudojama)
-125ml (4fl oz) skystos gliukozes
-15ml ( 1 tbsp) glicerino
-1kg cukraus pudros (tikrai tiek nesuejo,nesuprantu kur ten tiek turetu tilpti  schmoll.gif sunaudojau gal apie 800gr)

Istirpinti zelatina,i ji sudeti gliukoze ir glicerina,ismaisyti kol bus vientisa,skysta mase.
Issijota pudra supilti i dubeni, padaryti viduryje ''sulini'' ir supilti zelatino mixa. (As dejau iskart 500gr pudros,o paskui jau beminkant dadejau po truputi)

Pagal rcp turetu gautis apie 1kg mases,na bet kadangi man suejo apie 800gr pudros tai ir gavau panasiai tiek ir mases  smile.gif

Mase buvo tokia kaip guma,bet netystanti,gali istempti tarp ranku,ir ji neplysta  thumbup.gif

Kaip sakiau,cia beveik tas pats ka @adrija rase anksciau.


Aciu reiks isbandyt. 4u.gif o kur tu perki gliukoze? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 11 10, 18:04)
Aciu reiks isbandyt. 4u.gif  o kur tu perki gliukoze? g.gif



Asda,Tesco, home baking skyriuje biggrin.gif Silver Spoon firmos dabar pirkau,tik kad viena tutele beveik ir sueina i viena norma doh.gif
Atsakyti