Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 13:45)
Jei tavo planuose daugiau vaikiškų tortų- pirkčiau žolytės antgaliuką, jį daugiausia panaudosi, o jei nori žvaigždutės - pabandyk pati nusikirpti konditerinio maišelio galiuką pasipraktikavimui, kad susivoktum, kas ten vyksta.

Savo ežį džibavau 30Nr. (aš irgi prijaučiu spalvotiems ežiams biggrin.gif)


Eziukas mielas wub.gif . O obuolys irgi cukrinis? Jis man kaip tikras. g.gif
Atsakyti
Na jis tikras...kam cukrinis, jei yra ekologiškas, skanus...čia jau mano filosofija.
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 12:45)
Savo ežį džibavau 30Nr. (aš irgi prijaučiu spalvotiems ežiams biggrin.gif)

Eziukas fantastiskas thumbup.gif man labai labai wub.gif
Atsakyti
Gal kas mate kur galima nusipirkti si pyragaiciu stova, siulykit i AZ mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 10 lapkričio 2011 - 14:08
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 09, 23:31)
Paimti reikiamo dydžio , vienodi dubelėliai , ir juose tepta , paskui jie sudėti , ir gavosi rutulys . 4u.gif


Ak tai vaaa kaip,super! Aciu!!! 4u.gif

QUOTE(ruta19 @ 2011 11 10, 07:35)
Ir kodel gi mano klausima ignoruojate?  blush2.gif Nesulaukiau atsakymo ir padariau su naturaliu, vat ir nezinau ar jis netiko ar per daug jo idejau? padariau rozytes ir jos susileido (gavosi blynai)  g.gif  Gal kuri atsakys, ka ne taip padariau???


Is pradziu bandziau su naturaliu,vis gaudavosi sh....paskui issiviriau naminio dirbtinio medaus (virsutineje temoje rcp),dabar viskas liux! thumbup.gif

QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 11:45)
Savo ežį džibavau 30Nr. (aš irgi prijaučiu spalvotiems ežiams biggrin.gif)


VAJEATU KOKIA MIELYBEEE! wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 11 10, 11:50)
gun_smilie.gif  gun_smilie.gif  gun_smilie.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ramune.v @ 2011 11 10, 11:56)
aciu Olesta uz kantrybe ir net ismatuota sauksto turi thumbup.gif as ir tokiais kabinu bet nesuprantu man pastilazas toks ... nu noretusi daugiau elastingumo o gaunasi kose labiau. Siaip apsidengia bet manau tikrai ne toks turi buti nes su drugeliais tai ziauriai vargti reik doh.gif tai gal zelatinos mazai, reiks bandyt daugiau gal kiek det, nors viska sverioju ir dedu Dr. Oekerio


Man irgi pastilazas nesigauna nors tu KA! mad.gif vat snd isbandziau angliskaja versija,nu super duper,tuoj eisiu dengti torta,tikiuosi viskas bus liuks,bet jau minkant man lb patiko ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 10 lapkričio 2011 - 13:59
QUOTE(dzokada @ 2011 11 10, 13:58)

Man irgi pastilazas nesigauna nors tu KA! mad.gif vat snd isbandziau angliskaja versija,nu super duper,tuoj eisiu dengti torta,tikiuosi viskas bus liuks,bet jau minkant man lb patiko ji.

Lauksim receptuko, ir rasyk viska kaip sekesi, koks skonis ir tt... ax.gif
Atsakyti
Vakarykštis mano patepliojimas http://public.fotki....d/dsc05284.html blush2.gif Dariau vyrui prie kavos,bet vistiek kažkaip užsinorėjau truputi papuošti biggrin.gif
Atsakyti
Erikiuxxx, tikrai Kauno urmo bazėje mačiau tokių stovų, tik man jų stabilumas toks nekoks pasirodė, visgi kinietiška prekė, gal tortus sukrovus nuo svorio ir stipriai stovėtų (?).

Ačiū gyrusioms, aš nelinkusi nei girti, nei kritikuoti kitų, yra pora favoričių, kurių darbelius paanalizuoju, bet daugumai noriu palinkėti- išlaisvinkit savo vaizduotę ir nebijokit pamaišyti dažų tarpusavyje wink.gif
Atsakyti
Aciu
Bet man butent su tokiu stripu patiko, gal pameni kiek kainavo ?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 10, 13:06)
Lauksim receptuko, ir rasyk viska kaip sekesi, koks skonis ir tt... ax.gif


Skonis......saldi? biggrin.gif Seip panasus i cipciuko pasilazo skoni,na cia jis panasus receptas,kur neseniai @adrija rase ka dadeda i savo pastilaza...einu dengti,jei viskas gerai,parasysiu rcp wink.gif tik tiek kad si mase brangiau man atrodo gaunasi nei pastilaza darant g.gif

QUOTE(leila10 @ 2011 11 10, 13:22)
Vakarykštis mano patepliojimas http://public.fotki....d/dsc05284.html  blush2.gif Dariau vyrui prie kavos,bet vistiek kažkaip užsinorėjau truputi papuošti  biggrin.gif


Na kaip prie kavos,tai manau LABAI super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 05, 04:02)
...

as cia ir atradau ta receptuka SKANIAUSIO tortuko pasaulyje,  tik man su obuoliais nelabai isejo, tai dariau veliau su mandarinais, o Divijai su braskemis puikiai isejo (zinoma , gali kaskam ir nepatikti, bet man jis superinis wub.gif )
http://cake-deko.jim...

cia mano, tik nesugebejau jo papuopsti blush2.gif

user posted image
...

Gal butu galima lietuviska receptuka ar nuorodele? Nesuprantu rusiskai... blush2.gif 4u.gif
Dekui labai. (labai skaniai atrodo). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 10, 14:39)
Aciu
Bet man butent su tokiu stripu patiko, gal pameni kiek kainavo ?

28 ar tai 30 lt 4u.gif

man ežiuko koooooooooooookie žandukai wub.gif wub.gif wub.gif

Olesta, 4u.gif tu nereali wub.gif atrodo kantrybės nors vežimu vežk 4u.gif
Atsakyti