Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(adiavl @ 2011 11 10, 10:26)
sveikutes, noriu kritikos  biggrin.gif  pirma karta liejau sokolda, todel vidury gavosi isvis nesamone, bet kadangi valgysim patys tai dzin  irnesakyk.gif ir giretinele dzibavau pirma karta  doh.gif
tortas snikeris, sokoladas, grietinele  4u.gif


Reikejo tankiau liet tvorele ir viskas butu gerai.
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 10, 10:26)

Dar nedariau taip nekarto blush2.gif , bet man atrodo kad viskas puikiai isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 10, 11:26)
sveikutes, noriu kritikos  biggrin.gif  pirma karta liejau sokolda, todel vidury gavosi isvis nesamone, bet kadangi valgysim patys tai dzin  irnesakyk.gif ir giretinele dzibavau pirma karta  doh.gif
tortas snikeris, sokoladas, grietinele  4u.gif

viskas jame gerai,tik tvorele reikejo "tankesne" daryti 4u.gif dabar atrodo,kad kas antra "štakėtą"butu kas nors isemes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 11 10, 11:30)
Reikejo tankiau liet tvorele ir viskas butu gerai.

del to tai sutinku, ale kai ant popieriaus liejau atrode normaliai, o uzsidejus pasimate kad truksta doh.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 10, 11:32)
Dar nedariau taip nekarto blush2.gif , bet man atrodo kad viskas puikiai isejo thumbup.gif

4u.gif
mergaites jei i meduti ideciau persiku vakuotu?
Papildyta:
QUOTE(keno @ 2011 11 10, 11:36)
viskas jame gerai,tik tvorele reikejo "tankesne" daryti 4u.gif dabar atrodo,kad kas antra "štakėtą"butu kas nors isemes laugh.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites - kepejėlės.
Labai labai reiktų patarimo, ar apsimoka nusipirkti šitą reikaliuką http://www_cake-deco...o...t&Itemid=70
Na neturiu patirties šiuose dalykuose blush2.gif
Labai būčiau dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ruciuk, jei esi naujokė , pirma nusipirk vieną antgaliuką (pvz. žvaigždutės, ar žolytės), pasibandyk ir suprasi, ar tai tavo "arkliukas" tas džibavimas, gal visai nepatiks...kaip kad man nepatiko ir mieliau dirbu su lipdinukais wink.gif
Atsakyti
adiavl labai skaniai atrodo rolleyes.gif

QUOTE(Ruciukas @ 2011 11 10, 11:59)
Sveikos mergaites - kepejėlės.
Labai labai reiktų patarimo, ar apsimoka nusipirkti šitą reikaliuką http://www_cake-deco...o...t&Itemid=70
Na neturiu patirties šiuose dalykuose  blush2.gif
Labai būčiau dėkinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nu ir kaina doh.gif pigiau butu siustis o ir tokio dydzio pamastykit ar reik g.gif
Papildyta:
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 10, 12:26)
Ruciuk, jei esi naujokė , pirma nusipirk vieną antgaliuką (pvz. žvaigždutės, ar žolytės), pasibandyk ir suprasi, ar tai tavo "arkliukas" tas džibavimas, gal visai nepatiks...kaip kad man nepatiko ir mieliau dirbu su lipdinukais wink.gif

drinks_cheers.gif cia tikra tiesa, juk net profes daznai tik kelis tenaudoja.
Atsakyti
Labai dėkui už greitus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Tai tuo pačiu dar paklausiu, kokio diametro geriausia rinktis antgaliukus?
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2011 11 10, 12:07)
Tai tuo pačiu dar paklausiu, kokio diametro geriausia rinktis antgaliukus?


Jei tavo planuose daugiau vaikiškų tortų- pirkčiau žolytės antgaliuką, jį daugiausia panaudosi, o jei nori žvaigždutės - pabandyk pati nusikirpti konditerinio maišelio galiuką pasipraktikavimui, kad susivoktum, kas ten vyksta.

Savo ežį džibavau 30Nr. (aš irgi prijaučiu spalvotiems ežiams biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 10 lapkričio 2011 - 13:07
gun_smilie.gif gun_smilie.gif gun_smilie.gif

user posted image

yra toks stebuklingas virtuvės įrankis, kaip valgomasis, arba liaudiškai tariant sriubinis šaukštas , ką tik išmatavau savo stebuklingą įrankį, jame telpa 12,5 ml vandens, tokiais šaukštais aš viską matuoju ir man viskas super gaunasi...medaus, kiek pasikabina, tiek ir įdedu, koks skirtumas, lašeliu daugiau ar mažiau, pritrūksiu pudros, tai ir dadėsiu, užteks pudros, tai užteks, valio rolleyes.gif kam save tiek apsunkinat...

tortai puikūs, o nuo to vestuvinio lapukus tai būtinai nuimk, tortas fantastiškas be lapukų, gana dviejų spalvų, elegantiškai kvepia 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 11 10, 13:50)


aciu Olesta uz kantrybe ir net ismatuota sauksto turi thumbup.gif as ir tokiais kabinu bet nesuprantu man pastilazas toks ... nu noretusi daugiau elastingumo o gaunasi kose labiau. Siaip apsidengia bet manau tikrai ne toks turi buti nes su drugeliais tai ziauriai vargti reik doh.gif tai gal zelatinos mazai, reiks bandyt daugiau gal kiek det, nors viska sverioju ir dedu Dr. Oekerio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 10 lapkričio 2011 - 12:58