Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(sarah- @ 2011 11 09, 20:28)
Sveikos...cia diskutavote apie pastiliaza...va as irgi vargstu su juo.Jau antra karta dariau ir vis ne tas.na sakykim zelatinos dedam 14 gr,o gal kas sverete ir medu,butu gerai mazdaug zinoti ir medaus kiek gramais deti,gal tada butu aiskiau,nes musu visu tie saukstai gi skirtingi.As vat naudoju tuos specialius matuoklinius(gal jie netinka???)

nenaudoju jokiu matokliu, nors ir turiu smile.gif
o kaip medu ismatoti ? jis visur limpa unsure.gif
o kodel saukstais nematoti, as turiu tos tarybinius saukstus ir jais matoju,(naujoviski savo naudojimui, o tos kepimui laikau smile.gif manau kad pas kiekviena tokiu yra smile.gif

QUOTE(olga25 @ 2011 11 09, 20:32)
Sveikutes,


Tortas puikus, labai labai grazus, spalvos superines thumbup.gif wub.gif zinoma be lapeliu geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 lapkričio 2011 - 21:02
Nuotrauku necituojam mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu mergaites, taip ir paliksiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sarah- @ 2011 11 09, 22:28)

va sis tortukas nesekmingai apdengtas,nes mase plysinejo,maskuotas gelytemis...


seniai jau mačiau tortą su šarmu wub.gif

QUOTE(miskouoga @ 2011 11 09, 23:01)
Nuotrauku necituojam  mirksiukas.gif

kai tik ateina Miško uoga, taip ir prisimenu filmuką "Medžioklės sezonas atidarytas" lotuliukas.gif ten gi tas elnias.. eljotas.. yra nicku miško uoga.. beje piktasis miško uoga lotuliukas.gif

apie pastilažą ir tragakaną papasakosiu kada nors vėliau.. baisiai reikia susikaupti blush2.gif o gal kuri anksčiau išdėstys.. šiaip tai viskas google yra.. tik meskit CMC arba gum tragacanth ir rasit viską . o aš paruoštų pasakojimų neturiu.. kad copy-paste padaryt.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 11 09, 22:01)
Nuotrauku necituojam  mirksiukas.gif

pioneer.gif netycia, nors maniau istryniau ir ju nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 09, 21:18)
seniai jau mačiau tortą su šarmu  wub.gif
kai tik ateina Miško uoga, taip ir prisimenu filmuką "Medžioklės sezonas atidarytas"  lotuliukas.gif  ten gi tas elnias.. eljotas.. yra nicku miško uoga.. beje piktasis miško uoga  lotuliukas.gif


Nemaciau sito filmuko unsure.gif , reiks paziuret, ar pateisinu savo varda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 09, 19:00)
na aš galiu tik savo išvedžiojimą pasakyti:
gum arabic netinka todėl, kad ji galbūt yra kažkokia natūrali, tačiau ji yra skrandžio nevirškinama. Greičiausiai. Atkreipkit dėmesį, kad ją deda į kramtomas gumas. O kramtoma guma yra kaip ir valgoma, bet kartu ir nevalgoma, tiesiog patąsoma.

Jeigu būtų gum arabic tokia vartojama, tai ji ir būtų visuose receptuose. Dabar yra naudojama gum tragacanth arba jos pigus pakaitalas - CMC (celiuliozinis mišinukas, irgi milteliai, tik neturi tokio aštraus kvapo kaip tragakanas).


na nezinau ka deda i gumas, bet gum arabic deda ne tik ten,ir ji tikrai yra valgoma, as jau kelis receptus sutikau kuriuose yra minima gum arabic,tik gaila, ne tortu dekoracijoms... tai ji deda i padazus ir sriubas dazniausiai ax.gif

na visdelto as pameginsiu sivakara ji idet i jau paruosta poastiliaza, ziuresiu kas gausis..

tas dviaukstis tortukas, nuostabus wub.gif man irgi be lapeliu graziau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 11 09, 17:33)
uoj kaip Jūs čia keikaliojatės cool.gif

nu va specialiai atnešiu tris gėles iš lipdomojo baibokinio pastilažo, dėjau gum tralia lia...visa kita tortas, šokoladas ir grietinėlė, nu aš savam stiliuj...



man jusu stilius pats paciausias wub.gif
ir kitu grazus, bet as megstu kuklius "valgomus" blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 11 07, 21:46)


@adrija  maciau pas jus albume,kaledinis zaisliukas tortas,man labai idomu,kaip toki apvalu padaryti? Pirkti spec forma? bet tuomet jeigu su forma,man iskyla klausymas,kai sutepi kremu (kremas dadeda vietos) kaip nepasikeicia apvalumo forma?  g.gif


Paimti reikiamo dydžio , vienodi dubelėliai , ir juose tepta , paskui jie sudėti , ir gavosi rutulys . 4u.gif

Labas naktis .

Merginos , atsakiau tik į klausymą , mačiau daug nuostabių tortų , pakomentuosiu , kai nors kiek bus laiko , jus nuostabios wub.gif .


Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2011 11 09, 15:07)
Sveikutes,
Va iskilo toks Klausimelis. Noreciau papuosti torta su sokoladinem rozem, recepte (pagal cipciuka) sokoladas ir dirbtinis medus, o galima ji pakeisti naturaliu  g.gif


Ir kodel gi mano klausima ignoruojate? blush2.gif Nesulaukiau atsakymo ir padariau su naturaliu, vat ir nezinau ar jis netiko ar per daug jo idejau? padariau rozytes ir jos susileido (gavosi blynai) g.gif Gal kuri atsakys, ka ne taip padariau???
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2011 11 10, 09:35)
Ir kodel gi mano klausima ignoruojate?  blush2.gif Nesulaukiau atsakymo ir padariau su naturaliu, vat ir nezinau ar jis netiko ar per daug jo idejau? padariau rozytes ir jos susileido (gavosi blynai)  g.gif  Gal kuri atsakys, ka ne taip padariau???

Tikrai nieks neignoruoja.. 4u.gif as tylejau, nes su naturaliu nesu darius...gal tai ir buvo klaida? juk jo sudetis visai kitokia nei dirbtinio...manau pirma reik isbandyt su dirbtiniu, kad zinot, kas turi gautis, kad po to butu galima palyginti... 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu kritikos biggrin.gif pirma karta liejau sokolda, todel vidury gavosi isvis nesamone, bet kadangi valgysim patys tai dzin irnesakyk.gif ir giretinele dzibavau pirma karta doh.gif
tortas snikeris, sokoladas, grietinele 4u.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti