Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 09, 19:12)
per greit apsidziaugiau.. kuo toliau ziurineju online tuo daugiau neigiamu atsakymu randu del arabic gum..  doh.gif  unsure.gif  reikes pameginti.. kitaip nesuzinosiu.. doh.gif

na aš galiu tik savo išvedžiojimą pasakyti:
gum arabic netinka todėl, kad ji galbūt yra kažkokia natūrali, tačiau ji yra skrandžio nevirškinama. Greičiausiai. Atkreipkit dėmesį, kad ją deda į kramtomas gumas. O kramtoma guma yra kaip ir valgoma, bet kartu ir nevalgoma, tiesiog patąsoma.

Jeigu būtų gum arabic tokia vartojama, tai ji ir būtų visuose receptuose. Dabar yra naudojama gum tragacanth arba jos pigus pakaitalas - CMC (celiuliozinis mišinukas, irgi milteliai, tik neturi tokio aštraus kvapo kaip tragakanas).
Atsakyti
Olesta - Labai,kuklu ir grazu,net seile nutyso. tongue.gif
O man taip norisi orchideju pasidaryti, neiseina nors tu ka doh.gif

dar mergaites norejau paklausti o kur galima gauti tos gum tralialia, nes as darau vien tik is paprasto pastilazo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikakva: 09 lapkričio 2011 - 19:16
QUOTE(kirbe @ 2011 11 09, 16:16)
Naitai,kazko ant zydru pradejo traukti...... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(tikakva @ 2011 11 09, 19:15)
dar mergaites norejau paklausti o kur galima gauti tos gum tralialia, nes as darau vien tik is paprasto pastilazo.

http://www_cake-deco...c...t&Itemid=72

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 11 09, 10:12)
Erikiuxxx,o kur pirkai šokoladinę cukraus pudrą? Jei nerasiu tos pudros,kažin jei į ištirpintą želatiną įberčiau coca colos skonio yupi,gal ji nudažytų rudai?
Ir dar su kuom galėčiau padaryti medžio įmitaciją ant pastilažo,tik pabraižant su dantų krapštuku?

pirkau IKI pard.
tokia http://www.dansukker..._milteliai.aspx

imitacija dariau su peiliuku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rutcka @ 2011 11 09, 14:32)
4u.gif Tik vat klausimas, medaus su kaupu šaukštai  g.gif Nes man tai daug pasikabina, tai sakau, gal reikia nubraukti?

kadangi pasikabina daug, tai as dedu 2 saukstus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 lapkričio 2011 - 19:32
Labas vakaras visoms kepėjėlėms,

Nuostabu, kad patyrusios kepėjos parodo savo kūrinius ir pasidalina jų gamybos paslaptimis...nuoširdus ačiū......


Norėjau pasiteirauti:

Jeigu naudojame Gum Tragacanth - kokį pastiliažą tada reikia gaminti gėlytėms?

Ar yra koks nors esminis skirtumas tarp Gum Tragacanth ir CMC???? žinoma, išskyrus kvapą? Kuris geresnis?

Dar žinau, kad egzistuoja Tylo powder - kokia šitų miltelių paskirtis? doh.gif doh.gif doh.gif

Klausinėju todėl, kad esu tik pradedančioji ir norėčiau nusipirkti kažkurį iš šių miltelių, būtent gėlyčių darymui....tai norėtųsi geriausio varianto ax.gif ax.gif

Labai atsiprašau, jei mano klausimas kartojasi...... 4u.gif 4u.gif 4u.gif





Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 08, 17:22)
Labai jaukus torčiukas.... toks kakavinis, kakavinis  wub.gif  wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 11 08, 17:44)
erikiuxxx, nerealiai gražus tortas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 11 08, 17:58)
erikiux- nu labai grazus tortukas  thumbup.gif

QUOTE(naitas @ 2011 11 08, 19:54)
labai gražus tortas.
erikiukxxx, o ežiukas tikrai žydras? hihihi.gif šiaip aš retai esu sutikusi žydrų.. ne ežiukų... įdomu kaip šitas ežiukas vaikščiotų.. kalbėtų.. gal kokį "reidą" vestų, ežiukišką suknę sukurtų  cool.gif  ai šiaip, įkaito vaizduotė  cool.gif



ACIUKAS mergaites uz ivertinima mano tortuko, ir kam atrodo kad zidras biggrin.gif aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

-------------------------------------------------------------------------------

Kadangi auginau juodai pilka eziuka (kai maza buvau), tai toki ir bandziau daryti ax.gif pastilaza daziau tik juoda spalva, tai lig pilksvokas gavosi unsure.gif
http://www_miestoiq_.../03/eziukas.jpg

stebejausi kodel mamos daro rudus eziukus, o pasirodo kad ir tokiu buna bigsmile.gif


QUOTE(Olesta @ 2011 11 09, 16:33)
nu va specialiai atnešiu tris gėles iš lipdomojo baibokinio pastilažo, dėjau gum tralia lia...visa kita tortas, šokoladas ir grietinėlė, nu aš savam stiliuj...

Bet jusu stilius nuostabus, man toksai labai patinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 lapkričio 2011 - 20:11
Sveikos...cia diskutavote apie pastiliaza...va as irgi vargstu su juo.Jau antra karta dariau ir vis ne tas.na sakykim zelatinos dedam 14 gr,o gal kas sverete ir medu,butu gerai mazdaug zinoti ir medaus kiek gramais deti,gal tada butu aiskiau,nes musu visu tie saukstai gi skirtingi.As vat naudoju tuos specialius matuoklinius(gal jie netinka???)
user posted image
Papildyta:
va sis tortukas nesekmingai apdengtas,nes mase plysinejo,maskuotas gelytemis...
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,

Labai reikia Jusu patarimo, kai graziau? niekaip neapsisprendziu deti lapukus ar ne doh.gif Atsiprasau uz nuotrauka saldytuve, bet sunku tampyti ten atgal lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(olga25 @ 2011 11 09, 20:32)
Sveikutes,

Labai reikia Jusu patarimo, kai graziau? niekaip neapsisprendziu deti lapukus ar ne doh.gif Atsiprasau uz nuotrauka saldytuve, bet sunku tampyti ten atgal lotuliukas.gif



Man tai tik be lapukų ax.gif Kažkaip ta žalia jų spalva visai nedera ax.gif
Atsakyti
Be lapelių gražiau.
Atsakyti
sarah- graziai uzmaskuotas thumbup.gif
QUOTE(olga25 @ 2011 11 09, 21:32)
Sveikutes,
Labai reikia Jusu patarimo, kai graziau? niekaip neapsisprendziu deti lapukus ar ne doh.gif Atsiprasau uz nuotrauka saldytuve, bet sunku tampyti ten atgal lotuliukas.gif
user posted image
user posted image

man be lapuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2011 11 09, 21:35)
Man tai tik be lapukų  ax.gif Kažkaip ta žalia jų spalva visai nedera  ax.gif

man irgi geriau be schmoll.gif lapeliu
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2011 11 09, 13:08)
Ir su klausimeliu soriux; gal kas atsakytu, koks trumpiausias laikas rafalelui susistoveti, taip reik greitai padaryti man ji, jog jei as jam leisiu pastoveti tik apie valandziuke ir desiu mase ar nieko nenutiks? Labai prasau gal kas atsakys help.gif  ir aciu aciu aciu

Na nezinau, as siandien kaip tik taip ir dariau, nes nebuvo laiko - apie valanda laikiau saldytuve sutepus, tada dengiau pastiliazu. Buvo sunku darbuotis, nes buvo labai minkstas, bet torta pasieme dar po keliu valandu, ir jis vis dar gerai atrode, niekas nesusmego schmoll.gif

QUOTE(olga25 @ 2011 11 09, 20:32)

Vienareiksmiskai be lapeliu, beja, puikus tortas bigsmile.gif
Atsakyti