Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Višniukė @ 2011 11 08, 14:17)
O čia mano šių metų helovyniniai darbeliai blush2.gif

kaip gražu 4u.gif ypač pagalvėlė wub.gif

turiu prašymą visoms: gal galėtumėt patarti, ką išsiuvinėti tėčiui ant užrašinės doh.gif Užrašinė būtų maždaug A5 dydžio (kaip sąsiuvinis), naudojama būtų kaip darbo knyga (tėtis direktorius). Siuvinėsiu ant labai tamsaus (tamsiai rudo, beveik juodo, šiek tiek blizgaus) lino dėl praktiškumo 4u.gif
iš anksto ačiū padėjusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 08, 16:35)
turiu prašymą visoms: gal galėtumėt patarti, ką išsiuvinėti tėčiui ant užrašinės doh.gif  Užrašinė būtų maždaug A5 dydžio (kaip sąsiuvinis), naudojama būtų kaip darbo knyga


As uzrasyciau kazka lotinyskai. Apie prota, isminti ar sekme... 4u.gif
Atsakyti
Arba kokias gražias monogramas siuvinėti ... aš ant tamsaus audinio įsivaizduoju kokias truputį su metaliku kombinuotas raides raitytas
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 08, 11:07)
doh.gif o aš šeštadienį jau susikroviau nemenką krepšį ir užsisakiau ... gal žinai nuo kokios sumos taiko visus mokesčius

17 USD
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 08, 11:54)
Dar nė karto neteko mokėti muito ar PVM mokesčių. Užsakinėjau iš ten kokius 5 ar 6 kartus, sumos svyruodavo, bet yra buvę arti 100 USD.

As uzsakineju pastoviai, kartais ir po kelis per menesi. Ir kaip kada pasiseka, kaip praslista per muitine. Esu sumokejus ne karta ir maza nepasirode. Bet vistiek siunciuosi, tik zinau, kad blogiausiu atveju mano siuntinys pabrangs.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 08, 16:17)
O čia mano šių metų helovyniniai darbeliai blush2.gif


Labai smagūs helovyno darbeliai, ypač pagalvėlė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Musu ''kaime'' neseniai atsirado madeira metalik siulai. Gal kas zino ar sunku jais siuvinet? g.gif Noriu kaledoms si ta pasiuvinet, nereiketu internetu uzsisakineti
Atsakyti
o kai Višniuke ateina, tai griuk negyvas nuo darbeliu grozio wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 08, 20:36)
o kai Višniuke ateina, tai griuk negyvas nuo darbeliu grozio  wub.gif  wub.gif



pritariu, jau labai gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui mergikes wub.gif
Atsakyti
Jeee, pagaliau baigiau thumbup.gif (dekoju vienai siuvinetojai uz siuliukus)

user posted image
Atsakyti
Gintariuxt - na tai, kaip sakė Kūlverstukas, - statėme statėme ir pagaliau pastatėme! biggrin.gif Taip jau skubėjai, kad net nebeišlyginai... biggrin.gif (ar čia aš nevisai įžiūriu, ir tai medžiaga yra marga?..)
Grožis, aišku thumbup.gif
Tik gal dienos šviesoj iš naujo nufotografuok- geriau matysis spalvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 08 lapkričio 2011 - 20:45
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 08, 22:41)
Gintariuxt - na tai, kaip sakė Kūlverstukas, - statėme statėme ir pagaliau pastatėme! biggrin.gif Taip jau skubėjai, kad net nebeišlyginai...  biggrin.gif (ar čia aš nevisai įžiūriu, ir tai medžiaga yra marga?..)
Grožis, aišku  thumbup.gif
Tik gal dienos šviesoj iš naujo nufotografuok- geriau matysis spalvos 4u.gif



lotuliukas.gif viska akys gerai rodo 4u.gif skubejau pasirodyt.
Tai gal dienos sviesoje nufotkinsiu..arba kita fotosesija but tik kai ireminsiu 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti