Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(zundyte @ 2011 11 07, 21:25)
gal ir gerai tas popierius ,bet...visgi jis popierius,kris toršeras ant žemės ir suplyš tas popierius su visu siuviniu,nu man tai gaila būtų darbo doh.gif , doh.gif vistiek čia nemenkas siuvinėjimas gausis,manau medžiaga tai būtų geriausiai,ir aptraukti ir įtempti ir visom kitom prasmėm..


pritariu, jeigu man reiketu tai as rinkciausi tik medziaga , apie kitas priemones net negalvociau.
Atsakyti
Aš tai išvis nesuprantu, kam tą lempą apsiuvinėt. Karštis - medžiaga - šviesa... g.gif Man nedera šitie dalykai.
Atsakyti
Na šiais laikais karščio tai nėra ,lemputės nekaitrinės mirksiukas.gif , mirksiukas.gif tai medžiagai niekas neatsitiks,o jei žmogus nori savo darbu papuošti interjerą ,tai tegu,manau kad koks dailus motyvas ant to toršero tik papuoštų kambarį,kiekvienas renkasi pagal save...
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 11 07, 17:55)
gal galit pasakyt, kiek kainuoja siuntimas iš 123stitch to ir per kiek laiko ateina iki LT?  aciuks.gif

Priklauso nuo užsakymo dydžio, bet minimalus siuntimo mokestis berods 4,99 dolerio. Per kiek laiko ateina nepamenu, nes jau senokai iš ten užsisakinėjau, bet manau apie porą savaičių.
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 08, 08:12)
Priklauso nuo užsakymo dydžio, bet minimalus siuntimo mokestis berods 4,99 dolerio. Per kiek laiko ateina nepamenu, nes jau senokai iš ten užsisakinėjau, bet manau apie porą savaičių.

ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 11 07, 18:55)
gal galit pasakyt, kiek kainuoja siuntimas iš 123stitch to ir per kiek laiko ateina iki LT?  aciuks.gif

Ateina per mėnesį. Ir turėk galvoj, kad gali tekti susimokėti muitą ir PVM, dėl ko siuntinys gan smarkiai pabrangs.
Alternatyvai galiu pasiulyti visoms norincioms padaryti bendra uzsakyma is www.casacenina.com ir pasidalinti turima 4% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 07, 19:22)
Mergaites, kurios suvinejot ant juodos kanvos, kaip sprendet klausima del piesinio perkelimo?  blush2.gif

Pati nebandziau, bet yra baltas isplaunamas markeris, skirtas zymetis ant tamsios medziagos. Yra kasiuluose, sone pasirenki ivairus irankiai rankdarbiams,o tada zymejimo priemones. smile.gif

http://www.kasiulai....eris-p-188.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 08 lapkričio 2011 - 09:55
QUOTE(Dvi @ 2011 11 08, 09:35)
Ateina per mėnesį. Ir turėk galvoj, kad gali tekti susimokėti muitą ir PVM, dėl ko siuntinys gan smarkiai pabrangs.
Alternatyvai galiu pasiulyti visoms norincioms padaryti bendra uzsakyma is www.casacenina.com ir pasidalinti turima 4% nuolaida.

doh.gif o aš šeštadienį jau susikroviau nemenką krepšį ir užsisakiau ... gal žinai nuo kokios sumos taiko visus mokesčius
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 11 08, 10:35)
Ateina per mėnesį. Ir turėk galvoj, kad gali tekti susimokėti muitą ir PVM, dėl ko siuntinys gan smarkiai pabrangs.


Dar nė karto neteko mokėti muito ar PVM mokesčių. Užsakinėjau iš ten kokius 5 ar 6 kartus, sumos svyruodavo, bet yra buvę arti 100 USD.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 08, 10:54)
Dar nė karto neteko mokėti muito ar PVM mokesčių. Užsakinėjau iš ten kokius 5 ar 6 kartus, sumos svyruodavo, bet yra buvę arti 100 USD.

Aš prieš tai irgi du ar tris kartus užsakinėjau, bet sumos buvo po 20-40 USD. Matyt teks laukt savojo ir tikėtis, kad neapmokestins g.gif šįkart truputį viršija 80USD
Atsakyti
Sveikutės darbštuoliukės 4u.gif

Tik neapsilankyk keletą dienelių - ir va jau kiek grožių pridėjusios wub.gif

O čia mano šių metų helovyniniai darbeliai blush2.gif

Dėkliukas telefonui. Mini raganaitė Lulu. Labai sumažinta didžioji Lulu raganaitė. Lulu dydis 6,5x8 cm
Siuvinėta ant 29 ct lino per siuliuką.

user posted image

Moliūgėliai. Siuviniu dekoruota pagalvėlė. Siuvinėta ant 16 ct baltos aidos, panaudota 16 DMC spalvyčių.

user posted image
Atsakyti
Labai grazu wub.gif
Atsakyti