Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(elzeda @ 2011 11 07, 19:56)
O dėl klausimo, tai aš gerai supratau, kad siuvinėdama ant baltos Tu persipieši piešinį? g.gif Aš tai niekada to nedarau. Nors gal aš klausimą ne taip suprantu g.gif


Nusisnekejau, nekitaip.... lotuliukas.gif Turejau mintyje kaip susibraizyti linijas kas 10 kryziuku ant juodos spalvos? Baltu siulu nebent pasizymeti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 07, 20:59)
Nusisnekejau, nekitaip....  lotuliukas.gif  Turejau mintyje kaip susibraizyti linijas kas 10  kryziuku ant juodos spalvos? Baltu siulu nebent pasizymeti...  g.gif


Būna, būna... lotuliukas.gif Gal kokia siuvėjų kreida ar muiliukas (nežinau ką ten jos naudoja) tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 07, 19:22)
Ir ar teko kuriai bandyti siuvineti ant plastikines kanvos ir daryti pvz. torsero gaubta?  g.gif


O ar nebūtų daug gražiau siuvinėti ant medžiagos ir ta medžiaga aptraukti toršero gaubtą arba jo karkasą?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 07, 20:06)
O ar nebūtų daug gražiau siuvinėti ant medžiagos ir ta medžiaga aptraukti toršero gaubtą arba jo karkasą?


Gaubtas butu vamzdzio tipo ir gana aukstas. Mastau, gal plastikas geriau forma laikytu...? g.gif
Vat tokio tipo butu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 07, 19:20)
Gaubtas butu vamzdzio tipo ir gana aukstas. Mastau, gal plastikas geriau forma laikytu...?  g.gif
Vat tokio tipo butu:
user posted image

Gal ir geriau formą laikytų ,nors abejoju,nes ji gana kieta ,sunkiai pasiduoda lenkimui o čia reiktų dar susiūti kažkaip ,o dar įdomu kur gautum tokį gabalą tos kanvos,juk ji parduodama tik A4 formato lapais ,didesnės niekur nemačiau....
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 11 07, 20:26)
Gal ir geriau formą laikytų ,nors abejoju,nes ji gana kieta ,sunkiai pasiduoda lenkimui o čia reiktų dar susiūti kažkaip ,o dar įdomu kur gautum tokį gabalą tos kanvos,juk ji parduodama tik A4 formato lapais ,didesnės niekur nemačiau....


Na reiks naturoj pačiupinet... ax.gif
Aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti
na ji ne geležinė ,aišku, lankstosi ,bet nu ir ne tokia kaip popierius,lenkiama ji "priešinasi",be to jei ją išsiuvinėt pilnai tokį plotą tai pražilčiau ,jie nepilnai tai skylutės neužpildytos šviestųsi,o ir šviesos nuo tokio toršero būtų mažai ,žodžiu manau nelabai pavyktų gaubtą aptraukti,o vat ant standesnės medžiagos tikrai gautųsi super,o jei dar pakrakmolinus ją būtų super ,tai dar pagalvok,manau medžiaga patogiau ir pigiau ir gražiau... mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal cia tiktu ne plastikine kanva, o Magic? Nes ji tokia standesne uz medziaga, bet tam ir skirta kad daryti visokius gaubtus, eglutes zaisliukus. O jos tikrai yra karpomos, nezinau kokio plocio rulonas, bet KaSiuluose neseniai ciupinejau mirksiukas.gif

O gal kuri zinot kur rasti Kaune plastikines kanvos? Nesugebu rasti blush2.gif Radau tik CasaLanoj, bet ten kaina kazkokia nenormaliai didele doh.gif
Atsakyti
aš siunčiausi iš siuvinėjimo magijos ir kaina nesikandžiojo ,tiesa tai buvo prieš metus ,tai gal pabrango ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 11 07, 20:40)
aš siunčiausi iš siuvinėjimo magijos ir kaina nesikandžiojo ,tiesa tai buvo prieš metus ,tai gal pabrango ax.gif


aha, as sita irgi jau turiu uzmacius, galvoju siusiuos jei kaune negausiu, tik va nezinau kiek reikes man tu gabalu, tai jei kokio vieno pritruksiu, tai papildomai atsisiusti gaunas kanvos kaina 6 lt, siuntimas 7 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
as turiu nusipirkus toki Perforuotas popierius siuvinėjimui , jis skirtas irgi ir zaisliukams gaminti, jis toks minkstas ir lankstosi, ta prasme lankstesnis negu plastikine
pirkau is kasiulai, bet taip greitai ,neberandu kokiam jis skyreli.
Atsakyti
gal ir gerai tas popierius ,bet...visgi jis popierius,kris toršeras ant žemės ir suplyš tas popierius su visu siuviniu,nu man tai gaila būtų darbo doh.gif , doh.gif vistiek čia nemenkas siuvinėjimas gausis,manau medžiaga tai būtų geriausiai,ir aptraukti ir įtempti ir visom kitom prasmėm..
Atsakyti