Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 07, 12:42)
Dar vienas "pabaigtukas"- meškučio miegelis iš DFEA. Po kažkiek laiko pasiūsiu iš šito šį bei tą vaikiško. Siuvinėta ant Lugana evenweave, ir niekad daugiau ant jos nesiuvinėsiu, nes medžiaga kažkokia kreiva, net jei atkerpi lygiai pagal audinio siūlus doh.gif





Žinau jau, koks bus mano sekantis dizainų autorius... DFEA
Atsakyti
user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 07, 13:42)
Dar vienas "pabaigtukas"- meškučio miegelis iš DFEA. Po kažkiek laiko pasiūsiu iš šito šį bei tą vaikiško. Siuvinėta ant Lugana evenweave, ir niekad daugiau ant jos nesiuvinėsiu, nes medžiaga kažkokia kreiva, net jei atkerpi lygiai pagal audinio siūlus doh.gif


Pumpurėli, žiūriu išpopuliarinsi DFEA biggrin.gif Gražus meškutis wub.gif , nematytas toks. Ačiū, už pastabą apie Luganos ewą - pasižymėjau savo užrašuose.

QUOTE(sobieska @ 2011 11 07, 16:59)


Gražu, įdomu ką iš jo darysi?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 07, 12:42)
Dar vienas "pabaigtukas"- meškučio miegelis iš DFEA. Po kažkiek laiko pasiūsiu iš šito šį bei tą vaikiško. Siuvinėta ant Lugana evenweave, ir niekad daugiau ant jos nesiuvinėsiu, nes medžiaga kažkokia kreiva, net jei atkerpi lygiai pagal audinio siūlus doh.gif


Mielas darbelis wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 11 07, 15:59)

Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 07, 16:14)
Ačiū, už pastabą apie Luganos ewą - pasižymėjau savo užrašuose.


Gal ne visų gamintojų ewai kreivi, net ir nežinau, ką pasakyti. Ieškojau, kokio gamintojo aš turėjau, bet taip ir neradau užsakymų istorijos to pirkinio. Bet man regis, ten buvo ne Zweigart ewas... Taip kad nenorėčiau užtraukti blogo vardo Luganai, tik pasakau, kad teko apturėti problemų su vienu konkrečiu gabalu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 07 lapkričio 2011 - 16:40
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 07, 18:39)
Gal ne visų gamintojų ewai kreivi, net ir nežinau, ką pasakyti. Ieškojau, kokio gamintojo aš turėjau, bet taip ir neradau užsakymų istorijos to pirkinio. Bet man regis, ten buvo ne Zweigart ewas... Taip kad nenorėčiau užtraukti blogo vardo Luganai, tik pasakau, kad teko apturėti problemų su vienu konkrečiu gabalu...


Ant Zweigart ewo esu siuvinėjusi, tai nepastebėjau, kad kreivas būtų. Bet tai gal todėl, kad mažus gabaliukus kirpau g.gif (atvirukams). Na, gal tada Luganos tiesiog brokuotas pasitaikė?
Atsakyti
Pumpurėli, Sobieska
beprotiškai dailu, žiūriu ir žiūriu wub.gif
Atsakyti
Sveikos!
visoms už gražius darbelius po 4u.gif

gal galit pasakyt, kiek kainuoja siuntimas iš 123stitch to ir per kiek laiko ateina iki LT? aciuks.gif
Atsakyti
Pumpurėli, Sobieska kaip grazu wub.gif

O cia pirmoji mano siuvineta atvirute, kadangi padovanota savaitgali, tai galiu ir pasirodyt ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 07 lapkričio 2011 - 18:06
Puikus naujieji darbeliai wub.gif

Rytoj keliauju pasiimti Kreiniko, nes pritrukau verysad.gif tai rytoj bus baigta jau Mirabilia bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabus darbeliai, mergaites!!! 4u.gif

Pries uzpuolant klausinet, idesiu ir as saviskius... Pasirodo, siuvineti pagalves uzvalkala 4 spalvomis - ziauriai nuobodus ir monotoniskas darbas doh.gif Taigi, vietoj pailsejimu sumasciau savo vaikystes (!) siulu likucius kur nors panaudoti. Gavosi stai smile.gif


user posted image

Nepykit, jeigu nepatiks sofos gobelenas... lotuliukas.gif 4u.gif

O dabar klausimukai. Mergaites, kurios suvinejot ant juodos kanvos, kaip sprendet klausima del piesinio perkelimo? blush2.gif Ir ar teko kuriai bandyti siuvineti ant plastikines kanvos ir daryti pvz. torsero gaubta? g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 07 lapkričio 2011 - 18:51
QUOTE(Spindulia @ 2011 11 07, 20:01)
Pumpurėli, Sobieska kaip grazu  wub.gif 
O cia pirmoji mano siuvineta atvirute, kadangi padovanota savaitgali, tai galiu ir pasirodyt  ax.gif


Puiku, graži atvirutė tokiai įsimintinai progai thumbup.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 07, 20:17)
Rytoj keliauju pasiimti Kreiniko, nes pritrukau  verysad.gif  tai rytoj bus baigta jau Mirabilia  bigsmile.gif


Tai vistik pritrūkai... Gaila, aišku, bet svarbiausia, kad greitai Mirabilia bus baigta smile.gif

QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 07, 20:22)
Taigi, vietoj pailsejimu sumasciau savo vaikystes (!) siulu likucius kur nors panaudoti. Gavosi stai  smile.gif

Mergaites, kurios suvinejot ant juodos kanvos, kaip sprendet klausima del piesinio perkelimo?  blush2.gif 



Šauniai panaudoti likučiai thumbup.gif

O dėl klausimo, tai aš gerai supratau, kad siuvinėdama ant baltos Tu persipieši piešinį? g.gif Aš tai niekada to nedarau. Nors gal aš klausimą ne taip suprantu g.gif
Atsakyti