Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Labai grazi saltiesele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 05, 15:57)
Šiandien pabaigiau dar vieną "amžiaus" darbą. Kalėdinė staltiesėlė, pradėta turbūt 2007 m., pabaigta štai ką tik. Tuo metu dar siuvinėjau ant aidos, taig dabari teko pabaigti su ta nemalonia medžiaga dirbti. Siuvinėta DMC rayon siūlais ir kreiniku (daug kreiniko...). Džiaugiuosi, kad "nupūčiau metų dulkes" nuo šio darbo ir jį pabaigiau, galiausiai gavosi ne taip ir prastai smile.gif Motyvai "lipldyti" mano pačios, nykštukai ir snaigės - DFEA.


Puiki staltiesėlė, turėsi Kalėdoms gražų akcentą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 05, 14:57)
Ačiū už mano pagalvėlės įvertinimus  4u.gif

Šiandien pabaigiau dar vieną "amžiaus" darbą. Kalėdinė staltiesėlė, pradėta turbūt 2007 m., pabaigta štai ką tik. Tuo metu dar siuvinėjau ant aidos, taig dabari teko pabaigti su ta nemalonia medžiaga dirbti. Siuvinėta DMC rayon siūlais ir kreiniku (daug kreiniko...). Džiaugiuosi, kad "nupūčiau metų dulkes" nuo šio darbo ir jį pabaigiau, galiausiai gavosi ne taip ir prastai smile.gif Motyvai "lipldyti" mano pačios, nykštukai ir snaigės - DFEA.




Ooo, kalėdinė staltiesė wub.gif wub.gif wub.gif Aš tai visą gyenimą svajoju išsiuvinėti kokią nors staltiesę, bet vargu bau ar pavyks. Viena labai labai patyrusi siuvinėtoja man kartą ūpą visiškai numušė ir pasakė, kad siuvinėti staltiesę - visiškas jėgų švaistymas irnetausojimas. Bet vis dėlto manau, kad siuvinėta staltiesė - tai tikras meilės šeimai ir namams įrodymas blush2.gif O ypač tie nykštukai kampuose visiškai stebuklingi. Tik (bet čia jokiu būdu ne akmenukas į Pumpurėlio daržą) raudonos būčiau nesiuvinėjusi. Man labiau patinka auksinės Kalėdos bigsmile.gif
Atsakyti
Zhuvycia - čia tik staltiesėlė, ne staltiesė, jos dydis maždaug 60x60 cm, didelės staltiesės siuvinėti man mintis nekiltų taip pat biggrin.gif (kantrybės šiaip turiu, na bet ne tiek...)
O dėl spalvos... Dabar ir pati būčiau rinkusis kitą audinį, garantuotai liną, gal tiesiog natūralios spalvos. Bet šitas audinys buvo ištrauktas iš tų laikų, kai mano supratimas apie siuvinėjimą buvo pirmoko stadijoje biggrin.gif Nepaisant to, raudona spalva per daug man nekliūva, toks jau šis darbas gavosi...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 05, 23:46)
Zhuvycia - čia tik staltiesėlė, ne staltiesė, jos dydis maždaug 60x60 cm, didelės staltiesės siuvinėti man mintis nekiltų taip pat  biggrin.gif (kantrybės šiaip turiu, na bet ne tiek...)
O dėl spalvos... Dabar ir pati būčiau rinkusis kitą audinį, garantuotai liną, gal tiesiog natūralios spalvos. Bet šitas audinys buvo ištrauktas iš tų laikų, kai mano supratimas apie siuvinėjimą buvo pirmoko stadijoje biggrin.gif Nepaisant to, raudona spalva per daug man nekliūva, toks jau šis darbas gavosi...



Aš irgi taip pamaniau, kad kadangi seniai siuvinėjai, tai čiupai vos ne pirmą pasitaikiusią medžiagą, gal tada dar jų ne tiek ir buvo. Nepaisant pirmoko stadijos, motyvai pasirinkti kuo nuostabiausi, nykštukai tie tai mane užbūrė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 11 06, 00:03)
Nepaisant pirmoko stadijos, motyvai pasirinkti kuo nuostabiausi, nykštukai tie tai mane užbūrė  wub.gif  wub.gif  wub.gif


O vat tuos nykštukus parinkau dabar, ne tada seniai biggrin.gif Ta staltiesėlė tam tikra prasme atspindi mano siuvinėjimo "evoliuciją" biggrin.gif
Atsakyti
oi,as irgi net pradedu apie staltiesele...bet as gal imciau ne Kalediniais motyvais,o kasdienai ax.gif ziureciau kiekviena diena biggrin.gif
grazi kaledine staltiesele thumbup.gif
Atsakyti
Su kiekvienu dygsniu meldzius, kad nepritruktu metallic'o doh.gif nes tada siandien tikrai nebaigsiu Mirabilios ...
Atsakyti
Labas,
gal žinot kur galima įsigyti ar parsisiųsti naujausius rusiškus žurnalus "vyšivaju chrestikom"?
Atsakyti
Ar pašte negalima užsiprenumeruoti? Kažkada esu taip siuntusis kažkokius lyg ir "Vyšytyje kartiny"
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 06, 10:15)
O vat tuos nykštukus parinkau dabar, ne tada seniai biggrin.gif Ta staltiesėlė tam tikra prasme atspindi mano siuvinėjimo "evoliuciją"  biggrin.gif



Nu kad tave kur, ir man toks įtarimas buvo, kad pirmokai dar tokių nykštukų nebūtų susiradę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar vienas "pabaigtukas"- meškučio miegelis iš DFEA. Po kažkiek laiko pasiūsiu iš šito šį bei tą vaikiško. Siuvinėta ant Lugana evenweave, ir niekad daugiau ant jos nesiuvinėsiu, nes medžiaga kažkokia kreiva, net jei atkerpi lygiai pagal audinio siūlus doh.gif

user posted image
Atsakyti