Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 29, 12:57)
rudoji knygele superine  mirksiukas.gif tas baltas virselis,ten medziaga ? ax.gif

Ačiū 4u.gif - tas baltas viršelis- tai viršelis. labai gražus jis man buvo, todėl uždengiau tik gabalėlį, norėjosi tas gėles palikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 29, 15:43)
Ačiū  4u.gif - tas baltas viršelis- tai viršelis. labai gražus jis man buvo, todėl uždengiau tik gabalėlį, norėjosi tas gėles palikti  smile.gif

grazios abi...o kaip tos rudosios knygutes atrodo galine puse? per visa eina medziagyte? idomu pasidare, kaip kt puse pritvirtinta...
Atsakyti
As pilnai sutinku, kad tai puikus pavyzdys, kaip nereiketu daryti. Net mintis nekilo, kad gali Uodegyte ikelti rizikuodama. Man baisiausia, kad tokie darbai irgi susilaukia pagyru lygiaverciai kaip, kad pvz kruopstus, profesionalus darbai unsure.gif

rasiux idealus sprendimas melynajai bigsmile.gif ir labai puiki rudoji wub.gif
Atsakyti
trumpai apie rudąją knygutę- lino gabalėlis klijuotas tik ant viršelio ir užlenktas kokią 1,5 cm. Tada įklijuotas priešlapis ir viskas gražiai atrodo. Kitoje pusėje medžiagos nėra, nes kaip ir rašiau- patiko man pats viršelis ir niekuo nenorėjau dengti.
Vėliau pafotkinsiu ir per parašą galėsit, kam įdomu, pažiūrėti kaip ten viskas yra.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 29, 15:58)
trumpai apie rudąją knygutę- lino gabalėlis klijuotas tik ant viršelio ir užlenktas kokią 1,5 cm. Tada įklijuotas priešlapis ir viskas gražiai atrodo. Kitoje pusėje medžiagos nėra, nes kaip ir rašiau- patiko man pats viršelis ir niekuo nenorėjau dengti.
Vėliau pafotkinsiu ir per parašą galėsit, kam įdomu, pažiūrėti kaip ten viskas yra.

o dekui...suprantamai parasei, visai gera mintis ir medziagytes daug nesusinaudoja, nes nerandu ir paprastu uzrasiniu, radau grazias, kurioms gaila uzdengti virselius biggrin.gif
Atsakyti
labas, parodau as savo kalediniu dovanu arsenala smile.gif
kregzdutes mamai, man ju dizainas nelabai.. bet mamai patiko, uz tai issiuvinejau. Siuvinejosi labai smagiai ir greitai.
user posted image

mano pirmas ir paskutinis turbut darbas ant lietuvisko lino, cia praskaiciuota kiek, kur dursi ten "kliurka", turejo but dovana anytai, bet ar dovanosiu nezinau, truputi paciai geda uz toki "sedevra"... doh.gif
user posted image

o cia procesiukas, juodai balta masina bus teciui... jei spesiu pabaigt. Schema dariausi pati pagal turimos medziagos dydi, tai truputi per daug uzsimojau, didoka gausis, bet nieko, gal bus grazu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangele: 29 lapkričio 2011 - 14:16
QUOTE(Padangele @ 2011 11 29, 16:10)

puikus sampleriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 11 29, 10:46)
gal tai zmogaus pats pirmas darbelis ir pirmas ireminimas cool.gif gal medziagos krastams nepaliko....
nepagalvojat,kad ir cia gali lankytis tas asmuo ir po tokiu issisaipymu tikrai kojos cia nebekels

drinks_cheers.gif Nenorėčiau, kad mano nevykusį bandymą demonstruotų kažkur kitur g.gif Bet gražius ir parodom, kaip pavyzdžius. Mes pas rusaičių lankomės, gal ir jos lankos bigsmile.gif
Bet ir aš nesirodyčiau manau, todėl labai baisu rodytis lotuliukas.gif


Ruda knygelė labai labai graži wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 29 lapkričio 2011 - 14:30
Sveikutes 4u.gif

Knygute "Nijoles receptai" wub.gif


Paskutinis is mano pabaigtuku, kuriuos galiu rodyt blush2.gif

Eglutes zaisliukas. Pagal Sweat Heart Tree Mini Christmas ornament. Pakeistos spalvos ir dadeta keletas mano pacios akcenteliu smile.gif Panaudotas Antique White 32 ct linas, dviejų spalvyčių daug daug MH karoliukų , auksinis kutukas ir kaspineliai.


user posted image

Daugiau didesniu foto tinklarastyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 29, 13:55)
Užbaigiau savo knygeles


Rudoji knygelė man labiau patinka nei balta, bet abi labai dailiai padarytos thumbup.gif

Višniuke - niu labai labai... wub.gif Jaučiu, pasiknisai ties šita "smulkmena" kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 29 lapkričio 2011 - 14:37
Man tai kaip pelėdai- visi vaikai gražūs biggrin.gif , bet rudos labiau norėčiau dovanų biggrin.gif
Vyšniuke- super burbuliukas- kubiukas wub.gif
Atsakyti
o kad pabiro darbeliu bigsmile.gif Saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti