Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Puikus visi darbeliai, Kaledos jau atrodo cia pat uz kampo wub.gif wub.gif wub.gif

Mano atvirutes kaledines ir po truputi juda, beveik baigiu trecia besmegeni issiuvineti, dar galvoju, kad dar vieno reikes g.gif ir reikes galvoti kaip cia graziai sukomponuoti atvirutes 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras mergaitės.norejau paklausti gal kuri esat girdejusi tokios firmos siuliukus RAIN BOW radau maximoje jie pigesni nei anchor ar dmc. buvau radusi kaip konvertuoti ale gi nuorodos neissaugojau dabar nerandu niekur nors uzsimusk. jei galit imeskit nuoroda cia arba i a.ž. dideliausias aciuuu
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 26, 22:36)
Murkse, kaip gražuuuuuu  wub.gif Mačiau ant kažkokio žurnalo viršelio, tai taip gražiai neatrodė kaip Taviškis 

ačiū
kai pradėjau siuvinėti, tai schemutė buvo žurnaliuke, angliškam, internete netyčia užtikau. Sunkiausia mėlyna dalį siuvinėt doh.gif Medalis kurios viena spalva siuvinėja

QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 26, 22:49)
pavadinima gal zinai,paziureciau jau iremintu darbu ,pasikolinsi ideju kaip ireminti ax.gif beje labai grazu  4u.gif

ačiū, Winter Robin . veliau radau Вышиваю крестиком 2007 kaledinis nr
cindy, Uodegyte, *mamusikas* ačiū dėl patarimų. Bandysim ieškot balto biggrin.gif Kilo dabar klausimas ar pasporto reik doh.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 11 27, 00:17)
murkse...labai gražus gavosi paveiksliukas...  wub.gif

ačiū

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 11 27, 11:27)
Labai gražus ir šventes ateinančias jau primena šis darbelis mirksiukas.gif  na o rėmelis baltas arba mėlynas manau tiktu pagal mane

ačiū

QUOTE(Laura81r @ 2011 11 27, 11:37)
labai idomus!o cia rinkinys siuvinetas,ar kaip?

ačiū. iš žurnalo schema.

QUOTE(jurginėlis @ 2011 11 27, 11:43)
murkse,
labai dailu thumbup.gif  Gal rėmelis baltas kiek sendintas tiktų
rodaus Noros Corbett

ačiū
procesas super

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 11:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif

thumbup.gif o aš taip ir neatradau laiko ne vienam atvirukui doh.gif kitiems metams nuo sausio ruošsiuos biggrin.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 11 27, 12:00)
Murkse  thumbup.gif  as pabandyciau sidabrini, kad sniegas speigu zibetu  bigsmile.gif

ačiū už patarimą.

QUOTE(rasiux- @ 2011 11 27, 12:30)
Pačiu laiku baigtas  thumbup.gif . man patiktų melsvas su baltais rėmas- toks a la
sendintas būna (bent jau seniau būdavo) arba sidabrinis.

ačiū.

P.S. ačiū dar kartą kad aktyviai dėl rėmų parašėt. Einu pavadinimą paieškosiu schemutės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 27 lapkričio 2011 - 12:38
Aciu uz padekas mano atvirukams 4u.gif tiesa sakant as jau juos siuvineti pradejau rugsejo gale ir issiusiuvinejo labai greitai. Ir jie jau iskeliavo i Lietuva mano artimiesiems.
Norit padaryti ranku darbo dovaneles didesnes ar mazesnes tikrai tam reikia ruostis ne maziau kaip pries pusmeti, nes jos laiko uzima nemazai, o jeigu dar ir burys zmoniu kuriuos nori pasveikinti ....

Zieminis paveikslas tikrai nuostabus, as irgi deciau balta rema,bet be pasporto.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 22:53)
Kilo dabar klausimas ar pasporto reik  doh.gif

jai dalis fono pilnas ,tada pasporto reikia,kad atskirtum nuo remo ax.gif

cia keletas variantu ax.gif

user posted image
user posted image


ir dar virtualus reminimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 lapkričio 2011 - 14:40
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 10:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif


nuostabi armija thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 27, 14:35)
cia keletas variantu  ax.gif

2 variantas gražesnis mirksiukas.gif bent jau man
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 27, 16:35)
cia keletas variantu  ax.gif


Antras man geriau atrodo, bet rėmo gal kitokio norėtųsi g.gif Neblizgaus tokio, pasenovinto gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 09:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif


oho,kazkas Kaledom pasiruoses jau thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Uodegyte, už pvz. Ir man 2 geresnis, drinks_cheers.gif kažkokio kitokio rėmo norisi

Va paieškojau pavadinimo Robin in the snow by Claire Comerford
radau toki
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 27 lapkričio 2011 - 15:39
QUOTE(murkse @ 2011 11 27, 17:01)
Ačiū, Uodegyte, už pvz. Ir man 2 geresnis,  drinks_cheers.gif kažkokio kitokio rėmo norisi

Va paieškojau pavadinimo Robin in the snow by Claire Comerford
radau toki


is zurnalo reminimas smile.gif bet man darbelis gan grazus,ir tikrai noreciau ji isryskinti .o raudonas reminimas toks supaprastintas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 lapkričio 2011 - 16:02
Labutis, na ir grožių prisiuvinėjot, wub.gif aš dvi savaites be ryšio buvau, kompą virusai suvalgė. Kaip sužinojau vėliau, tą dieną būtent sm siautėjo.

O aš atnešiau savo jūros procesiuką:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 03:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif


Kiek grozybiu wub.gif Man labai labai patiko visos thumbup.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 11 27, 09:15)
O aš atnešiau savo jūros procesiuką:


Labai kruopstus darbelis!
Atsakyti