Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(cindy @ 2011 11 27, 00:45)
Labai gražu wub.gif  Aš įsivaizduoju kažkodėl baltą rėmą rolleyes.gif

as taipat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 lapkričio 2011 - 22:58
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 21:53)
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif  Nemažiau man mielas biggrin.gif  Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų

wub.gif
pritariu merginoms dėl balto rėmo
Atsakyti
murkse...labai gražus gavosi paveiksliukas... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 26 lapkričio 2011 - 23:18
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 21:53)
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif  Nemažiau man mielas biggrin.gif  Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų

Labai gražus ir šventes ateinančias jau primena šis darbelis mirksiukas.gif na o rėmelis baltas arba mėlynas manau tiktu pagal mane mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką galiu pasakyti - pirma patirtis siuvinėjant ant lino džiugina clap.gif . Nežinau ar man pasirodė, ar taip yra iš tikrųjų, bet siūlas ir adata slysta daug lengviau nei siuvinėjant ant ewo, ir skaičiuot kažkodėl lengviau g.gif Siuvinėju ant zweigart 32 ct lino.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 19:53)
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif  Nemažiau man mielas biggrin.gif  Labai l

labai idomus!o cia rinkinys siuvinetas,ar kaip?
Atsakyti
murkse,
labai dailu thumbup.gif Gal rėmelis baltas kiek sendintas tiktų g.gif

rodaus Noros Corbett elniuko procesą, kiek tamsi foto, net šviesos nepadėjo, tad nelabai matos lino spalva-jis smoky pearl spalvos, toks melsvas
user posted image
Atsakyti
Mano kaledine armija biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Murkse thumbup.gif as pabandyciau sidabrini, kad sniegas speigu zibetu bigsmile.gif

Jurgineli, grazus procesas, o Aglytes kaledine armija puikiai paruosta desantui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 11 27, 12:43)
rodaus Noros Corbett elniuko procesą, kiek tamsi foto, net šviesos nepadėjo, tad nelabai matos lino spalva-jis smoky pearl spalvos, toks melsvas


Labai fainas elniukas bus thumbup.gif . Kelintas čia linas?

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 12:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif


Oho, kokia daugybė thumbup.gif Šauniai padirbėjai.
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 11 27, 11:43)
rodaus Noros Corbett elniuko procesą, kiek tamsi foto, net šviesos nepadėjo, tad nelabai matos lino spalva-jis smoky pearl spalvos, toks melsvas


Gražuolis šitas elniukas... ax.gif Karoliukų gavai?

Aglyte - labai gražios atvirutės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 20:53)
Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų

Pačiu laiku baigtas thumbup.gif . man patiktų melsvas su baltais rėmas- toks a la
sendintas būna (bent jau seniau būdavo) arba sidabrinis.
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 11 27, 10:55)
Mano kaledine armija  biggrin.gif

Nuo tokio armijos antplūdžio visi priešai krito iš susižavėjimo biggrin.gif - labai šaunūs atvirukai thumbup.gif
O aš pagavau azartą knygelėms. Beveik baigiau su raidele (trūksta priešlapių- pirmadienį varysiu nusipirkt, nes rankos jau labai niežti), dabar jau kitai sumanymą turiu smile.gif
Atsakyti