Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

4u.gif sveikos reik konvertuoti madeira i DMC smile.gif kur cia buvo visad nuorada nera ten madeiros
ACIU
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2011 11 25, 20:09)
4u.gif sveikos reik konvertuoti madeira i DMC  smile.gif kur cia buvo visad nuorada nera ten madeiros
ACIU

pagooglink smile.gif

http://www.findstitc...,dmc/to,madeira

http://dmctransforma....com/DMC-M.html
Atsakyti
Konveteris
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 25, 20:07)



ACIU 4u.gif bet dauguma spalvu nera kaip ,gaila teks kastytis atspalviuose smile.gif
Atsakyti
labai didelis aciu visoms uz pagyrimus mano kaimo vaizdui 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 11 24, 21:08)
Labai įdomus dizainas  4u.gif

o štai ir mano keli nauji darbeliai

Pasirodau su naujais darbeliais.

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, prasau pagalbos, gal kuri pas save turite atrinkusios DMC spalvytes pirtinikams? buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 15, 23:05)

dekui uz ats ,tik db pastebejau ax.gif
Atsakyti
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif Nemažiau man mielas biggrin.gif Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 22:53)
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif  Nemažiau man mielas biggrin.gif  Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų


Murkse, kaip gražuuuuuu wub.gif Mačiau ant kažkokio žurnalo viršelio, tai taip gražiai neatrodė kaip Taviškis thumbup.gif .

O aš šiandien išsilaikiau paskutinį sesijos egzą clap.gif . Tai iškarto puoliau relaksintis siuvinėdama. Jau dvi anksčiau pradėtas atvirutes pabaigiau, reikia tik apipavidalinti. Siuvinėjau ant ewo. Ką aš žinau, nelabai man doh.gif , bet gal todėl kad metaliko daug buvo, o šis painiojos, raizgės, visą malonumą gadino. O dabar laikykit špygutes einu trečią ant lino bandyt siuvinėt. Labai jau tikiuosi, kad patiks, nors metaliko irgi nemažai.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 22:53)
Naujausiais darbas. Pabaigtas po 3-4metu lotuliukas.gif  Nemažiau man mielas biggrin.gif  Labai laukiu pasiūlymų dėl rėmų


pavadinima gal zinai,paziureciau jau iremintu darbu ,pasikolinsi ideju kaip ireminti ax.gif beje labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 26, 20:53)


Labai gražu wub.gif Aš įsivaizduoju kažkodėl baltą rėmą rolleyes.gif
Atsakyti