Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Katu @ 2011 11 25, 06:51)
Oje, medalis uz kantrybe  wub.gif
Mano viena paskutiniu atviruciu


wub.gif
as ir su klausimu, o medziagos krastus gal su tuo "kietintoju" tepei, kad taip graziai atrodo? ar ka darei? 4u.gif
Atsakyti
Lauksim irėminto kaimiško vaizdelio thumbup.gif

Džeinės darbeliai - thumbup.gif Su ta mokykla reikėtų kokią sutartį sudaryt, o tai jau nebe pirmą kartą užsakymai biggrin.gif

Atvirukas wub.gif pasisekė adresatui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 11 24, 20:08)
o štai ir mano keli nauji darbeliai

Kaip viskas gražuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Katu @ 2011 11 25, 04:51)
Mano viena paskutiniu atviruciu

Jeckau kleckau- kokia puiki wub.gif wub.gif - ir vietoj paveiksliuko pasikabinčiau. Tu- atvirukų meistrė thumbup.gif
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 25, 09:57)
Kazkada kazkas tokias ar panasias jau siuvinejo ir cia rode.

Tai Džeinė ir siuvinėjo jau tokią panašią seriją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 25, 11:06)
Tai Džeinė ir siuvinėjo jau tokią panašią seriją  mirksiukas.gif

Darbas atliktas nepriekaistingai thumbup.gif Nesistebiu, kad dar karta uzsisake. biggrin.gif Dzeine, tikrai sudaryk sutarti su mokykla lotuliukas.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu atsigrožėti Džeinės darbeliais, vis grįžtu ir grįžtu žvilgtelėti wub.gif labai įdomios idėjos ir puikiai įgyvendintos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 11 25, 10:17)
merginos, gal kas turit atliekamus mill hill beads karoliukus 10071 g.gif


Jei niekur nerasi šių konkrečių, kokia ten spalva? Aš turiu nemažai karoliukų, bet šių - ne. Galėčiau pažiūrėti, gal iš to, ką turiu, tiktų kažkas pagal tau reikiamą spalvą... Jei nedaug reikia, tikrai neverta užsakinėti atskirai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 25, 09:57)
Labai grazus visu darbeliai. Labiausiai patiko Dzeines uzrasines.  4u.gif Kazkada kazkas tokias ar panasias jau siuvinejo ir cia rode. Nuo tada man jos labai labai wub.gif  thumbup.gif

taip, siuvinėjau, tik ten kitokios pelėdžiukės buvo, šios man gražesnės mirksiukas.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 11 25, 11:01)
Džeinės darbeliai -  thumbup.gif Su ta mokykla reikėtų kokią sutartį sudaryt, o tai jau nebe pirmą kartą užsakymai  biggrin.gif

matai, mano vaikai toj mokykloj mokinasi, tai esu kaip rėmėja... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 11 25, 17:26)
taip, siuvinėjau, tik ten kitokios pelėdžiukės buvo, šios man gražesnės  mirksiukas.gif
matai, mano vaikai toj mokykloj mokinasi, tai esu kaip rėmėja...  biggrin.gif

gal galit nuorodele imest peledziuko schemos...dukrytes grupe peledziukai, gal pritaikyciau kaledoms kazka grupeje... smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras 4u.gif Ir Uodegytei uz schemutes. Deja, MB perinstaliavo kompa ir suformatavo ne ta diska, tad likau visai be schemu ir kitu duomenu cool.gif Sita turejau atsispausdinus...

QUOTE(elzeda @ 2011 11 24, 23:47)
Labai puiki atvirutė  thumbup.gif . Žavi kruopštus atlikimas ir nepriekaištingas spalvų derinimas. Kuo siuvinį klijavai?


Kaip visada - klijavau dvipusia lipnia juostele.
Kazkokia tokia juostele

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 25, 03:57)
as ir su klausimu, o medziagos krastus gal su tuo "kietintoju" tepei, kad taip graziai atrodo? ar ka darei?  4u.gif


Ne, niekuo netepiau... Net neskalbiau si karta, ziauriai tingejau blush2.gif
Greiciausiai buvo sita 14 raudona Aida Ji jau buna prikrakmolinta gerai

QUOTE(vasarė @ 2011 11 25, 04:01)
Atvirukas  wub.gif pasisekė adresatui  rolleyes.gif


Aciu, bet sita desiu i etsy.com, gal kas nupirks ir gales adresuot ypatingam zmogui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 11 25, 05:51)
Mano viena paskutiniu atviruciu:


nuostabi wub.gif
Atsakyti
Kreipiuosi į visas turinčias apsipirkinėjimo užsienio parduotuvėse ir ebay`e patirties. Nusižiūrėjau vieną rinkinį Lost no more. Po to, kai pamačiau išsiuvinėtą (lyg ir Džeinės g.gif ) nuostabų darbą, labai susižavėjau. wub.gif Bet neturiu supratimo, kaip viskas čia vyksta, o be to neturiu jokio tarptautinio atsiskaitymo būdo. blush2.gif
Gal atsirastų galinčių pagelbėti? Skolinga nelikčiau. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2011 11 25, 17:54)
Kreipiuosi į visas turinčias apsipirkinėjimo užsienio parduotuvėse ir ebay`e patirties. Nusižiūrėjau vieną rinkinį Lost no more. Po to, kai pamačiau išsiuvinėtą (lyg ir Džeinės  g.gif ) nuostabų darbą, labai susižavėjau.  wub.gif  Bet neturiu supratimo, kaip viskas čia vyksta, o be to neturiu jokio tarptautinio atsiskaitymo būdo.  blush2.gif
Gal atsirastų galinčių pagelbėti? Skolinga nelikčiau.  ax.gif  4u.gif


Tai kad cia neparduoda, o paskelbtas kaip aukcionas. Kas pasiulys didziausia kaina, tas ir gaus smile.gif 4u.gif
Atsakyti