Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Aš sujungčiau tas gėlytes kažkokiu vingiuotu koteliu taip, kad priešingų krypčių gėlytės nebūtų sustoję į vieną liniją kaip dabar. T.y. gautųsi tokia vingiuota šakelė su rišančiu elementu - koteliu. Nežinau, kaip tai atrodytų... Reikėtų pasipaišyti .
Atsakyti
Matyt teks piešti biggrin.gif . Ačiū pumpurėli už geras idėjas 4u.gif
Atsakyti
as irgi uz trecia varianta. Tik vat kazkokia plika man ta raide vis tiek unsure.gif gal del to, kad susigruda siek tiek tos kairines detales. Jei bus apjungta kazkokiu vingiuotu koteliu ir jos atlaisves viena nuo kitos, gal dar kitaip atrodys thumbup.gif
bet cia tik mano subjektyvi nuomone ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Tyliai seku jūsų temą ir siuvinėju. Kada nors pasirodysiu smile.gif Dabar norėčiau įkišti savo trigrašį dėl rasiux-'o užrašinės.

Rasiux, ar ta mėlyna juostelė galutiniam variante liks ir bus kažkokiu būdu tvirtinama kairėje pusėje? Jei taip, bandyčiau siuvinėti pailgintą ir paplatintą šachmatišką koloną be šakelių. O per tą kolonos vidurį eitų mėlyna juostelė. Jei mėlynos juostelės neliks, tada daryčiau pagal Pumpurėlio patarimus. 3-čiam variante vingiuotos rišančios juostelės reikia ir tam, kad apačia neatrodytų kaip nukirsta, kažkaip paapvalinti būtų galima.
Atsakyti
Oi panos- visai susksit man galvą doh.gif biggrin.gif , jau ir pati nebežinau, kaip čia man gražiau atrodytų, su juostele ir šakelėm, vien šakelės ar su užsukimu į apačią doh.gif . Galgi reikėtų kokio tikro motyvo pakraštėliui paieškoti, nes kol aš pati sugalvosiu kaip nusipiešti ir kitos Kalėdos ateis... Kaip sakiau per daug pribumbasinti nenoriu.
Atidėsiu tą reikalą rytojui- rytas už vakarą protingesnis biggrin.gif , susikaičiuosiu kiek turiu vietos ir žiūrėsiu kas man gausis.
Ačiū visoms už bendradarbiavimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 21:56)
Oi panos- visai susksit man galvą  doh.gif  biggrin.gif , jau ir pati nebežinau, kaip čia man gražiau atrodytų, su juostele ir šakelėm, vien šakelės ar su užsukimu į apačią  doh.gif . Galgi reikėtų kokio tikro motyvo pakraštėliui paieškoti, nes kol aš pati sugalvosiu kaip nusipiešti ir kitos Kalėdos ateis... Kaip sakiau per daug pribumbasinti nenoriu.
Atidėsiu tą reikalą rytojui- rytas už vakarą protingesnis  biggrin.gif , susikaičiuosiu kiek turiu vietos ir žiūrėsiu kas man gausis.
Ačiū visoms už bendradarbiavimą  4u.gif



Kai saka - kiek žmonių tiek nuomonių, kuo daugiau klausinėsi, tuo daugiau galva susisuks lotuliukas.gif Aš tai pvz dar būtinai įdėčiau antrą arba net trečią mėlyną spalvą, o ta juostelė man ten ryškiai per ryški, rėkianti...
Atsakyti
Rasiux,pasiulysiu dar viena varianta,aišku jei įmanoma dar ir jei norisi tos pačios spalvos viskam,raide deciau į vidurį apjuosciau ovaliu remeliu siuvinetu,o aplinkui pametyciau šakelių skirtingai besisukanciu,t.y. į skirtingas puses kad žiūrėtų.
Va dar pasiziurejau,nėra gyvasties darbelyje,gal dar kokia spalvyte ideti,nors po maza pumpuriuka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gladiole: 24 lapkričio 2011 - 09:03
Gladiole- raidės į vidurį perkelt nepavyks, nes medžiagos jau tam nebeužtenka. Na žiūrėsim kaip čia bus- gal galutinis variantas ir visai nieko pavyks. Bet jau kai dovanosiu nebegalėsiu sakyt, kad nuo manęs, reiks pridėt - ir nuo SM siuvėjėlių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 17, 09:55)
naujoji mano meile  ax.gif de fil en aiguille meskutis  smile.gif Zweigart linas 32  Platinum ,  darbelyje yra pakeitimu  ax.gif

user posted image user posted image


oi koks mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2011 11 24, 19:50)
oi koks mielas  wub.gif

nuotrauku necituojam ,dekui ax.gif
Atsakyti
mano ka tik pabaigtas,dar siltas darbas.net neplautas.ir niekaip nepavyko nufotografuoti,kai taip tamsu doh.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
tiesa,cia lenku dizainas.Apolonas Kedzerskis Mergina su kibiru,jei gerai isverciau is lenku kalbos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 11 24, 19:50)
mano ka tik pabaigtas,dar siltas darbas.net neplautas.

Labai įdomus dizainas 4u.gif

o štai ir mano keli nauji darbeliai

Pasirodau su naujais darbeliais.
WC puošmena "karvytės" Schema DMC , 8 spalvos, siuvinėta ant 18 aidos, laikikliui naudota bambuko lazdelė. Viska siuvau pati smile.gif

user posted image


Babinos juostelėm.
Dariau jas pirma karta, rengėsi jos labai lengvai, tik sunku buvo jas apipavydalinti. Apdailos juoseles ir siuvau, ir klijavau...

user posted image


Ir dar vienas darbelis - mokyklos užsakymas. Užrašų knygelės su mokyklos simboliu pelėda.

user posted image
Atsakyti