Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 15:15)
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles  kaip ant raidės  g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?


pirmas variantas geriau,desiniame labai tuscia ax.gif arba tiesiog iskirpti ta sakele is raideles ax.gif ar taip ir norejai daryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 lapkričio 2011 - 13:40
Aha- raidelėj yra šakelė ir galvoju, gal tokias tris pasiuvinėti prie juostelės, tik ar nebus per daug, juk kartais "less is more" g.gif . Norisi, kad būtų subtilu, neperkrauta, bet ir ne tuščia.
laukiu dar komentarų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 23, 14:38)
pirmas variantas geriau,desiniame labai tuscia  ax.gif arba tiesiog iskirpti ta sakele is raideles  ax.gif ar taip ir norejai daryti  blush2.gif


Pritariu,
aišku, minimalizmas kartais gerai, bet šiuo atveju tikrai laaaabai tuščia, geriau kažką dar įkomponuoti, sėkmės smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau uzklausti, noreciau pabandyti aptraukti uzrasine, nusipirkau lino, bet norint pradet siuvinet jau reikia turet ir ta uzrasine, kuria noriu aptraukti? Kad zinot koki lino gabala atsikirpt...?
Aciu uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
taip, kaip kitaip žinosi, kokio dydžio rieks. Arba paskui ilgai gali tekti ieškoti tinkamos užrašinės, ypač jei patikusioji pasirodys besanti didesnė nei madžiaga...
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 13:15)
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles  kaip ant raidės  g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?

as irgi uz tai, kad butu papildyta 4u.gif nes desineje atrodo, kad neuzbaigtas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 14:15)
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles  kaip ant raidės  g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?


už tai, kad pasiuvinėti juosteles drinks_cheers.gif labai jau tuščia, tik aš nuo juostelės nors centimetrą pabandyčiau palikti tarpelį, ne visai prie pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 06:15)
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles  kaip ant raidės  g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?


Man irgi tustokas varinatas atrodo, tai papildyciau sakelem, bet be tos kolonos.
Nu zodizu, kad butu tik sakele, be to apatinio koto-"staciakampio".
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 15:15)
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles  kaip ant raidės  g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?


Su šakelėm geriau atrodo, bet aš irgi tik šakelę siuvinėčiau, be pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 11 23, 14:15)
HELP- reikia patarimo:


Išties kažko daugiau reikia. Aš gal paimčiau tą gėlytę ir iš jos padaryčiau vertikalią liniją - viena gėlytė tokia kaip yra, kita pakreipta į priešingą pusę ir taip pakaitom. Ir tokią liniją išsiuvinėčiau per visą užrašinės aukštį ten, kur uždėta ta mėlyna juostelė. O ta raidė tuomet liktų, kaip suprantu ir buvo užmanyta, apatiniame kampe. Man atrodo, kad išsiuvinėjus tris atskiras gėlytes jos tokios "pasimetusios" atrodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 11 23, 15:52)
Man irgi tustokas varinatas atrodo, tai papildyciau sakelem, bet be tos kolonos.
Nu zodizu, kad butu tik sakele, be to apatinio koto-"staciakampio".

Tai tas stačiakampis čia tik taip sau- nėjo kerpant detalę iškirpti vien tik šakelės, siuvinėčiau vien tik ja (naudojausi paprastu paint'u, ten ne fotošopas, gražiai neišsikirpsi ax.gif ). Pasižaisiu dar su pumpurėlio variantu, pažiūrėsiu kaip atrodys.user posted image
Na štai- visi trys variantai: be nieko, kuris jau aiškiai atkrito (kaip mano dičkis sako diskvalifikuotas biggrin.gif ), mano pirmiau sugalvotas tik su 3 šakelėm ir pumpurėlio pasiūlytas su pilna eilute šakelių.
Prašom balsuoti, kad ryt galėčiau imtis darbo (nagai labai niežti biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 23 lapkričio 2011 - 18:48
Aš rinkčiausi trečią variantą, tik siuvinėčiau ne 6, o kokias 5 gėlytes ir jas sujungčiau, nes dabar kažkaip sugrūsta ir nėra vientisumo smile.gif
Atsakyti