Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Višniuke, eilinį kartą atvėpiau žandikaulį, kokia nuostabiiiiiiiiiiii dėžutė wub.gif wub.gif
Atsakyti
darbai visų gražūs,bet labaiusiai įstrigo mirabilia, akinių dėklas (įdomiai "pagamintas") ir arbatos dėžutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 22, 11:05)
Sveikutes,

Vis uzsuku pasigrozet, bet vis nespeju parasyt  wub.gif

na ir kurybinga esi 4u.gif 4u.gif saunuole,grazus darbai wub.gif wub.gif man istrigo labai arbatos dezute blush2.gif
Atsakyti
Višniukė, dėžutė nuostabi wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 22, 14:05)
Mano paskutiniai pabaigtukai


Šaunuolė, dar ir pati dizainą sukūrei thumbup.gif Labai super ir dėžutė, ir dėkliukas.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 22, 14:42)
Višniuke, kaip visada  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Vysniuke detuve labai wub.gif prasom uzpatentuoti ir schemutem pasidalinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 22, 13:05)
Sveikutes,

Man labiausiai dėkliukas patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 22, 10:22)

Mamusikas - čia necituojame nuotraukų, lyg ir ne pirmą kartą čia lankaisi  mirksiukas.gif


Soriuks, žinau, bet mažoji spustelėjo mygtuką ax.gif
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 22, 13:05)
Sveikutes,

Vis uzsuku pasigrozet, bet vis nespeju parasyt  wub.gif

Mano paskutiniai pabaigtukai


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 11 22, 13:05)
Sveikutes,
Nimue arbatos dezele (antras dublis)

Nu dėžutė tai "abaldiet možno" swoon.gif swoon.gif swoon.gif Išduok paslaptį kaip jūs pritvirtinat tą siuvinį ant dėželės?... O kaip apipavidalinat kraštus?...
Atsakyti
HELP- reikia patarimo: gaminu knygelę, bet kažkokia tuštoka ji man atrodo. Galvoju gal prie kaspininės juostelės pasiuvinėti šakeles kaip ant raidės g.gif . Kaip kairėje foto (čia su programa pamiksavau daugmaž kaip galėtų atrodyti), ar palikti kaip dešinėje?
user posted image
Atsakyti