Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(3Zzz @ 2011 11 21, 20:15)
Labas vakaras. Turiu klausima mergaitems, kurios siuvineja ant lino. Nusipirkau lietuvisko lino ir paskaiciavau, kad... horizontaliai i viena cm. ieina 10 langeliu, o vertikaliai 9, kazin ar labai matytusi ant darbelio. Galvojau siuvinet 2x2?                     
Ir dar pasikartosiu del madeiros metaliko, kazin ar sunku jais siuvineti?


Akivaizdu, kad kvadratas ant to lino nebus kvadratas. Pirklauso, koks dizainas, gal labai ir nekris į akis. Bet prieš keletą puslapių kažkuri siuvinėtoja buvo įdėjusi tokio darbelio nuotrauką - Nimue mergaitės portretą, tai jis buvo gerokai "sulysęs" dėl lino netaisyklingumo. Kita vertus, negali siuvinėti ir 2x3, nes tada kitaip ištįsęs darbas bus. Jei nedidelis darbas arba daug išsimėčiusių mažų elementų, nesukčiau galvos ir siuvinėčiau 2x2. Jei dizainas nemažas ir vientisas - negaiščiau laiko su lietuvišku linu ir imčiau specialų.

Mamusikas - čia necituojame nuotraukų, lyg ir ne pirmą kartą čia lankaisi mirksiukas.gif
Atsakyti
3Zzz,
kokiam mažam darbeliukui-tikrai tiks ir labai nesimatys, o jei jau rimtęsniam, kaip ir Pumpurėlis rašė, reikia geresnio lino, nes ir pati su princese ant žirnio taip degiau, nes darbelis ištyso
Atsakyti
pumpureli, jurgineli 4u.gif manau raidelems tiks, einu siuvinet smile.gif
Atsakyti
Merginos, as ir vel pas jus su klausimu-prasymu blush2.gif
Gal pas save turite, ar nukreipsite teisingai mane- kur ieskoti mazyciu schemuciu: pvz dovanoms noriu pasiuvineti smulkmenas: raktu pakabukus, padekliukus kavai ir pan. Schemu puslapyje pagal temas vakar ilgai varciau, ieskojau- bet ten daugiausia didesnes schemos, nei man reikia....paciai persidaryti sudetinga gali buti ax.gif
Aciu is anksto, kas pades susigaudyti, ar pasidalins patarimais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinka*: 22 lapkričio 2011 - 11:00
QUOTE(Dinka* @ 2011 11 22, 12:59)
Merginos, as ir vel pas jus su klausimu-prasymu  blush2.gif
Gal pas save turite, ar nukreipsite teisingai mane- kur ieskoti mazyciu schemuciu: pvz dovanoms noriu pasiuvineti smulkmenas: raktu pakabukus, padekliukus kavai ir pan. Schemu puslapyje pagal temas vakar ilgai varciau, ieskojau- bet ten daugiausia didesnes schemos, nei man reikia....paciai persidaryti sudetinga gali buti  ax.gif
Aciu is anksto, kas pades susigaudyti, ar pasidalins patarimais  4u.gif

schemu paieskoje reikia kreiptis ax.gif ten tau atsakysiu smile.gif
Atsakyti
Turėdama laiko vis užsuku ir čia tiek grožybių pamatau, tikrai jūsų darbeliai nuostabūs wub.gif wub.gif tų kavos puodelių ir aš noriu thumbup.gif
ir iš kur tiek laiko tam atrandate, aš tai vis po truputį kurpiu kažką, bet jau labai lėtai blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Vis uzsuku pasigrozet, bet vis nespeju parasyt wub.gif

Mano paskutiniai pabaigtukai

Nimue arbatos dezele (antras dublis)

user posted image

Mini kaledine dekoracija

user posted image

Dekliukas vaseliams, adatoms ir zirklems. Schema is galvos. Daugiau foto tinklarastyje wink.gif

user posted image
Atsakyti
Dekliukas nerealaus grožio smile.gif Ir dar žalias wub.gif
Atsakyti
Visniuke, tiesiog nuostabu wub.gif
Atsakyti
man arbatos dezute wub.gif
Atsakyti
Višniuke, kaip visada bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Višniuke labai gražus darbeliai o ypač dėžutė patiko 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti