Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Sela:) @ 2011 11 21, 14:47)

O aš pradėjau peizažą ant juodos aidos. Turiu pastebeti, kad ant juodos aidos man sunkiau siuvinejasi, negu ant smulkaus lino blink.gif


as irgi planuoju aida juoda imti. Nezinau nezinau schmoll.gif , ar neteks tik pavasario/vasaros laukti, nes tokios dienos dabar tamsios, kad ir ant baltos medziagos sunkiau, tai ka kalbeti apie juoda doh.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvinetojos rolleyes.gif

Mano pakrante lekiantis zirgas sekmingai po truputi siuvinejasi, bet.. Siandien pastu sulaukiau nusipirktos sportinio balandzio schemos [balandziu veisimas ir ruosimas varzyboms yra MB tevuko aistra ir hobis, tai pries pora savaiciu lyg tarp kitko uzsimine, kad labai labai noretu gauti issiuvinetu balandziu...]. Taigi taigi... paveikslas bus stai toks:
user posted image
Vadovaujantis schemos nurodymais, siuvineti reiketu ant 14 Aidos, bet... galvoju, o gal ant kitokio audinio graziau atrodytu? Jei taip, tai ant kokio bei kokio smulkumo? Reikia patarimu, nes apsisprendusi uzsisakysiu siulu... Turiu laiko iki kovo menesio, tai pakaitomis su zirgu siuvinesiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 21 lapkričio 2011 - 16:22
QUOTE(myth @ 2011 11 21, 18:21)
Vadovaujantis schemos nurodymais, siuvineti reiketu ant 14 Aidos, bet... galvoju, o gal ant kitokio audinio graziau atrodytu? Jei taip, tai ant kokio bei kokio smulkumo? Reikia patarimu, nes apsisprendusi uzsisakysiu siulu... Turiu laiko iki kovo menesio, tai pakaitomis su zirgu siuvinesiu...  ax.gif


Aš siuvinėčiau ant smulkesnės(16 ar 18 ct), man smulkesni kryžiukai gražiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 21 lapkričio 2011 - 16:52
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 11 21, 17:36)
Labai gražūs ir dailus darbeliai 4u.gif  bet na ir smulkumas to lino unsure.gif . Neesu bandžiusi siuvinėti ant lino. Manau sunku o dar ant tokio smulkaus


Kalbant apie smulkumą, tai aš neseniai pasiskaičiavau, kad ir man Nimue ant grybo ir tas Senis besmegenis, taip pat ant 40 lino siuvinėti, tai man kažkaip nelabai smulkus pasirodė 4u.gif

Gražus balandis bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 21, 18:35)
Kalbant apie smulkumą, tai aš neseniai pasiskaičiavau, kad ir man Nimue ant grybo ir tas Senis besmegenis, taip pat ant 40 lino siuvinėti, tai man kažkaip nelabai smulkus pasirodė  4u.gif

Na pasižiurėjus iš foto darbelių atrodo smulkus linas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 11 21, 15:21)
Sveikos, siuvinetojos  rolleyes.gif

fainai bus.galetai parodyti savo procesa arkliuko.nors ir kamputi.mes paspoksosim pro rakto skylute biggrin.gif
Atsakyti
Prie progos nufotografuosiu, tik va kol kas su debesimis/dangumi darbuojuosi, tai visur tik zydra... Bet ryt'poryt tureciau ir arkliuka pasiekti, tai pradesiu ir kitokias spalvas naudoti bigsmile.gif

Galvoju, gal tam balandziui medziaga rinktis reiktu ne balta? g.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Turiu klausima mergaitems, kurios siuvineja ant lino. Nusipirkau lietuvisko lino ir paskaiciavau, kad... horizontaliai i viena cm. ieina 10 langeliu, o vertikaliai 9, kazin ar labai matytusi ant darbelio. Galvojau siuvinet 2x2? Ir dar pasikartosiu del madeiros metaliko, kazin ar sunku jais siuvineti? Laukiu ats blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3Zzz: 21 lapkričio 2011 - 19:16
QUOTE(myth @ 2011 11 21, 17:21)
Sveikos, siuvinetojos  rolleyes.gif

Mano pakrante lekiantis zirgas sekmingai po truputi siuvinejasi, bet.. Siandien pastu sulaukiau nusipirktos sportinio balandzio schemos [balandziu veisimas ir ruosimas varzyboms yra MB tevuko aistra ir hobis, tai pries pora savaiciu lyg tarp kitko uzsimine, kad labai labai noretu gauti issiuvinetu balandziu...]. Taigi taigi... paveikslas bus stai toks:
Vadovaujantis schemos nurodymais, siuvineti reiketu ant 14 Aidos, bet... galvoju, o gal ant kitokio audinio graziau atrodytu? Jei taip, tai ant kokio bei kokio smulkumo? Reikia patarimu, nes apsisprendusi uzsisakysiu siulu... Turiu laiko iki kovo menesio, tai pakaitomis su zirgu siuvinesiu...  ax.gif


aš tikrai siuvinėčiau ant 32 ct. lino (nebent ketini foną užsiuvinėti), imčiau arba gelsvą (kaip kad ir fonas paveikslėlyje) arba baltą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 21, 14:35)
Katik baigiau. 40 linas, spalva naturali. 

user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 11 21, 18:43)
Prie progos nufotografuosiu, tik va kol kas su debesimis/dangumi darbuojuosi, tai visur tik zydra... Bet ryt'poryt tureciau ir arkliuka pasiekti, tai pradesiu ir kitokias spalvas naudoti  bigsmile.gif

Galvoju, gal tam balandziui medziaga rinktis reiktu ne balta?  g.gif


man atrodo, tas balandis gražiai atrodytų ant melsvo vintažinio lino arba ewo pvz tokio
http://www.kasiulai....48cm-p-702.html
arba tokio
http://www.kasiulai....8x53-p-367.html
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 21, 14:35)
Katik baigiau. 40 linas, spalva naturali. 

Ir žodžiai taip lygiai, neišlindę į šonus, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti