Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 17:21)
Na, greit apsisprendžiau ir panaikinau savo galvosūkį biggrin.gif


first.gif
Atsakyti
Gintariuxt, labai daili fėja wub.gif , man gražu tas dvigubas pasportas

Pumpurėli, fainiai sumąstei thumbup.gif
Atsakyti
Pumpureli tulpes tikrai graziai ant padeklo, o del tases siuvimo, tai visada geriau rinktis vienspalvi audini arba labai labai nerysku rasteli, kad issiryskintu pats siuvinetas darbelis. manau, kad tase irgi butu superine jei butum pasirinkusi zalia, raudona ar ruda atspalvi smile.gif bet manau, kad jau turi minciu kitai siuvinetai tasei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 19, 12:00)
Kadangi ir šiandien saulutė neišlindo, tai keliu nuotrauką, kurią vakar padariau sujungusi visas namų lempas  blush2.gif

thumbup.gif nuostabus irėminimas bigsmile.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 17:21)
Na, greit apsisprendžiau ir panaikinau savo galvosūkį biggrin.gif Pasiuvau paklotą padėklui, kita pusė paklijuota kietu flizelinu (tik vėliau susimąsčiau, kad nebus paprasta išplauti, jei prireiks, bet, kita vertus, vis vien rankom plausiu, tai gal ir nieko blogo...).

thumbup.gif thumbup.gif puikus pritaikymas, tereikia tik garsiai pamąstyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 19, 14:00)
Kadangi ir šiandien saulutė neišlindo, tai keliu nuotrauką, kurią vakar padariau sujungusi visas namų lempas  blush2.gif


Nugis, labai jau gražu wub.gif Labai rėminimas tinka, neužgožia pačio darbo.

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 19:21)
Na, greit apsisprendžiau ir panaikinau savo galvosūkį biggrin.gif Pasiuvau paklotą padėklui, kita pusė paklijuota kietu flizelinu (tik vėliau susimąsčiau, kad nebus paprasta išplauti, jei prireiks, bet, kita vertus, vis vien rankom plausiu, tai gal ir nieko blogo...).


Labai miela staltiesėlė gavosi. Man Acufactum dizainai labai išieškoti atrodo

QUOTE(Džeinė @ 2011 11 19, 21:43)


Kaip Tavo Haed? Ar kruta?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 14:42)
Gintariuxt - na, puikiai atrodo  thumbup.gif Nenorėjai rėmo truputį "prabangesnio"? Nors ir su šituo atrodo labai gerai  thumbup.gif


Prabangesnis rėmas prabangiai ir kainuoja verysad.gif 4u.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 11 19, 16:43)
subtilu,elegantiska,mano akiai viskas labai labai suderinta,kazkaip kitokio remo ir nedeciau  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ačiū 4u.gif
Ir kitoms labai ačiū už gražius žodžius blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 16:21)
Na, greit apsisprendžiau ir panaikinau savo galvosūkį biggrin.gif Pasiuvau paklotą padėklui,

teisingas apsisprendimas!pasaka,ne staltiesele!viskas,fsio,su sekanciu uzsakymu,ir as uzsisakau lina,ir siuvineju tulpes.noooriu staltieseles clap_1.gif
Atsakyti
Pasirodau ir aš

Nuotraukų albumas. 200 nuotraukų
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 19, 13:00)
Kadangi ir šiandien saulutė neišlindo, tai keliu nuotrauką, kurią vakar padariau sujungusi visas namų lempas  blush2.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 11 20, 00:45)
Pasirodau ir aš


kokie puikus albumai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 20, 00:31)
kokie puikus albumai  wub.gif  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
Murkse, uzpatentuoti gali, bent jau sioje temoje, nes jei kazkas apvelkamo pasirodo eteryje, tai daugiausia - uzrasines, o cia - vienetiniai nuotrauku albumai - dvigubai brangus atsiminimas - del ranku darbo ir iamzintu akimirku viduje thumbup.gif
Atsakyti