Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Gintariuxt - na, puikiai atrodo thumbup.gif Nenorėjai rėmo truputį "prabangesnio"? Nors ir su šituo atrodo labai gerai thumbup.gif

Aš įsigijau galvosūkį. Išsiuvinėjau Acufactum tulpes, kurios buvo taikytos prie nuotraukoje esančios medžiagos, nes ketinau iš viso to siūti pirkinių krepšį. Bet dabar žiūriu, kad panašu, jog nelabai pataikiau parinkti siuvinio spalvas g.gif Reiks dabar galvoti, ar jos labai jau netinka prie medžiagos spalvų, ir tada vietoj to teks pasiūti staltiesėlę padėklui (ką irgi ketinau siuvinėti), ar vis dėlto nieko tos spalvos... Dabar dar pati nežinau ax.gif Siuvinėta ant Pastel peach 28ct lino, DMC siūlais, motyvas iš Acufactum Traumereien albumo.

user posted image
Atsakyti
Mano akimis tulpelės ant padėklo žiūrisi gražiau nei ant medžiagos. Toks labiau išsigryninęs vaizdas kai nieko aplink jas nėra.
Atsakyti
Aš tulpeles dėčiau tik lygiame fone...antraip jos paskęsta...gražuolės wub.gif

Fėja... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, visom po balionėlį smile.gif ir Mirabilia ir užrašinė ir adatinė ir tulpės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 14:42)
Gintariuxt - na, puikiai atrodo  thumbup.gif Nenorėjai rėmo truputį "prabangesnio"? Nors ir su šituo atrodo labai gerai  thumbup.gif

Aš įsigijau galvosūkį. Išsiuvinėjau Acufactum tulpes, kurios buvo taikytos prie nuotraukoje esančios medžiagos, nes ketinau iš viso to siūti pirkinių krepšį.

staltiesele ant padeklo? o tai maistas ant jos bus dedamas? ar nereix daznai skalbti...ar as kazko nesuprantu biggrin.gif
man butu idomu visai ta krepsi pamatyti, gal galutinia variante visai ir tiktu... smile.gif
Atsakyti
Gintariuxt - labai labai labai wub.gif


QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 12:42)


Aš įsigijau galvosūkį.

negadink tulpių grožio su ta medžiaga schmoll.gif 4u.gif kol nepaskaičiau teksto, galvojau - koks fonas trukdantis siuviniui nuotraukoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 19, 14:19)
staltiesele ant padeklo? o tai maistas ant jos bus dedamas? ar nereix daznai skalbti...ar as kazko nesuprantu biggrin.gif
man butu idomu visai ta krepsi pamatyti, gal galutinia variante visai ir tiktu... smile.gif


Ne, ant padėklo patiesi tą medžiagą ir sustatai pvz. stiklines išnešti į terasą - kad neslydinėtų ant padėklo... Čia paskirtis tokia buvo sumanyta.
O krepšys turėjo atrodyti taip: didžioji dalis ta medžiaga su tulpėm, viršuje - juosta iš tos margos medžiagos ir margos ilgos rankenos nuo sudūrimo linijos. Kai lanksčiau ir dėliojau medžiagas, atrodė, būtų visai nieko tas derinys - lygi medžiaga su tulpėm ir marga medžiaga. Bet dabar kažkaip nesižiūri man spalvos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 19 lapkričio 2011 - 13:43
Na va ir išsprendėm tavo galvosūkį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 19, 14:41)
negadink tulpių grožio su ta medžiaga  schmoll.gif  4u.gif kol nepaskaičiau teksto, galvojau - koks fonas trukdantis siuviniui nuotraukoje biggrin.gif


Na va, matai... O tai iš ko man krepšį pasisiūti, ką priderint prie tos medžiagos? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 19, 13:46)
Na va, matai... O tai iš ko man krepšį pasisiūti, ką priderint prie tos medžiagos?  g.gif  biggrin.gif

kazkas testinio turetu buti su ta medziaga - gal zalsvas toks pat pagrindas ir kokie inicialai ar ornamentas raudonu siulu, kaip tie "usai" salia geliu, kur medziagoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 19, 11:00)


subtilu,elegantiska,mano akiai viskas labai labai suderinta,kazkaip kitokio remo ir nedeciau wub.gif wub.gif wub.gif
o jau tulpes,tulpes!man graziausiai ziurisi ant padeklo wub.gif gera ideja!jauciu,man irgi reik tongue.gif
o as rytoj bandysiu iveikti savo kaimo mergele.sedesiu,kad ir per nakti,bet tikrai pabaigsiu...taip norisi siuvineti,tik vis tie darbai..darbai... biggrin.gif
Atsakyti
Na, greit apsisprendžiau ir panaikinau savo galvosūkį biggrin.gif Pasiuvau paklotą padėklui, kita pusė paklijuota kietu flizelinu (tik vėliau susimąsčiau, kad nebus paprasta išplauti, jei prireiks, bet, kita vertus, vis vien rankom plausiu, tai gal ir nieko blogo...).

user posted image
Atsakyti